Wybór Szwajcarskiego Zegarka Radarowego Rado To Hołd Dla Dnia Bogini, Zegarki Repliki

Minuty się zmieniają i wiosna wiruje w „Dniu Bogini”. Szwajcarski zegarek radarowy Rado wypuścił specjalnie pusty zegarek mechaniczny z serii True Round, w limitowanej edycji „Core Movement Colourful”, którego wyjątkowe znaczenie ma błogosławić moc współczesnych kobiet, jako specjalny hołd dla Dnia Bogini. Nowy zegarek prezentowany jest poprzez unikalną, gradientową tarczę. Jest limitowany do 888 sztuk na całym świecie i zostanie zaprezentowany na wszystkich kanałach w Dzień Bogini. Są też dwa wybrane zegarki repliki z okazji Dnia Bogini, które pomysłowo wyeksponowano.

Promuj szczęście i olśniewający wygląd.

Nigdy nie podążając za tłumem, limitowana edycja zegarka mechanicznego True Round „Core Movement Color” prezentuje swój olśniewający wygląd i jest najlepszym wyborem dla współczesnych kobiet o wysokiej jakości. Wymowny, pusty wzór „8” na tarczy przyciąga wzrok i wyraża nieskończoną tęsknotę za lepszym życiem. Oddaj go „bogini”, która przywiązuje szczególną wagę do znaczenia, i pobłogosław pomyślne „rdzeń” szczęścia w tym roku. Unikalne, gradientowe szkło szafirowe sprawia, że tarcza jest solidna i odporna na zużycie, dzięki czemu jest to bezstresowy zegarek dla osób dojeżdżających do pracy, a jednocześnie wyświetlający olśniewające kolory. Jednoczęściowa, polerowana biała, zaawansowana technologicznie koperta i koronka z ceramiki oraz tytanowy dekiel z unikalnym grawerem: limitowana edycja 888 sztuk (LIMITED EDITION ONE OF 888), ukazująca pomysłowość w szczegółach i nadająca się do kolekcji. Świetny wybór. Skorupa w kolorze różowego złota i nadrukowany w kolorze szarym pierścień minutowy sprawiają, że zegarek jest bardziej wyrazisty. Wyjątkowe skale czasu pokryte białą powłoką świetlną Super-LumiNova i logo kotwicy w kolorze różowego złota ostro kontrastują z białą tarczą słoneczną. To jak wieloaspektowy pokaz współczesnych kobiecych postaw, uwalniający ekskluzywną estetykę. Punkt pamięci.

Zachowaj spokój i nieustraszoność, i odważnie idź naprzód.

Współczesne kobiety nie mają ograniczeń. Z biegiem czasu „ona” pozostaje odważna. Zegarek „Golden Rainbow Cook” z serii Captain Cook, stworzony we współpracy z projektantami, pomaga kobietom rozwijać się tak, jak im się podoba. Osiem błyszczących i kolorowych kamieni szlachetnych zdobi tarczę i podkreśla siłę odważnych kobiet; złote, metalowe znaczniki godzin i cyfry nawiązują do polerowanej złotej obudowy i ramki pokrytej metodą PVD, a biała, zaawansowana technologicznie ceramiczna okładzina współgra z tarczą; niezwykle oryginalny Charakterystyczny sekundnik przedstawiony jest w postaci pulsującego bicia serca, przynoszącego nieskończoną witalność podczas krążenia; łącząc awangardowy styl i pragmatyzm, „Złota Tęczowa Kucharka” towarzyszy niezwykłej „bogini” biegnącej wiosną.

Połączenie siły i miękkości, prawdziwa autoprezentacja

Swobodna i czysta, z myślą o wyobraźni, „ona” cieszy się życiem ze swobodnym nastawieniem. Zegarek mechaniczny z otwartym rdzeniem „White Square” z serii True Square odkrywa prawdziwą moc kobiet. Jako pierwszy kwadratowy zegarek marki z jednoczęściową, zaawansowaną technologicznie kopertą ceramiczną, seria True Square ukazuje wyjątkowe piękno równowagi pomiędzy okrągłym i kwadratowym, sztywnym i miękkim. Szczególnie przyciąga wzrok 12 diamentów Wesselton na skali, które za jednym zamachem podbijają serca ludu Yuejili. Poprzez ciągłe poszukiwanie równowagi między zewnętrznymi i wewnętrznymi aspektami kobiecej tożsamości, niezależnie od tego, czy wraca do rodziny, czy podróżuje po mieście, seria zegarków z otwartym rdzeniem „białych kwadratów” True Square zachęca kobiety do poszukiwania prawdziwego piękna.

Postawa jest podstawą wolności kobiet. Korzystając z okazji, Rado Swiss Radar Watch przedstawia współczesne kobiety z okazji Dnia Kobiet i sprzedaje limitowaną edycję 888 sztuk pustych zegarków mechanicznych z serii True Round „Core and Colourful”, które mają przynosić szczęście każdego dnia i być jego świadkami. Idź naprzód z odwagą.