Bell&Ross Wprowadza Limitowaną Edycję Dobre Repliki Zegarków

Firma Bell&Ross przez trzy lata była partnerem zespołu akrobacyjnego French Patrol i wprowadziła na rynek zegarek z limitowanej edycji, aby uczcić 70. od 70 lat, znana jako jedna z najwybitniejszych na świecie flot fantazyjnych pokazów lotniczych, wszyscy członkowie zespołu to najlepsi piloci myśliwców, a ich wyniki stale się poprawiają, co zapewniło flocie specjalny status i reputację. Zespół wykonawczy symbolizuje doskonałość francuskiej armii i przemysłu lotniczego. Każdy występ jest fantastyczny pod względem technicznym i artystycznym. Rygorystyczne przygotowania i precyzyjna realizacja przyniosły w ciągu ostatnich 70 lat powtarzające się innowacje. Te cenne doświadczenia i zasady pozostają w zgodzie z dzisiejszymi czasami, a jeszcze bardziej w zgodzie z ideą Bell&Ross.

Carlos Rosillo, prezes i współzałożyciel firmy Bell&Ross, powiedział: „Zespół akrobacyjny to elitarne siły francuskich sił powietrznych, które są także ambasadorami doskonałości francuskiej technologii wojskowej i lotniczej. BR 03-92 PAF Zegarek z okazji 70. rocznicy był świadkiem bogatej i długiej historii Bell&Ross i lotnictwa wojskowego.

Ten sam pomysł

Sojusz między patrolowym zespołem akrobacyjnym a Bell&Ross ma większe znaczenie niż współpraca między zwykłymi markami. Tak jak zespół akrobacyjny wymaga milczącego porozumienia między członkami zespołu, tak zespół wykonawczy i Bell&Ross są odpowiednio autorytetem w locie i zegarmistrzostwie, z tą samą koncepcją. Obie strony współpracują coraz ściślej od 2021 roku i do tej pory nawiązały solidne partnerstwo.

Pułkownik Mallard, dyrektor SIRPA Air and Space, powiedział: „Francuskie Siły Powietrzne i Bell&Ross nawiązały bliskie i godne zaufania partnerstwo od 2020 roku, oparte na marce zespołu akrobacyjnego i wspólnej filozofii obu stron – przekraczaniu siebie, nieustannej innowacyjności, ścisła precyzja i jedność, jest to zawsze przekonanie, które wyznaje zespół wykonawczy i Bell&Ross.Co ważniejsze, obie strony dążą również do perfekcji i są zaangażowane w poprawę statusu francuskiej technologii i kultury, co sprawia, że współpraca między obiema stronami mają głębsze znaczenie. Pamiątkowa seria dobre repliki zegarków zapoczątkowana tym razem jest krystalizacją wspólnej filozofii i entuzjazmu obu stron.”

Legendarny wojownik

W ciągu ostatnich 70 lat Patrol Air Demonstration Team poruszył niezliczone serca dzięki wyjątkowym występom wykwalifikowanych pilotów i myśliwców. Wygląd wojownika jest smukły i pełen wdzięku, jak smok i przecina niebo. Thunderjet, który wszedł do służby w 1953 r., Alphajet, który dołączył do służby w 1981 r., a także Ouragan, Mystère IV i Fouga Magister to klasyczne legendy, które pojawiły się razem w BR 03 – ceramiczny dekiel 92 PAF Zegarek 70th Anniversary to hołd dla tych legendarnych wojowników.

Oddanie hołdu legendzie musiało również przezwyciężyć pewne wyzwania techniczne. Bruno Belamich, kolejny założyciel i dyrektor kreatywny, powiedział: „Od czasu powstania zespołu akrobacyjnego w 1953 roku, tych pięciu myśliwców jest w służbie sukcesywnie. Było to bardziej skomplikowane dla działu artystycznego, ale ostatecznie zadanie zostało wykonane.

Zegarek dla pilotów

Powodzenie pokazu lotniczego zależy całkowicie od wyników pilota. Przyrządy pokładowe w samolocie są narzędziami wspomagającymi pilota. Filozofia zegarmistrzowska firmy Bell&Ross również jest zgodna z tą zasadą. Zegarki muszą spełniać wymagania profesjonalistów, a parametry techniczne zegarka nie są wyjątkiem. , dodaje również warstwę o prawdziwym znaczeniu praktycznym.

Bruno Belamich wspominał: „Zanim wykonamy zegarek, musimy skonsultować się z pilotem. Pierwszym celem jest zaspokojenie jego potrzeb i wykonanie zegarków, które pomogą mu w wykonywaniu zadań. Na przykład bazuje na nim BR 03 TYPE A Patrouille de France na wymagania pilota. Jest produkowany i wyposażony w mechanizm kwarcowy, który posiada dwa tryby wyświetlania biegnących igieł oraz skaczących znaków.” Nowa limitowana edycja BR 03-92 PAF nie jest wyjątkiem. Piloci dostarczają inspiracji projektowych i uczestniczą w projektowaniu zegarków.

Szybować

Zegarek BR 03-92 PAF upamiętnia 70. rocznicę powstania Patrol Air Show Team. Jest to również doskonały profesjonalny czasomierz. Obudowa jest pokryta czarną powłoką, aby podkreślić kontrast detali projektu. Samozwijający się mechanizm BR-CAL 302 wyświetla godziny, minuty, sekundy i daty. Grot jest wodoodporny do około 100 metrów i limitowany do 999 sztuk.

Firma Bell&Ross specjalnie wybrała jaskrawą, jaskrawoniebieską tarczę do tej nowej pracy, która nawiązuje do jednolitego koloru pilotów zespołu akrobacyjnego. Logo zespołu wykonawczego oraz logo 70-lecia umieszczono po obu stronach tarczy, a zewnętrzna krawędź tarczy jest subtelnie otoczona błękitem francuskiej flagi – trójkolorowym biało-czerwonym.