Glashütte Original Wybiera Doskonałe Dobre Repliki Zegarki, Aby Pamiętać O Twojej Miłości

Księżyc mówi o romansie, a ekscentryczność jest preferowana. Oryginalny roczny kalendarz i zegarek Glashütte z fazami księżyca wykorzystują bardzo rozpoznawalną, ekscentryczną tarczę. Prawa strona tarczy. Dziwaczny zegarek z kalendarzem rocznym jest wyposażony w unikalny pierścień wyświetlający miesiące. Pod zakrzywionym okienkiem miesiąca z szafirowego szkła numer bieżącego miesiąca jest wyświetlany w kolorze czarnym, co jest widoczne na pierwszy rzut oka; zupełnie nowy, samodzielnie nakręcany mechanizm Calibre 92-09 zapewnia do 100 godzin rezerwy chodu, a po raz pierwszy w ekscentrycznych zegarkach zastosowano silikonowe sprężyny włosowe, dzięki czemu wewnętrzny „rdzeń” ma bardziej żywotne właściwości antymagnetyczne umiejętność. Ekscentryczny zegarek z fazami księżyca jest wyposażony w tarczę w kolorze leśnej zieleni i pasek ze skóry aligatora z Luizjany w tym samym kolorze, ukazujący romantyczne uczucia wśród delikatnej roślinności. Ta para dobre repliki zegarków integruje ekscentryczną miłość w każdej chwili, a gwiazdy i księżyc towarzyszą sobie w każdej minucie i sekundzie.

Iść ramię w ramię.

Oryginalna, pionierska seria zegarków SeaQ z chronografem i zegarków SeaQ inkrustowanych diamentami Glashütte ukazuje jasny romans rozgwieżdżonego morza w głębokim błękicie. Zegarek SeaQ ma funkcję flyback chronografu podwodnego i centralny stop sekund. Mechanizm z automatycznym naciągiem Calibre 37-23 łączy w sobie trwałość, precyzję i łatwość obsługi, a jego czas pracy wynosi do 70 godzin. Silikonowa sprężyna włosowa ma silne właściwości antymagnetyczne, osiągając bardziej stabilną oscylację i wyższą dokładność czasu podróży. Obrotowy luneta zegarka SeaQ jest ozdobiona 47 diamentami o szlifie brylantowym i jednym szafirem. Średnica 39,5 mm jest wygodna i piękna w noszeniu. Oba oczy mają obudowę ze stali nierdzewnej i jednokierunkową obrotową ramkę. Wskazówki i skale zegarka są pokryte powłoką luminescencyjną Super-LumiNova, dzięki czemu zegar może wskazywać dokładny czas w ciemnym otoczeniu. Kiedy dwoje ludzi, których kochasz, odważnie idzie naprzód ramię w ramię, to jest miejsce, w którym napisany jest romans na tym świecie.

Sympatia i miłość są nieskończone.

Można powiedzieć, że połączenie oryginalnego zegarka Glashütte Senator Excellence z dużym kalendarzem z fazami księżyca i zegarka damskiego Serenade ma swoje cechy i wzajemnie się uzupełnia. Zegarek Senator Excellence z dużym kalendarzem i fazami księżyca jest zgodny z prostą koncepcją projektową serii Senator. Koperta z czerwonego 18-karatowego złota o średnicy 40 mm jest połączona ze srebrno-białą matową tarczą, która jest spokojna i zdolna; niebieski wyświetlacz faz księżyca na godzinie 10 współdziała z niebieskimi stalowymi wskazówkami. Odwołujący się do echa, elegancki i niezwykły, wyjątkowy duży wyświetlacz kalendarza marki jest ustawiony na godzinie 4, a wykwintne rzemiosło tkwi wszędzie w pięknych szczegółach. Zegarek Serenade jest prezentowany w świeżej i czystej bieli, ukazując jego wrodzoną elegancję; 52 diamenty o szlifie brylantowym są osadzone na ramce z 18-karatowego różowego złota, olśniewając. Wybór tej pary klasycznych zegarków o dobrym guście sprawi, że miłość nigdy nie zniknie z upływem czasu.

We współrzędnych czasu miłość jest nieskończona. Glashütte Original ma nadzieję, że Ty i Twoja ukochana osoba połączycie cenny czas i głębokie uczucie, skondensujecie je na swoim nadgarstku i staniecie się wiecznym świadkiem wzajemnego szacunku i milczącego zrozumienia.