Szwajcarski Zegarek Millennium Z Serii Mido Helmsman, Repliki Zegarków

Swiss Mido Watch wprowadza na rynek nowy model zegarka MULTIFORT Helmsman Series Millennium Watch, interpretujący ten solidny zegarek w sportowym stylu w nowej kolorystyce lodowcowego błękitu. Lodowoniebieską tarczę podkreśla lśniąca stal nierdzewna i powłoka świetlna Super-LumiNova, odbijająca oślepiające światło lodowca. Tarcza pokazuje polarną scenerię obejmującą tysiące mil lodu, jakby ekstremalne zimno zamroziło czas.

Nowy zegarek Millennium z serii Helmsman: Glacier Blue ma doskonałą odporność na wstrząsy oraz właściwości wodoodporne i antymagnetyczne. Jest trwały i niezawodny oraz może przystosować się do różnych zmian środowiskowych. Wyjątkowa, lodowatoniebieska tarcza olśniewająco błyszczy na tle koperty i paska ze stali nierdzewnej. Gradalną tarczę zdobią pionowe, merceryzowane, polerowane wzory, nawiązujące do kultowego elementu Côtes de Genève z serii Helmsman, oddając hołd temu klasycznemu zegarkowi wprowadzonemu na rynek w 1934 roku. Seria stołowa. Wskazówki i skale nowego zegarka pokryto białą powłoką świetlną Super-LumiNova, która w słabym otoczeniu emituje niebiesko-zielone światło, zapewniając zawsze wyraźny odczyt. Jednocześnie zegarek ten wyposażony jest w w pełni automatyczny mechanizm mechaniczny Calibre 80 wyposażony w sprężynę włosową Nivachron, która może magazynować energię kinetyczną do 80 godzin, wykazując się doskonałą dokładnością i umiejętnościami zegarmistrzowskimi, dzięki czemu nowy zegarek z łatwością może kontrolować różne sporty i miasta sceny o czystym, eleganckim wyglądzie, pasującym do stylu miejskiego poszukiwacza przygód. Repliki zegarków.

Sekrety lodowców, piękno detali

Zegarek Millennium z serii Helmsman: Glacier Blue wykorzystuje lodowatoniebieską tarczę, uzupełnioną subtelnym i delikatnym efektem gradientu oraz pionowymi merceryzowanymi wzorami polerowania, ukazującymi lśniące światło niczym skondensowany szron, ukazując odważną i nieustraszoną postawę. Tarcza nowego zegarka jest prosta i łatwa do odczytania. Łuski i dwustronne, trójwymiarowe wskazówki są pokryte białą powłoką świetlną Super-LumiNova, która w nocy może emitować niebiesko-zielone światło w ciemnym otoczeniu, zwiększając czytelność w nocy i dając ludziom zorzę polarną. Doskonałe skojarzenie z piękną scenerią. Dwustronne szkło szafirowe z powłoką przeciwodblaskową chroni delikatną tarczę. Okienko daty i dnia tygodnia znajduje się na godzinie 3 na tarczy. Czarny pierścień skali minutowej i niebieski kołnierz subtelnie kontrastują, aby zapewnić dokładny odczyt.

Nowy zegarek jest wyposażony w kopertę i bransoletę ze stali nierdzewnej, które są solidne i trwałe, chroniąc użytkownika w pełnych przygód chwilach sportowych przygód i samodzielnych wyzwań. Olśniewająca stal nierdzewna jest na przemian merceryzowana i polerowana, tworząc fascynujący i sprytny efekt światła i cienia, ukazujący elegancki i sportowy styl.

Dokładny i wydajny

Dzięki precyzyjnemu i mocnemu rdzeniowi, który poradzi sobie z różnymi wyzwaniami przygodowymi, nowy zegarek Helmsman Series Millennium – Glacier Blue wykorzystuje kultowy w pełni automatyczny mechanizm mechaniczny Caliber 80 i jest wyposażony w nową generację zaawansowanej technologicznie sprężyny włosowej Nivachron, aby zapewnić doskonałą wydajność; automatyczny ciężarek oscylacyjny ozdobiony jest klasycznym Côtes de Genève, który można zobaczyć przez przezroczysty tył. Dzięki magazynowaniu energii kinetycznej do 80 godzin szwajcarski zegarek Millennium Series Mido Helmsman zapewnia solidną gwarancję każdej ekscytującej przygody.

Swiss Mido wykorzystuje tę pracę, aby zademonstrować doskonałe umiejętności zegarmistrzowskie marki, nadając zegarkowi Helmsman Series Millennium przyciągający wzrok lodowcowy błękit, który łączy w sobie sportowy charakter, precyzję i trwałość.