Wybór TAG HEUER Tanabata, Zegarki Repliki

Może to nieoczekiwane spotkanie, które dotyka serca,

Być może to ten sam umysł, który pędzi do siebie,

Być może jest to opad czasowy, który z czasem stał się silniejszy.

Bez względu na rodzaj miłości, w tej szczególnej porze roku,

Zegarki będą idealnym wyborem, aby udowodnić nieokiełznane serce, odwagę do poświęcenia lub niezłomność determinacji.

Gdy zbliżają się chińskie walentynki, wybrane arcydzieła szwajcarskiej marki luksusowych zegarków TAG Heuer są prezentowane w kręgu z parą chronografów Monaco i zegarkami Carrera. Miłość Yu, bądź świadkiem każdej chwili odwagi, by kochać. Zegarki repliki.

Para kwadratowych zegarków o charakterystycznej osobowości, ukazująca nieustraszoną miłość do przodu. Zegarek TAG Heuer Monaco, urodzony w 1969 roku, wyróżniał się na rynku dzięki odważnej kwadratowej kopercie i innowacyjnym funkcjom pomiaru czasu i szybko stał się jednym z najbardziej kultowych zegarków w historii. Reprezentatywne dzieło, które nieustannie przekracza nowe granice innowacyjności i wzornictwa. Dzisiaj firma TAG Heuer poszła o krok dalej, opierając się na unikalnym projekcie serii Monaco: wprowadzając wydrążoną tarczę. To pierwszy raz, kiedy seria podniosła zasłonę wewnętrznej struktury mechanicznej zegarka. Pokazując żywy współczesny styl, wydrążony projekt sugeruje również serce, które można zobaczyć na pierwszy rzut oka.

Te dwa chronografy TAG Heuer Monaco mają koperty o średnicy 39 mm. Niebieska tarcza pierwszej serii TAG Heuer Monaco inspirowana jest oryginalnym niebieskim wzorem (Original Blue). Ogólny projekt zegarka był hołdem dla TAG Heuer Monaco z 1969 roku w 1990 roku, a jego początkowy sukces obejmował niebieskie i czerwone elementy na tarczy, niebieskie koła kolumnowe i ryciny na oscylującej wadze. Linia brzegowa Monako inspiruje czarującym turkusem (Turquoise), a wyjątkowe dopasowanie kolorów sprawia, że ten zegarek wyróżnia się spośród innych kultowych czasomierzy. Oba oczy są wyposażone w automatyczny mechanizm Heuer 02 i oba mogą cieszyć się obrotem wewnętrznego mechanicznego pokrętła przez wydrążone okienko.

Połączenie zupełnie nowego zegarka z chronografem z serii TAG Heuer Carrera i zegarka z kalendarzem z serii Carrera pomaga niezależnym i wzajemnie wspierającym się kochankom wyrazić siebie, interpretując miłość. Słowo „Calrera” ma wiele znaczeń: „wyścigi”, „kariera” lub rozumiane jako „droga”. Czysty, prosty, praktyczny i piękny design sprawia, że seria Carrera przetrwa 60 lat. Ten kultowy zegarek z toru oddaje na nadgarstku odwagę i stanowczość użytkownika.

Sportowy chronograf z serii Carrera o średnicy 44 mm ma niezwykle wydajne funkcje pomiaru czasu oraz dynamiczny i stylowy wygląd, łączący styl tamtych czasów i styl klasyczny. Nowa wersja ma przyciągającą wzrok zieloną tarczę i ceramiczny bezel w tym samym kolorze. Wewnątrz znajduje się autorski mechanizm marki Heuer 02. Sportowy styl i monochromatyczny design dodają mu uroku. Jego funkcjonalny i estetyczny design jest głównym elementem kolekcji Carrera od 60 lat. Kalendarz TAG Heuer Carrera o średnicy 36 mm ma nową smukłą i wyrzeźbioną sylwetkę, która nadaje mu bardziej dynamiczny i ergonomiczny kształt. Tarcza jest miękka i elegancka w kolorze zielonym z matowym wykończeniem sunburst. Wypukły pierścień na zewnątrz oznaczony jest podziałką ćwierćsekundową symbolizującą przyspieszenie. Jest ozdobiony tym samym systemem kolorystycznym, który uzupełnia tarczę. Spraw, aby zegarek był bardziej swobodny i elegancki.

Miłość to podróż pełna fantazji i nieznanego. Z okazji Festiwalu Qixi TAG Heuer pomoże Ci iść naprzód bez strachu i odważy się iść do swojej miłości.