Odkryj Podróż W Czasie Z Miłośnikami Dobre Repliki Zegarków

Jako popularna seria zegarków, seria Heritage BiCompax Annual jest symbolem doskonałej technologii i szwajcarskiego kunsztu zegarmistrzowskiego. Już dawno stał się wzorem chwalebnej historii Carla F. BUCHERERA. Najnowszy roczny kalendarz Heritage BiCompax na rok 2024 Double Kalendarz Heritage BiCompax Annual to reinterpretacja historycznych dzieł Bucherera sięgających lat pięćdziesiątych XX wieku. Jako oryginalny zegar, oryginał nosił cechy konstrukcyjne pionierskiego ducha czasu. Nowy model zachowuje podstawowe koncepcje i funkcje estetyczne oryginału, z wieloma kolorami tarcz i stylami pasków dostosowanymi do potrzeb graczy preferujących nowoczesny design.

Równowaga pomiędzy starym i nowym

Najnowszy zegarek Heritage BiCompax Annual zachowuje cechy cenione przez entuzjastów zegarków od chwili premiery serii w 2019 roku. Oddaje hołd unikalnemu projektowi z lat 50. XX wieku i potwierdza przeszłe osiągnięcia i ambicje Bucherera. Jego znakomite funkcje mechaniczne i czasowe odzwierciedlają wczesny kunszt.

Heritage BiCompax Annual został zaprojektowany tak, aby stworzyć zegarek pasujący do każdej codziennej sceny. Klimat retro łączy się z nowoczesnymi elementami designu. Koperta ze stali nierdzewnej o średnicy 41 mm z nową srebrno-szarą tarczą sprawia, że wygląd jest bardziej przyciągający wzrok i lżejszy oraz idealnie komponuje się z dwoma nowymi paskami (oba paski są dołączone do zegarka). Dobrze zaznajomiona z dyskretnym designem opaska ze stali nierdzewnej prezentuje gładką estetykę, a jasnoszary „zamszowy” pasek daje poczucie luksusu. Wszystkie paski zaprojektowano tak, aby można je było szybko odpiąć, co poprawia praktyczność i wygodę dobre repliki zegarka.

Praktyczność i precyzja wykonania

Heritage BiCompax Annual wykorzystuje tarczę BiCompax swojego poprzednika w stylu retro: dwa symetrycznie rozmieszczone timery są rozmieszczone na poziomej osi środkowej: stoper znajduje się na godzinie 3, a 30-minutowy timer znajduje się na godzinie 9 . Ramka tarczy wyposażona jest w skalę tachymetru do pomiaru średniej prędkości.

Jak sama nazwa wskazuje, Heritage BiCompax Annual posiada kalendarz roczny i rozbudowaną funkcję kalendarza. Datę można regulować tylko raz w roku, a istotne informacje o dacie są łatwe do odczytania. W zegarku zastosowano samonakręcający się mechanizm chronografu CFB 1972, który ma 42-godzinną rezerwę chodu i jest wodoszczelny do 3 barów (głębokość 30 metrów). Odzwierciedla to, jak nowoczesna technologia zegarmistrzowska radzi sobie z coraz bardziej rygorystycznym współczesnym życiem.

Seria Dziedzictwo

Zegarki z serii Bucherer Heritage na nowo interpretują i unowocześniają klasyczne zegarki. Dokonują przeglądu, wymyślają na nowo i projektują znaczące osiągnięcia technologiczne, złożone funkcje i projekty estetyczne w oparciu o aktualne zmiany gustów i potrzeby stylu życia.

Najnowszy egzemplarz Heritage BiCompax Annual jest limitowany do 888 egzemplarzy na całym świecie, co odzwierciedla wyjątkowy kunszt zegarmistrzowski i wysoce nowoczesny styl projektowania firmy Bucherer na przestrzeni ponad 135 lat jej chwalebnej przeszłości. W dzisiejszym dynamicznym, cyfrowym świecie zegarki przypominają użytkownikowi o konieczności odkrywania czasu w podróży życiowej i odczuwania zmian w tradycyjnej humanistyce.