Nowy, Diamentowy, Kolorowy Dobre Repliki Zegarek Dla Kobiet Z Serii Ladybird Firmy Blancpain

Kiedy wiosna wyzwala inspirację i wszystko jest pełne kolorów, Blancpain rozpoczął kreatywną grę „kombinacji kolorów”, odnawiając dwa klasyczne i ponadczasowe diamentowe zegarki damskie marki – zegarek z komplikacjami faz księżyca i zegarek z małą sekundą. Niezapomniana tarcza faz księżyca w kształcie kreta piękności i delikatnie obracająca się mała sekunda, otoczona metalami szlachetnymi i diamentami, idealnie pasują do olśniewającej aureoli olśniewającego biżuteryjnego zegarka damskiego Ladybird z brylantową kulą.

Słońce staje się coraz jaśniejsze, głośno domagając się koloru. Wybraliśmy najwspanialsze kolory w szafie. Połączyliśmy je z damskim diamentowym kolorowym zegarkiem Blancpain Ladybird i założyliśmy „nowe ubrania i nowe ubrania”, kwitnące kolorowe i olśniewające światło w słońcu. Dwie nowe prace — zegarek Diamond Ball Moon Goddess i Diamond Ball Small Seconds, przedstawiają ponadczasowy czas z tarczami z masy perłowej o delikatnej fakturze. Na tarczach z masy perłowej znajduje się 70 czystych, nieskazitelnych i pięknie oszlifowanych diamentów na poziomie VVS w standardzie 4C. Wybierz diamenty, aby strzec upływu czasu. Po „grze kolorów” rzymskie cyfry i pasek zmieniają kolor na granatowy, malachitowy, leśny, marzycielski fiolet lub turkusowy, harmonijnie stapiając się z cennymi materiałami z czerwonego lub białego złota.

Kiedy przyjrzysz się uważnie tarczy, dostrzeżesz subtelną asymetrię, która tworzy wrażenie wizualne, które przełamuje tradycyjne poczucie równowagi. Wszystkie elementy na tarczy mają nieregularne gradienty, czy to cyfry rzymskie, czy pierścienie z metali szlachetnych otoczone diamentami. Ten projekt jest również stosowany do wyświetlania faz księżyca i małego obszaru z używanymi rzeczami. Piękno tego projektu „poruszającego się w bezruchu” stało się znakiem rozpoznawczym tego kolorowego zegarka z brylantami, podkreślając jego osobowość.

Kolorowy zegarek Blancpain Diamond Prom podkreśla charakterystyczną ekspresję osobowości, tworząc wrażenia wizualne, które przełamują tradycyjne poczucie równowagi.

Zupełnie nowy damski kolorowy dobre repliki zegarek Ladybird Diamond Prom jest wykonany z diamentów VVS, inkrustowanych 138 brylantowymi diamentami o masie ponad 2 karatów. Koperta o średnicy 34,9 mm to główna „przestrzeń” do noszenia i wyrażania piękna diamentów — 59 sztuk. Diamenty błyszczą na lunecie, uszach i koronce, nadając nadgarstkowi przyjemną i luksusową proporcję. Kiedy Blancpain stworzył serię Diamond Ball, użył kolorów i diamentów, aby przeplatać się, aby wyrazić piękno kobiet. Nalegał na wysokiej klasy proces inkrustacji biżuterii, w którym każdy parametr musi być precyzyjnie regulowany ręcznie, a także był ręcznie polerowany i polerowany przy użyciu zaawansowanych technik zegarmistrzowskich. Szlachetna metalowa szarfa z diamentów sprawia, że diamenty o masie powyżej 2 karatów kilkakrotnie stają w płomieniach, a „piękno i światło” wreszcie harmonijnie współistnieją z „zaawansowanym zegarmistrzostwem”.

Nowy, olśniewający zegarek damski z serii Ladybird z brylantami wykorzystuje diamenty klasy VVS.

Nowe modele Ladybird Diamond Ball są wyposażone w czysto mechaniczne mechanizmy: zegarek bogini jest wyposażony w kondycjonowanie 1163L, a zegarek z małym sekundnikiem jest wyposażony w mechanizm 1163; oba mają rezerwę mocy do 4 dni i są wyposażone w antymagnetyczne silikonowe sprężyny włosowe, mające na celu stworzenie wyjątkowego, precyzyjnego i bezproblemowego noszenia dla niezależnych, romantycznych i inteligentnych szlachetnych kobiet. Dzięki dokładnemu polerowaniu każdy element jest funkcjonalną koniecznością i wart estetycznego rozważenia. Złota oscylująca waga zegarka Diamond Ball jest ozdobiona okrągłym wydrążonym wzorem, który pozytywnie i negatywnie odbija się echem od projektu tarczy. Za każdym razem, gdy zostanie odwrócony i zagrany, może potwierdzić, że Blancpain to prawdziwa marka „zaawansowanego zegarmistrzostwa”.

O Biedronce

Kolekcja damska Ladybird pokazuje pionierską rolę Blancpain w historii damskich zegarków. Niezależnie od tego, czy jest to pierwszy damski zegarek z automatycznym naciągiem, który pojawił się w 1930 r., czy niewielki mechanizm kołowy w tamtych czasach, który narodził się w 1956 r. Seria odzieży damskiej Blancpain Ladybird odzwierciedla entuzjazm marki dla zaawansowanego zegarmistrzostwa i wyjątkowej jakości.

Chwalebna historia damskich zegarków Blancpain jest nierozerwalnie związana z niezłomną determinacją ówczesnej liderki marki, pani Betty Fiechter. Betty została menedżerem marki na początku lat trzydziestych i została pierwszym zegarmistrzem — kobietą na kierowniczym stanowisku w firmie. Pomysłowość i dalekowzroczność Betty utorowały Blancpain drogę do wejścia na rynek biżuterii i zegarków, co znacznie wzmocniło międzynarodową reputację Blancpain.