Repliki Zegarków Panerai Luminor Due Luminor Due 38 mm

Panerai wprowadził na rynek nowy zegarek Luminor Due 38mm, który interpretuje modę na nowoczesny wygląd z swobodnym i miejskim temperamentem. Nowe dzieło stanowi interpretację tradycji Panerai dotyczącej precyzyjnych repliki zegarków łączących doskonałą wydajność, estetyczny wygląd i praktyczne funkcje oraz po raz pierwszy przyjmuje nową, jasną kolorystykę tarczy, ukazującą czarujący, nowoczesny styl. Nowy zegarek ma kopertę ze stali nierdzewnej o średnicy 38 mm, a szczegółowy projekt metalowej bransolety podkreśla zegarmistrzowski styl Panerai, który elastycznie odpowiada potrzebom noszenia przy różnych okazjach w codziennym życiu miejskim.

Delikatne i szykowne detale tarczy typu sandwich są pokryte białym świecącym materiałem Super-LumiNova, który w ciemności świeci na zielono. Tarcza jest skrupulatnie polerowana w procesie podwójnego wykańczania, ukazując efekt gradientu od jasnego do nocnego od góry do dołu. Nowy zegarek ma trzy style wybierania w różnych kolorach – jasnoniebieski, jasnozielony i mglisty róż – datownik na godzinie 3 i mała sekunda na godzinie 9. Na tarczy wygrawerowano słowa „PANERAI”, prezentując szykowny miejski styl, a także sprytnie podkreślając nową kolorystykę wprowadzoną przez Panerai po raz pierwszy.

Koperta z polerowanej stali nierdzewnej o średnicy 38 mm ma zamkniętą dolną pokrywę. Jest również wyposażony w metalową bransoletę, której kształt jest inspirowany kultowym urządzeniem zabezpieczającym most koronny firmy Panerai. Każde ogniwo przedstawia półeliptyczny zarys tego klasycznego urządzenia, które jest na przemian polerowane i matowane, aby powstał zegarek. Jest bardziej wyrafinowany i dodaje osobowości miejskim stylizacjom.

Rozmiar i proporcje nowego zegarka Luminor Due zostały przeprojektowane, aby były cieńsze, lżejsze i bardziej płynne. Jednocześnie kontynuuje precyzyjne i rygorystyczne mechaniczne piękno reprezentatywnych modeli kalendarza Panerai, żywo interpretując wykwintny włoski styl miejski.

Nowy zegarek Luminor Due 38 mm ma samonakręcający się mechanizm mechaniczny P.900 i 3-dniową rezerwę chodu. Jest dostępny tylko w butikach Panerai, a każde oko jest limitowane do 500 sztuk rocznie.