Wybór Repliki Zegarków Langqin To Elegancki Zegarek

Wszystko rośnie, a wiosna jest silniejsza. W tym dostępnym i żywym sezonie zanurz się w naturze, a kolor inspiruje się wiosną. Zegarek Langqin to wybór serii Heart Moon, The Moon Fase Watch i pionieru Zulu Time Watch; Interpretuje elegancki styl jasnym kolorem i spotyka jasne światło sprężynowe między nadgarstkami.

Światło wiosenne jest w sam raz, kwiaty są wspólne i idą do dobrobytu wiosny. Zegarek fazowy księżyca Langqin Watch Moon Series wybiera delikatne linie księżyca, pokazujące łagodne i okrągłe obudowę. O godzinie 6 jest obecne okno wyświetlacza fazy księżyca, umożliwiając nadgarstek pozostałym w jasnej i miękkiej atmosferze. Tila jest włączona do retro i modnej zielonej oliwkowej, srebrnej białej wyleczonej przez eleganckiego i głębokiego i romantycznego głębokiego niebieskiego niebieskiego, interpretacji wspaniałej sceny wiosennej, z jasnymi i lśniącymi diamentowymi znakami lub nieregularnością Cyfry rzymskie, w szczegółach szczegółów, w szczegółach szczegółów pokazują uroczy urok kobiet.

Sprężyna i góry, zielona trawa, idź na zewnątrz, aby cieszyć się dzikim, gładko oddychać. Langqin Watch Pioneer Series Zulu Time Watch dodaje funkcję wyświetlania w strefie wielokrotnej, wyposażona w ekskluzywny ruch mechaniczny i wbudowany ślad krzemowy, aby zapewnić dokładny i stabilny czas spacerów, towarzyszy eleganckim ludziom, aby uspokoić czas i swobodnie zanurzyć naturalne góry . Zegarek wykorzystuje kolorową ceramiczną ramkę z czarnym podgatunkiem, niebieskim wzorem słonecznym i szarym piaskiem tytoniowym. Zapewnia również dwa rodzaje opcji noszenia: powierzchnię stali nierdzewnej i skórzane paski. Tryb sportu w mieście i sporcie na świeżym powietrzu można zmienić. Pozycja podróży i ciesz się niekończącym się naturalnym światłem wiosennym.

【Opis Watch】

Langqin Zegarek Moon seria Moon Zegarek fazy Moon Numer: L8.115.4.67.6 Sugerowana cena detaliczna: RMB 12,200


Zegarki z serii Langqin Watch Xinyue, wyposażone w mechanizm kwarcowy L296, średnica zegarka wynosi 30,5 mm. Oliwkowa zielona tarcza z wzorem słonecznym ozdobiona jest diamentami, uzupełniając srebrny wskaźnik polerowania. Podczas wyświetlania tarczy minuty i sekundy okno wyświetlania daty ustawione jest na 3-godzinie, a wyświetlacz fazy księżyca ustawiony jest na 6-godzinie i wyposażony w bransoletki ze stali nierdzewnej.

Langqin Zegarek Moon seria Moon Zegarek fazy księżycowej Numer: L8.115.4.71.6 Sugerowana cena detaliczna: RMB10,600


Zegarki Langqin repliki zegarków serii Xinyue, wyposażone w mechanizm kwarcowy L296, średnica zegarka wynosi 30,5 mm. Srebrna tarcza ozdobiona jest rzymskimi cyfrowymi znacznikami czasu, uzupełniającymi niebieski stalowy wskaźnik. Podczas wyświetlania tarczy minuty i sekundy okno wyświetlania daty ustawione jest na 3-godzinie, a wyświetlacz fazy księżyca ustawiony jest na 6-godzinie i wyposażony w bransoletki ze stali nierdzewnej.

Langqin Zegarek Moon seria Moon Zegarek fazy Moon Numer: L8.115.4.98.6 Sugerowana cena detaliczna: RMB 12,700


Zegarki Langqin Zegarki serii Xinyue, wyposażone w mechanizm kwarcowy L296, średnica zegarka wynosi 30,5 mm. Niebieska perła matka skorupiaków ozdobiona jest diamentami, uzupełniając srebrny wskaźnik polerowania. Podczas wyświetlania tarczy minuty i sekundy okno wyświetlania daty ustawione jest na 3-godzinie, a wyświetlacz fazy księżyca ustawiony jest na 6-godzinie i wyposażony w bransoletki ze stali nierdzewnej.