Nowy Panoinverse Limited Edition Edytuj Ecact Ruch Poly Zegarki Repliki

Urban Canyon, Drescrapers, Billboards i Graffiti Artists: Glashütte Original Glashuti początkowo wprowadzili nowy zegarek, aby zaprosić cię do głębokości miejskich dżungli i odkrycia źródła witalności nieograniczonej możliwości. Jednak oprócz jest to jeszcze bardziej krytyczne. Żadne beton i asfalt, tylko metale szlachetne i maszyny precyzyjne, nie są drukowane w oku; Hałas i zamieszanie w mieście nie są miękkimi, tykającymi dźwiękami przepuszczonymi do uszu. Precyzyjna laserowa rzeźba Huamei City znajduje odzwierciedlenie w oryginalnym domowym ruchu Grasuti.

WYKONION o dżungli miejskiej

Polening Motor Watch Watch Edition Panoinverse Edition Edition przedstawia piękną scenerię na tarczy. Przyjmując ruch jako płótno, nowa interpretacja sztuki ulicznej polega na tym, że front i tył są ozdobione uroczym wystrojem miejskim, jak obsesja miraż. Głęboko w ulicach i alejach znajduj nowe rzeczy wszędzie i stwórz poczucie wciągliwości -od prostych linii architektury miejskiej po produkcję malowideł ściennych. Z przodu ruchu wspięliśmy się na odległość, widok ptaka na dobrobyt i troskliwość miasta. Na tyłach ruchu eksploracja miejska trwała. Nie tylko możesz cieszyć się wieżowcami blisko, ale możesz nawet zobaczyć inspirujące hasła na billboardach; Możesz zobaczyć, jak personel czyszczący okna ciężko pracuje, a artyści graffiti rysują znane podwójne logo G na ścianie. Ostatecznie mieszkaniec stał na balkonie, jakby na nas patrzył.

Można zobaczyć wykwintne kunszt.

Powód, dla którego ulice ulic miejskich są wybierane jako temat nowego zegarki repliki limitowanego, jest przemyślany. Zarys miasta symbolizuje modernizację, postęp technologiczny i ekscentryczny ruch wizji -panoinverse. Unikalna struktura jest zwykle widoczna przez dolną pokrywę stołu i OK -mechanizmy strojenia dwóch gęstej. W tym celu obserwowana instalacja opracowała kilka ruchów i części oraz przyjęła odwrócony zespół.

Na tym ograniczonym edycji zegarek wykwintna laserowa czarna linia horyzontu spłaty czarna przebiega przez powierzchnię trzech czwartych szyny i płyty mostowej motyli i kontynuuje do tyłu zegarka. Sapphire Crystal Glass Mirror, dolna pokrywa i pusta wzór ruchu przedstawiają wizualne święto sztuki ulicznej: nadgarstek noszący zegarek również stał się częścią zegarka i jest z nim zintegrowany. Jeden.

Elegancka architektura, mądrość, aby zobaczyć pomysłowość

Eleganckie miasto, starannie zarysowane przez oryginalnych projektantów Grasuti i zegarmistrzów, było niezapomniane. Ten zegarek ma 42 mm polerowanie/satynowe platynowe obudowę. Układ budynku na tarczy jest zgodny z złotym współczynnikiem i zdaje sobie sprawę z piękna harmonijnej równowagi. Odsetek starannych obliczeń znajduje się w pełni odzwierciedlona w asymetrycznej konstrukcji wyświetlanej w godzinach, minutach i małych sekundach, a magazynowanie zasilania pokazano o godzinie 2. Ten zegarek jest wyposażony w szary skórzany pasek z krokodylem Louisiannana z platynową klamrą motyla, która jest wygodna i elegancka.

Wakacyjne strzelanie, skok więcej niż przeprowadzka.

Puls serca miasta jest nieograniczony, a tradycyjny wywar z relaksu i przyjemny. Ruchy manualne kalibru 66-12 są stabilizowane z częstotliwością 4 Hz, a czas trwania wynosi 41 godzin, aby raz ukończyć szybką podróż miejską. Ruch, który jest starannie wykonany, znakomicie urządzony i precyzyjnie dostosowany, jest genialną krystalizacją rzemieślnika Glashütte oryginalnego Glashte. Wiele szczegółów pokazuje, że panainverse Limited Edition Edition silnik Purple Watch Limited Wersja: Śruba stała złote zestaw, łożysko rubinowe, niebieska śruba stalowa, krawędź rozszczepiająca, polskie części stalowe itp. Potężny dowód oryginalnego arcydzieła!

Duma

Nowy ekscentryczny ruch Panoinverse Odwrócony zegarek zostanie wydany na całym świecie 23 marca 2023 r., Z limitowaną edycją 50 sztuk i wystrzeloną w Chinach w Pekinie SKP, Chengdu SKP i Xi’an SKP.