Dobre Repliki Zegarek Z Serii Pilotażowej ZENITH PILOT

Od końca XIX wieku ZENITH zajmuje się lotnictwem. Jako pionierski producent przyrządów lotniczych i zegarków pokładowych, jej dokładne, niezawodne, trwałe, przejrzyste i łatwe do odczytania precyzyjne przyrządy towarzyszą coraz pomyślniej rozwojowi przemysłu lotniczego. Jako najstarsza seria fabryki zegarków Zenith, zegarki z serii pilot PILOT od początku XX wieku współpracują z odważnymi pionierami lotnictwa, do których należy m.in. Louis Blériot, nieprzerwanie dążąc do pogoni za lataniem po niebie. Wzniosłe marzenie pokazuje odwagę stawiania sobie wyzwań i nieustannego odkrywania nieznanego i ograniczeń. Zegarki z serii pilotażowej PILOT są innowacyjne, czerpią dziedzictwo historyczne, jednocześnie balansując z nowoczesną atmosferą. Na wystawie Haute Horlogerie 2023 „Watches and Miracles” w Genewie zaprezentują nową serię dobre repliki zegarków, chłonącą historyczne ślady i wprowadzającą innowacje w oparciu o nowoczesną estetykę. Kilka zegarków z serii pilotażowej PILOT odziedziczyło przeszłość i nowe arcydzieła w 2023 roku. Wszystkie niosą ducha marki Zenith „Time To Reach Your Star” (marzenia o gwiazdach, kroczenie prawdą) i są także symbolem ludzkiego lotnictwa i prawdy— uosobienie wspólnego procesu rozwoju Lishi.

Dokładny i niezawodny, pokonujący tysiące mil

25 lipca 1909 roku Louis Blériot pilotował Bleriota XI przez kanał La Manche. Podróż trwała 40 km i trwała 37 minut. Leo stał się prawdziwym „Królem przekraczania granic” i dzięki zegarkowi Zenith, który nosił, był świadkiem pierwszego skoku w historii lotnictwa ludzkiego. Wśród wielu zegarków pilotów Blériot pochwalił zegarek lotniczy Zenith Type 20, również szeroko stosowany we francuskim przemyśle lotniczym. Mała wskazówka sekundowa, duże, świecące wskazówki i skala czasu na godzinie 6 są czytelne. Konstrukcja korony zegarka ułatwia obsługę nawet w rękawiczkach. Zegarek jest wyposażony w bimetaliczne koło balansowe, antymagnetyczną sprężynę włosową z automatyczną kompensacją i szwajcarski wychwyt widełkowy, aby zapewnić niezawodność i dokładność w powietrzu.

Zachowując kultowe elementy konstrukcyjne swoich poprzedników, zegarek samolotowy PILOT Pilot Series Type 20, limitowany do 250 sztuk, został wypuszczony w 2012 roku, aby oddać hołd pionierom. Karbowana koronka zegarka przypomina koronę starych zegarków pilotów, 57,5 mm. Koperta zegarka o średnicy wykonana jest z tytanu, aby zrównoważyć ciężar mechanicznego mechanizmu 5011K z naciągiem ręcznym. Ręcznie szyty i zwijany skórzany pasek jest spójny ze stylem czarnej tarczy, demonstrując heroiczny wygląd. Mała wskazówka sekundowa na godzinie 9 i wskaźnik rezerwy chodu na godzinie 3 zapewniają idealną równowagę wizualną. Kondensuje koncepcję i funkcję wczesnych zegarków pilotów i sprytnie interpretuje estetyczny styl latania tysiące mil.

Uroczysty i klasyczny, zrównoważony i elegancki

Zegarek ZENITH PILOT Big Date Special reprezentuje tę samą linię, co zegarki chronograficzne produkowane od lat 60. do 80. XX wieku, skupiając się na funkcjonalnym wyświetlaczu. Koperta ze stali nierdzewnej o średnicy 42 mm występuje na przemian z polerowanym i satynowym wykończeniem, prezentując klasyczny i elegancki styl. Czarna, matowa tarcza została pięciokrotnie piaskowana, dzięki czemu jest łatwa do odczytania i wykazuje doskonałą równowagę wizualną. Mała wskazówka sekundowa znajduje się na godzinie 9, a tarcza wskaźnika 30-minutowego na godzinie 3. Obydwa są pomalowane na niebiesko, aby uzyskać idealną symetrię, co jest bardzo nowoczesnym pomysłem projektowym. Czarne, pokryte rutenem wskazówki pokryte świetlistą farbą podkreślają elegancję i elegancję. Tarcza jest pełna wdzięku i sportowa, doskonale nawiązując do prostego stylu cyfr arabskich. Ten subtelny i uroczysty projekt przypomina ręcznie nakręcany zegarek Zenith wydany w 1960 roku – będący hołdem dla zegara.

Bardzo zabytkowy, ręcznie nakręcany chronograf z 1960 roku, wyposażony w mechanizm 146 DP. W sumie wyprodukowano 2500 sztuk. Ponieważ jest przejrzysty, łatwy do odczytania i całkowicie ergonomiczny, z biegiem czasu stał się ulubieńcem kolekcjonerów. To policyjny klasyk. Czarna tarcza ostro kontrastuje ze świecącymi cyfrowymi skalami czasu i wskazówkami. Średnica koperty wynosi 45 mm i jest wyposażona w obrotowy pierścień ze skalą 60-minutową, ukazującą styl retro i nowoczesny.

Inteligentne kolory, pionierskie wyczucie czasu

Podróżując po błękitnym niebie, obserwując ziemię i odbywając pełne przygód podróże w różnych strefach czasowych, problematyczny zegarek z podwójną strefą czasową z serii ZENITH PILOT skupia marzenie o podróżowaniu po niebie w małej przestrzeni na nadgarstku. Tarcza wskaźnika 30-minutowego na godzinie trzeciej wyposażona jest w obszerne okienko kalendarza, a centralną igłę rattrapante zdobi strzałka pokryta świetlistym materiałem. Konstrukcja wskazówek godzinowych i minutowych w pełni odzwierciedla sportowy styl XXI wieku. Istnieją dwie lufy, jedna do pomiaru czasu, a druga do funkcji alarmu. Przycisku i korony można używać odpowiednio na godzinie 8. Uruchamiaj i ustawiaj alarmy.

Podobnie jak zegarek Doublematic z podwójną strefą czasową PILOT Pilot Series, zegarek El Primero Rainbow Flyback z dodatkowym kolorem lunety wyróżnia się unikalną tarczą chronografu z tęczowym pierścieniem, wskaźnikiem sekundnika z gradientem kolorów na ramce oraz jaskrawopomarańczowym kolorem. powlekany środek. Konstrukcja ze wskazówką sekundową i minutową zwiększa praktyczność funkcji chronografu do jasnego i przyciągającego wzrok wyglądu. Stało się to również źródłem projektu zegarka dla kolejnego, nowego, dużego zegarka z kalendarzem typu flyback, serii PILOT ze stali nierdzewnej.

Wędrując po niebie, wolność jest Twoja.

ZENITH nigdy nie przestał iść do przodu, aby się przebić. Po zgromadzeniu doświadczenia w odważnym projektowaniu i pionierskiej technologii poprzednich generacji zegarków, nowa seria zegarków pilotowych ZENITH PILOT zawiera nowoczesne, innowacyjne elementy i otwiera nowy rozdział w 2023 roku. Szybując po niebie i chmurach, doskonale dziedziczy nieustraszonego ducha pilotów którzy odważą się odkrywać nieznane. Duży zegarek z kalendarzem typu flyback z serii PILOT pilot łączy w sobie zwięzłe i mocne, nowoczesne koncepcje estetyczne. Jest wykonany z dwóch różnych materiałów, ceramiki i stali nierdzewnej, i ma zarówno praktyczne funkcje, jak i olśniewający wygląd. Model ze stali nierdzewnej występuje na zmianę z kolorowym licznikiem minut i jasnopomarańczowymi środkowymi wskazówkami sekund i minut. Te klasyczne elementy konstrukcyjne są natychmiast rozpoznawalne w zegarku El Primero Rainbow Flyback, wydanym w 1997 roku. Projekt ściśle łączy tradycję z nowoczesnością, a jednocześnie ożywia dziedzictwo historyczne nowym wyglądem.

Nowy zegarek z serii pilotażowej ZENITH PILOT ma prosty czarno-biały design. Wybrano bardziej nowoczesną czcionkę, ponieważ cyfry arabskie i świecące białe skale czasu ostro kontrastują z czarną opalową, falistą tarczą. Zdobione na tarczy słowo „Pilot” opowiada historię nierozerwalnej więzi łączącej Zenith z błękitnym niebem od 1888 roku. Świadczy także o tym, że Zenith jest pierwszą i jedyną firmą posiadającą prawo do projektowania i eksponowania produktów na tarczy zegarków— marek używających tego technicznego terminu lotniczego. Nowa seria zegarków ZENITH PILOT łączy w sobie kultowe cechy zegarków pilotów PILOT i przyrządów pokładowych pochodzących z początku XX wieku. Dodaje także innowacyjne, unikalne funkcje i estetyczne projekty do tej serii zegarków, aby przypaść do gustu nowej generacji pilotów. Spirit, dziedzicząc przeszłość zegarków poprzedniej generacji, towarzyszył pionierom lotnictwa w przemierzaniu nieba i jednocześnie wyznaczał początek kolejnej ekscytującej przygody.