Rado Swiss Radar Watch Wystawa 2023 China International Consumer Products Expo Repliki Zegarkow

Szwajcarska marka zegarków Rado Swiss Radar Watches przynoszą różne nowo wymienione prace zegarkowe, aby uczestniczyć w 2023 China International Consumer Products Yyy Expo (odtąd nazywane „Clean Expo”). Po raz trzeci Rado Swiss Radar Watch uczestniczył w Expo Consumer. Tym razem, z nowoczesnym obrazem stoiska, nowe i unikalne utwory zegarek pokazują niezwykły urok „Mistrza Mistrza”.

Szwajcarski stół radarowy Rado przedstawia salę wystawową w nowoczesnym i prostym stylu. Intensywne i geometryczne kabiny są połączone z autentycznym i wygodnym nowoczesnym urokiem serii True Square i interpretują serię Captain Cook Cook the Captain jako eksplorację stylu retro sportowego bez obawy o falę.

Pani Paprisa, wiceprezes Rado Swiss Radar, powiedziała: „Udane utrzymanie Expo pomogło pogłębiać rozwój marki na rynku Hainan. W tym roku to nasz trzeci rok z rzędu uczestniczyć w Expo Consumer. To się pojawia. Nasza najbardziej charakterystyczna i najnowsza seria repliki zegarkow. Z niecierpliwością czekam na platformę wystawową i czuję zegarek Rado zarówno z materiałami, jak i estetyką projektowania ”.

Nowe oglądanie nowych fragmentów

Rado Swiss Radar Watch przedstawia kultowe jaźń marki True Square na Expo, wyrażając wolność, osobowość i interes własny. Wyróżnia się unikalnym designem sylwetki kwadratu i okrągłego, pokazując piękno maszyn z tworzeniem pustego ruchu oraz idealne wrażenia z ciepłej skóry i nie łatwe do noszenia z ceramiką zaawansowaną technologią.

Nowo ulepszona seria ekstrakcji Centrix Crystal jest również jedną z głównych atrakcji tej wystawy. Lustro pokazuje gładkie i proste linie zegarka. Diamentowy i wzór słoneczny skalą skalą interpretują elegancję i wspaniały temperament. Zaawansowany technologicznie materiał ceramiczny w połączeniu z bransoletą najlepiej wyraża zmysłowe i delikatne cechy żeńskie.

Seria kapitana kapitana Cook Cook pokazuje niekończącą się eksplorację życia marki i ducha nieustraszonego poszukiwacza przygód. Ta seria łączy wygląd retro z nowoczesnymi stylami projektowymi. Od kompletnej serii produktów ceramicznych reprezentowanej przez „Black Cook” po profesjonalny zegarek nurkowy, „Black” i inne profesjonalne zegarki nurkowe certyfikowane przez ISO6425, w modelu obserwacyjnym, zastosowanie ceramiki zaawansowanej technologii w iteracji iteracyjnej innowacji nadal naciska na nową wysokość.

Mistrz materiału

Rado Swiss Radar Watch zawsze cieszył się reputacją „Mistrza Mistrza”. Miejsce wystawowe przedstawia pełną gamę produktów marki zebranych przez wiele zegarów stworzonych z różnych materiałów, takich jak kolorowa ceramika zaawansowana technologicznie, ultra-lekka ceramika zaawansowana technologicznie i ceramika Ceramos Metal. , Pokaż wybitny materiał i kunszt marki. Rado Swiss Radar Watch jest jedną z najwcześniejszych partii luksusowych marek zegarków, które wchodzą na rynek chiński i cieszą się dużą reputacją w Chinach. Rado Swiss Radar Watch od wielu lat jest zaangażowany w rozszerzenie chińskiego rynku zegarków i jest kochany przez chińskich konsumentów. Na tym wystawie marka spełniła także nowe pomysły, które łączyły innowacyjny design i ekspresję materialną. Każdy zegarek to planowanie czasowe z niezliczoną pomysłowością zegarmistrzów. Za pośrednictwem platformy Expo może w pełni pokazać doskonałą technologię zegarmistrzowską i pionierską marką konsumentom, którzy kochają markę.

Układ Hainan i odkryj przyszłość

Obecnie Rado Swiss Radar Watch i Zhongluo Group współpracują. Wdrożyli pięć sklepów bezcłowych w prowincji Hainan: Chińska grupa zwolnień Sanya International Free Free Free City, Chiny-Demu Group Haikou SUNYUE Plaza Free Free Free Shop. Store, chińska grupa zwolnień Haikou International Free Free Free Shop i Zhongli Sanya Phoenix Airport Free Free Shot. Wśród nich międzynarodowy sklep Haikou ma nowy obraz projektowy, a także jest najskuteczniejszym butikiem w Hainan. Rado Swiss Radar Watch będzie nadal pogłębiać układ marki w Hainan. Prezentowanie bardziej pomyślnych i różnorodnych produktów planujących czas dla konsumentów zapewni lepsze usługi i markę. Ponadto Rado Swiss Radar Watch zwiększy inwestycje. Kontynuując głęboką akumulację marki, nadal udoskonalnia projektowanie i innowacje materialne, tworząc bardziej przyszłościowe prace.