Longines Wybiera Zegarki Repliki Tanabata, Aby Być Świadkami Ekscytującego Czasu

Siódmego lipca, kiedy sroki spotykają się na moście, odbywa się romantyczne święto, a zegarek służy do zatrzymania bicia serca i przekazania niezachwianej miłości. Longines wybiera nowego Xinyue, słynnego rzemieślnika, oraz nową serię Concas, aby obserwować ruch galaktyki na nadgarstku i okazywać wieczną miłość.

Bryza pieści lotos, płatki kołyszą się delikatnie, a sroka buduje most, będąc świadkiem ponownego spotkania kochanków. Tarcza nowego zegarka z serii Longines Heart Moon łączy dwa kolory marzycielskiego wiśniowego różu i orzeźwiającego lodowego błękitu, interpretując świeżość i entuzjazm miłości; lśniące diamenty rozkwitają jasnym światłem na nadgarstku, zamieniając się w solidną miłość i topiąc się w oczach; wykwintne Stalowa bransoleta zapewnia wygodne dopasowanie i wyraża miłość z elegancją. Zegarki repliki.

Na Festiwalu Qixi kochankowie spotykają się i w świetle księżyca tworzą pary, splecione razem, pozwalając miłości rozprzestrzeniać się. Zegarek damski Longines Master Moon Phase, biała tarcza z masy perłowej, inkrustowana jasnymi diamentami, emanuje kobiecością i elegancją; Zegarek męski Master Moon Phase, tarcza z ziarnami pszenicy i niebieskie wskazówki ze stali uzupełniają się, ukazując dojrzały i oddany styl dżentelmena. Na tarczy znajduje się romantyczne okno wyświetlania faz księżyca o godzinie 6, a jasny księżyc na nadgarstku świeci jasno, jak prawdziwa miłość, towarzysząc ci jak cień, rejestrując chwile bicia serca w miłości; wyposażony w samozwijający się mechanizm, miłość porusza się co sekundę, będąc świadkiem wiecznej zmiany miłości.

Pływanie łódką po jeziorze, zabłądzenie w głębiny lotosu, mglisty deszcz i lekkie fale, fale bicia serca. Longines Tanabata prezentuje w szczególności nową parę zegarków z serii Concas. Tarcza w słoneczny zielony wzór słońca milcząco odzwierciedla miłość, a pod falującą wodą odzwierciedla blask miłości; Jest inkrustowany dyskretnymi i powściągliwymi znacznikami godzin w kształcie pałeczek, a wskazówki obracają się nieprzerwanie, jak szepczący kochanek, wyrażający czułość.

【Opis zegarka】

Zegarek Longines Heart Moon Series Numer zegarka: 8.113.4.99.6 Sugerowana cena detaliczna: 16 000 juanów

Zegarek z serii Longines Heart Moon jest wyposażony w samozwijający się mechanizm mechaniczny L592 o średnicy tarczy 30 mm. Kontynuacja kultowych elementów serii Xinyue; Czereśniowo-różowa tarcza ze wzorem słońca jest ozdobiona 11 diamentowymi znacznikami godzin, które uzupełniają posrebrzane, wypolerowane wskazówki.

Zegarek na rękę Longines Heart Moon Series Numer: L8.113.4.90.6 Sugerowana cena detaliczna: 16 000 juanów

Zegarek z serii Longines Heart Moon jest wyposażony w samozwijający się mechanizm mechaniczny L592 o średnicy tarczy 30 mm. Kontynuacja kultowych elementów serii Xinyue; Lodowoniebieska tarcza ze wzorem słońca jest ozdobiona 11 diamentowymi znacznikami godzin, które uzupełniają posrebrzane, wypolerowane wskazówki.

Numer seryjny zegarka Longines Master Moon Phase: L2.909.4.78.6 Sugerowana cena detaliczna: 20 300 juanów

Zegarek na rękę Longines Master Series, model męski, ma średnicę 40 mm, jest wyposażony w samozwijający się mechanizm mechaniczny L899 i może osiągnąć rezerwę chodu około 72 godzin.

Zegarek Longines Master Moon Phase Numer seryjny: L2.409.4.87.6 Sugerowana cena detaliczna: 24 100 juanów

Zegarek Longines Master Series, model damski, ma średnicę 34 mm i jest wyposażony w ekskluzywny samozwijający się mechanizm mechaniczny L899.

Zegarki Longines Concas z serii 2023 Numer zegarka: L3.830.4.02.6 Sugerowana cena detaliczna: 15 600 juanów

Nowy zegarek z serii Longines Concas, model męski, ma średnicę 41 mm, jest wyposażony w samozwijający się mechanizm mechaniczny L888 i ma rezerwę chodu około 72 godzin. Słonecznie zieloną tarczę ze wzorem słońca zdobią posrebrzane, wypolerowane wskazówki, a okienko wyświetlania daty ustawione jest na godzinie 6. Z bransoletą ze stali nierdzewnej interpretuje elegancję i witalność.

Zegarki Longines Concas z serii 2023 Numer zegarka: L3.430.4.07.6 Sugerowana cena detaliczna: 17 700 juanów

Nowy zegarek z serii Longines Concas, model damski, ma średnicę 34 mm, jest wyposażony w samozwijający się mechanizm mechaniczny L888 i ma rezerwę chodu około 72 godzin.