Oryginalny Dobre Repliki Zegarek Glashütte Serenade Z Fazami Księżyca

Niedawno niemiecka marka luksusowych zegarków Glashütte Original i chińska współczesna luksusowa marka ANEST COLLECTIVE wspólnie zorganizowały w Szanghaju wiosenne wydarzenie, w którym doceniono nowe produkty. Nowo wprowadzony na rynek zegarek Serenade Luna Serenade z fazami księżyca uzupełnia się z wiosenno-letnią serią ANEST COLLECTIVE 2024, żywo interpretując pewny siebie styl współczesnych kobiet i tworząc nowy ruch teksturowanej estetyki. Do udziału zaproszono wiele szanghajskich mediów i gości, którzy zebrali się, aby zagrać wspaniałą wiosenną uwerturę i odkryć oryginalną moc ponadczasowej klasyki.

Kolorowe, oryginalne arcydzieła

Odważny i pewny siebie, urokowi nie można się oprzeć. Oryginalny nowy zegarek Serenade Luna Serenade Moon Phase firmy Glashütte czerpie inspirację z różnorodnych tożsamości współczesnych kobiet, tworząc wspaniałe arcydzieło i grając eklektyczną uwerturę. Są nieskończenie urocze, występują w różnych kształtach i kolorach: hałaśliwe i ciche, delikatne i stanowcze, zbuntowane i twórcze; ich tożsamość można dowolnie zmieniać, a każda ze stron ma odrębną osobowość.

Zegarek z fazami księżyca Serenade Luna jest wykonany z wykwintnych materiałów i wyposażony w oryginalny mechanizm samonakręcający, który został niezależnie zaprojektowany i wyprodukowany przez markę. Jest ponadczasowy i doskonale interpretuje piękno współczesnych kobiet zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. To olśniewające, ale dyskretne, oryginalne arcydzieło, o wyjątkowych i smukłych rozmiarach oraz ekscytujących i inteligentnych detalach, interpretuje wyjątkowy temperament współczesnych kobiet. Nie tylko będą cieszyć się poczuciem, że znajdują się w centrum uwagi, ale także będą szczęśliwi, mogąc być świadkami błyskotliwości innych. Czas.

Zegarek Serenade Luna Serenade Moon Phase jest dostępny w czterech charakterystycznych stylach, z których każdy jest wyjątkowy. Wszystkie modele posiadają tarczę o średnicy 32,5 mm, świecące diamentowe znaczniki godzin oraz nowoczesny i precyzyjny wyświetlacz faz księżyca. Dwa modele ze stali nierdzewnej są wyposażone w tarcze z masy perłowej: jeden ma prosty i czysty styl, a drugi olśniewa błyszczącymi diamentami na ramce i koronce. Trzeci model również jest wykonany ze stali nierdzewnej i ma niebieską tarczę ozdobioną błyszczącymi wzorami w kształcie słońca. Czwarty zegarek jest wykonany z czerwonego 18-karatowego złota i ma złoto-zieloną tarczę, która jest olśniewająca i zjawiskowa. Ramka i koronka tego dobre repliki zegarka również są wysadzane diamentami, co podkreśla jego spokojny i elegancki temperament. Wszystkie paski są wyposażone w mechanizm szybkiego zwalniania, dzięki czemu wymiana jest szybka i wygodna. Zegarek ze stali nierdzewnej można również wyposażyć w elegancki metalowy pasek na łańcuszku, który podkreśli Twój niezwykły gust.

Ponadczasowy styl: odkrywanie luksusu na nowo

Stosując wywrotowe krawiectwo, ANEST COLLECTIVE starannie integruje kontekst artystyczny, aby nadać każdemu elementowi mody wyrafinowaną elegancję i rzeźbiarską strukturę. Marka wyznaje bezkompromisowego ducha, przekracza granice trendów w modzie dzięki swoim wykwintnym tkaninom i nienagannemu włoskiemu rzemiosłu, prezentuje czyste i ponadczasowe sylwetki, zmienia definicję współczesnego luksusu i przynosi nieskończoną inspirację do codziennego noszenia nowoczesnych kobiet.

Ma niepowtarzalny gust, jest pewna siebie i niezależna, zawsze lubiła wyjątkowe materiały, detale i ponadczasową klasykę.

Słucha głosu serca, przełamuje granice osobowością i odwagą, wyróżnia się i staje się lepszą wersją siebie.

Z tą samą pasją Glashütte Original i ANEST COLLECTIVE, wierne „oryginalnej estetyce” i nieustannemu dążeniu do „ekstremalnego rzemiosła”, idealnie do siebie pasują. Glashütte Original i ANEST COLLECTIVE wspólnie organizują tej wiosny doskonałe wydarzenie poświęcone zegarkom i degustacji mody, którego celem będzie zbadanie estetyki tekstur. Nowy rozdział.