Seria TAG HEUER Carrera, Repliki Zegarków

TAG Heuer przedstawia nowy chronograf z tourbillonem z serii Carrera, inspirowany uroczym nocnym widokiem i panoramą Szanghaju, łączący zaawansowane umiejętności zegarmistrzowskie z duszą tego miasta, stając się chronografem z tourbillonem marki. Kolekcja emanuje odważnym i urzekającym blaskiem.

Szwajcarska pionierska marka repliki zegarków TAG Heuer z dumą prezentuje szanghajską edycję limitowaną zegarka TAG Heuer Carrera Tourbillon Chronograph, potwierdzając siłę jej profesjonalnych umiejętności zegarmistrzowskich. Ten limitowany do 8 sztuk zegarek sprytnie łączy pionierskie rzemiosło zegarmistrzowskie marki z wyjątkową esencją Szanghaju, oddając hołd tej tętniącej życiem międzynarodowej metropolii.

Dzięki stale zmieniającemu się rytmowi miejskiemu i duchowi miejskiemu, który zawsze dąży do doskonałości, Szanghaj słynie z wyjątkowego uroku. Kiedy zapada noc i zapalają się pierwsze światła, drapacze chmur i przecinające się drogi w tym tętniącym życiem mieście tworzą niezapomnianą nocną scenę, a panorama złożona z kultowych budynków w Lujiazui jest jego najbardziej olśniewającą częścią, stając się unikalnym symbolem Szanghaju. Zainspirowany uderzającym wyglądem miasta, TAG Heuer Carrera Series Tourbillon Chronograph Shanghai Limited Edition składa hołd Szanghajowi swoim nowoczesnym designem i niezwykłymi osiągami, konsekwentnie demonstrując nieustraszone wyzwania marki i dążenie do doskonałości. Doskonała determinacja.

Jako prestiżowy zegarek o skomplikowanych funkcjach w ofercie marki, chronograf z tourbillonem z serii TAG Heuer Carrera łączy w sobie niepowtarzalny urok Szanghaju. Kolorystyka zegarka sprytnie oddaje witalność i tajemnicę tego miasta. W ciągu dnia zegarek prezentuje stonowany i dynamiczny styl, ukazując delikatne piękno z subtelnymi zdobieniami. Gdy zapada noc, pusta tarcza emituje urocze światło w kolorze niebieskim i różowym, niczym wiązki neonów tworzących pełną wdzięku nocną scenę Szanghaju, dzięki czemu zegarek szczególnie przyciąga wzrok i przyciąga bystre oczy entuzjastów zegarmistrzostwa.

Ten 45-milimetrowy zegarek stanowi kontynuację kultowej konstrukcji obudowy, ramki i paska zegarka Carrera Turbillon. Całkowicie czarna obudowa jest wykonana z bardzo odpornego na zużycie i ultralekkiego, czarnego tytanu klasy 2 pokrytego metodą PVD, który został drobno oszroniony i połączony z ramką ze skalą tachymetru, wykonaną z włókna węglowego. Tarcza wykorzystuje elegancki i wyważony klasyczny układ Tricompax z serii TAG Heuer Carrera, z czarnym pustym wzorem i niebieską farbą fluorescencyjną Super-LumiNova. Na środku tarczy nadrukowany jest unikalny napis „SHANGHAI”. Tarcze pomocnicze są ozdobione szmaragdowo-niebieskim i fioletowym kolorem na godzinach 3 i 9 oraz tourbillon ze szmaragdowoniebieskim stałym wspornikiem na godzinie 6. Trójwymiarowe logo TAG Heuer zostało rodowane, a znaczniki godzin pokryto niebiesko-różową farbą fluorescencyjną Super-LumiNova.

Zegarek jest wyposażony w antyrefleksyjne, zakrzywione, szafirowe lustro, czarne tytanowe guziki klasy 2 pokryte powłoką PVD i gumową koronkę, a przycisk na godzinie 2 jest ozdobiony szmaragdowoniebieskimi akcentami. Znakomity design uzupełnia wyjątkowy mechanizm. Zegarek ten jest wyposażony w mechanizm chronografu Heuer 02T z tourbillonem, opracowany niezależnie przez markę TAG Heuer i certyfikowany przez Szwajcarskie Oficjalne Obserwatorium (COSC). Zapewnia rezerwę chodu aż do 65 godzin. Dekiel wykonany z czarnego tytanu klasy 2 pokrytego metodą PVD wkręconego w szafir jest widoczny na pierwszy rzut oka. „SHANGHAI LIMITED EDITION”, „ONE OF 8” oraz zarys panoramy Szanghaju są specjalnie wygrawerowane z tyłu etui.

TAG Heuer Carrera Series Tourbillon Chronograph Shanghai Limited Edition wykorzystuje pasek wykonany z wysokiej jakości czarnej skóry cielęcej i gumy, mocowany za pomocą piaskowanego czarnego składanego zapięcia z tytanu klasy 2 i wyposażony w podwójny przycisk bezpieczeństwa z herbem TAG Heuer.

Jako odważne i oszałamiające arcydzieło, TAG Heuer Tourbillon Chronograph płynnie łączy unikalne kombinacje kolorów i miejskie krajobrazy z najbardziej wyrafinowanymi zegarkami marki, ucieleśniając zaangażowanie TAG Heuer w innowacje i konsekwentne zaangażowanie w projektowanie. Od listopada 2023 r. ten zegarek, limitowany do zaledwie ośmiu egzemplarzy, będzie sprzedawany wyłącznie w butikach TAG Heuer w Chinach kontynentalnych.