Dobre Repliki Zegarek Z Fazami Księżyca Serenade Luna Serenade

Urok współczesnych kobiet ma różne kształty i kolory: hałaśliwe i ciche, delikatne i silne, zbuntowane i kreatywne… Ich tożsamość można dowolnie zmieniać, każda strona ma odrębną osobowość, a ich urokowi nie można się oprzeć. Dziś Glashütte Original czerpie inspirację z różnorodnych tożsamości kobiet, tworząc nowy zegarek. Zegarek z fazami księżyca Serenade Luna to mechaniczne arcydzieło stworzone specjalnie dla miejskich kobiet, które są odważne i pewne siebie i przejmują kontrolę nad swoim przeznaczeniem. Doskonale interpretuje piękno współczesnych kobiet zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Nowy zegarek wykonany jest z wykwintnych materiałów i wyposażony w oryginalny mechanizm samonakręcający, który został niezależnie zaprojektowany i wyprodukowany przez markę. Będzie trwać wiecznie i pozostanie z Tobą na zawsze.

Źródło inspiracji: różnorodne tożsamości kobiet

Nowoczesne kobiety i ich różnorodna tożsamość inspirują zegarek z fazami księżyca Serenade Luna. Zawsze skupiają uwagę publiczności, gdziekolwiek się udają i wiedzą, jak tańczyć pomiędzy światłem a cieniem. Lubią być w centrum uwagi, ale lubią też być świadkami świetlistych chwil innych. Dla nich pasja jest źródłem mocy życiowej, a intuicja światłem przewodnim pozwalającym iść do przodu. Zawsze są tajemniczy: nikt nie wie, jaki będzie ich następny ruch ani jaką stronę siebie ujawnią światu. To właśnie poczucie tajemnicy czyni je bardziej atrakcyjnymi i nieodpartymi.

Innowacyjna koncepcja: nadanie współczesnej sztuce zegarmistrzowskiej mocy osobowości

Saksońska fabryka zegarków demonstruje wyjątkowy kunszt dzięki zegarkowi Serenade Luna z fazą księżyca. Innowacyjność nowego zegarka została wdrożona w całości i wyróżnia się niezwykłą dokładnością, łatwością obsługi i niezawodnością, niczym delikatna biżuteria. Zegarmistrzowie i projektanci marki wykorzystali rzadkie materiały, aby stworzyć olśniewające, ale dyskretne, oryginalne arcydzieło. Interpretuje wyjątkowy temperament współczesnych kobiet dzięki swoim wyjątkowym i smukłym rozmiarom oraz ekscytującym i inteligentnym detalom.

Oryginalny wzór: kolorowy

Zegarek Serenade Luna Serenade Moon Phase jest dostępny w czterech charakterystycznych stylach, z których każdy jest wyjątkowy. Wszystkie modele posiadają tarczę o średnicy 32,5 mm, świecące diamentowe znaczniki godzin i nowoczesny wyświetlacz faz księżyca. Dwa modele ze stali nierdzewnej są wyposażone w tarcze z masy perłowej: jeden ma prosty i czysty styl, a drugi olśniewa błyszczącymi diamentami na ramce i koronce. Trzeci model również jest wykonany ze stali nierdzewnej i ma niebieską tarczę ozdobioną błyszczącymi wzorami w kształcie słońca. Czwarty zegarek jest wykonany z czerwonego 18-karatowego złota i ma złoto-zieloną tarczę, która jest olśniewająca i zjawiskowa. Ramka i koronka tego zegarka również są wysadzane diamentami, co podkreśla jego spokojny i elegancki temperament. Wszystkie paski są wyposażone w mechanizm szybkiego zwalniania, dzięki czemu wymiana jest szybka i wygodna. Zegarek ze stali nierdzewnej można również wyposażyć w elegancki metalowy pasek na łańcuszku, który podkreśli Twój niezwykły gust.

Komplikacje: pomysłowość

Fazy księżyca uznawane są za jedną z najpiękniejszych cech zegarmistrzostwa. Jako jedna z oryginalnych cech Glashütte, faza księżyca będzie przyciągać wzrok w tym najnowszym zegarku. Wskaźnik faz księżyca znajduje się na dolnej krawędzi tarczy i ma postać cienkiej okrągłej ramki: promienny księżyc z masy perłowej wschodzący na usianym gwiazdami nocnym niebie. Siła wskaźnika faz księżyca pochodzi z oryginalnego mechanizmu samonakręcającego Glashütte, który został specjalnie zaprojektowany dla tego zegarka i spełnia wszystkie wymagania współczesnych dobre repliki zegarków mechanicznych. Wykwintną dekorację można zobaczyć przez dekiel obudowy z szafirowego szkła i zostanie ona przekazana na zawsze.

Rodzina produktów: specjalnie zaprojektowana dla nowoczesnych kobiet

Nowo wydany zegarek Serenade Luna Serenade z fazami księżyca to nowy członek oryginalnej i bardzo poszukiwanej rodziny zegarków damskich z ekscentrycznymi fazami księżyca i zegarków Serenade firmy Glashütte. W eklektyczny sposób ukazuje stale zmieniający się kobiecy styl. Glashütte Original stale wzbogaca swoje wykwintne zegarki mechaniczne dla kobiet. Nowy zegarek jest wytwarzany ręcznie przez zegarmistrzów w fabryce zegarków marki w Glashütte, charakteryzując się nieskończonym stylem i nieodpartym urokiem.

Zegarek z fazami księżyca Serenade Luna będzie dostępny w oryginalnych sklepach Glashütte i u autoryzowanych dealerów na całym świecie od marca 2024 r.