Oris Wprowadza Na Rynek Nową Serię Aquis Zegarki Repliki

Po raz pierwszy firma Oris skupiła się na rozwoju bestsellerowej serii Aquis, aby upamiętnić wyjątkową doroczną tradycję: stworzyć 250 specjalnych edycji zegarków, aby uczcić historię Oris.

miłość do zegarków

Jeśli śledziłeś Orisa przez lata, wiesz, że firma została zarejestrowana 1 czerwca 1904 roku. Co ważniejsze, 1 czerwca każdego roku zostanie wydana limitowana edycja 250 zegarków, nazwana na cześć Hölstein, pięknego miasta w Góry Jura w Szwajcarii, znane również jako Oris. Minęło 119 lat od narodzin Chin.

Tegoroczna edycja zegarka Holstein 2023 kontynuuje tę dumną tradycję. Zainspirowany najlepiej sprzedającym się zegarkiem do nurkowania marki Aquis, dodaje nowe elementy do tej popularnej serii. Jest ograniczona do 250 sztuk na całym świecie na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy.

Chociaż specyfika tego zegarka jest niekwestionowana, bardziej istotny jest duch, który za nim stoi.

Od momentu powstania w 1904 roku, filozofią Oris jest produkcja wysokiej jakości zegarków, które łączą w sobie piękno, kunszt, praktyczność i wartość. Ten duch żyje ponad sto lat później w zegarku Holstein z limitowanej edycji 2023. Teraz zegarki mechaniczne mogą również łączyć technologię przemysłową i romantyzm tradycyjnych zegarków, tworząc przystępny cenowo wygląd dla wszystkich ciężko pracujących ludzi.

Od 119 lat, zgodnie z wizją założyciela, Oris produkuje piękne zegarki repliki z praktycznymi funkcjami i przystępnymi cenami. Niektórzy uważają, że zegarki mechaniczne nie są już potrzebne w tej epoce. Jeśli weźmiesz pod uwagę tylko funkcjonalność pomiaru czasu, istnieje wiele alternatyw, ale zegarek automatyczny to wykwintne rękodzieło, a piękne rzeczy zawsze mogą przynieść niekończącą się radość. Wiele osób dąży do lepszego życia i zwykle docenia równowagę między jakością a wartością. Oris ma nadzieję, że przyniesie ludziom radość. W tym procesie przekazuje również swojego niezależnego ducha i osobowość konsumentom, którzy dążą do tego samego celu.

inny sposób myślenia

Przedstawiamy Holstein Limited Edition 2023, pierwszy Aquis bez kalendarza, z fioletową tarczą.

Od 1904 roku wszystko się zmieniło, ale entuzjazm dla mechanicznego zegarmistrzostwa towarzyszy firmie Oris od ponad wieku. Holstein ukształtował firmę Oris, aby stała się marką z niezależnym duchem i podążała swoją drogą.

Oris trzyma się koncepcji marki przekazywanej z pokolenia na pokolenie i robi to, co uważa za słuszne. Narodziny zegarków z limitowanej edycji Holstein świętują kontynuację niezależnego ducha i składają hołd wszystkim fanom, którzy kochają Oris i mechaniczne zegarki. Pierwsze trzy wersje są nieco „na uboczu”, ale pokazują najbardziej ekscytującą i niezależną stronę osobowości marki.

W tym roku czwarta edycja zegarka Holstein nadal błyszczy. To pierwszy zegarek wzorowany na evergreenowym modelu tej marki – nurkowej serii Aquis, ale ma w sobie ukrytą tajemnicę.

Spojrzenie: Czy to fiołki?

Dalej jest ruch. Zegarek jest napędzany mechanizmem samonakręcającym się Oris400, opracowanym przez markę mechanizmem z pięciodniowym łańcuszkiem. Z doskonałymi właściwościami antymagnetycznymi, precyzją chronometru (-3/+5 sekund dziennie), 10-letnimi okresami międzyserwisowymi i gwarancją. I tu pojawia się problem: nie ma okna kalendarza! To pierwszy w historii „niedatowany” projekt Aquis.

Następnie jest dekiel z wygrawerowanym numerem limitowanej edycji i wytłoczonym misiem Howe, ubranym w piankę. Dlaczego? Ponieważ to świetna zabawa, pozwól uroczemu Miśowi Howe wywołać uśmiech na Twojej twarzy. To wciąż wysokiej jakości zegarek dla nurków, wodoszczelny do 300 metrów.

Limitowana edycja Holstein zawsze powinna być wyjątkową egzystencją, rzadkim skarbem i okazjonalnym prezentem urodzinowym. To, co łączy markę od jej początków z entuzjastami na całym świecie, to radość. Dlatego Oris zrobił coś niezależnego.

„To pierwszy w historii „niedatowany” projekt Aquis, będący odpowiedzią na wrzawę fanów”.

moc dla ludzi

Holstein Limited Edition 2023 jest napędzany przez wewnętrzny mechanizm Oris 400, wysokiej jakości mechanizm automatyczny z trzema obietnicami wydajności.

Doskonały antymagnetyk

Kaliber automatyczny Oris 400 zawiera ponad 30 elementów antymagnetycznych, co przekracza specyfikacje normy ISO 764 dotyczące wzmocnionych antymagnetyków.

Pięciodniowa rezerwa dynamiczna

Zegarek wyposażony w kaliber automatyczny Oris 400 ma rezerwę chodu do 5 dni. Nawet jeśli jest bezczynny w czwartek, nadal utrzymuje średni czas, gdy jest noszony co drugi wtorek.

10 lat gwarancji

Odważ się obiecać 10-letnią gwarancję na wszystkie zegarki wyposażone w ten mechanizm, praktyczną po rejestracji w MyOris. Oris zaleca również użytkownikom konserwację oczu co dziesięć lat.

lżejszy dotyk

Magiczna purpura i nurkujący niedźwiedź. Współzarządzający marką Oris, Rolf Studer, powiedział, że zegarki są stworzone do zabawy.

Najważniejsze w tworzeniu tej charakterystycznej kolekcji jest to, że są one związane z urodzinami Orisa – firma powstała 1 czerwca 1904 roku. To miejsce definiuje kim jest Oris, prezent dla samego Orisa i jego fanów. Zegarki nie powinny być dostępne wyłącznie w butikach – ludzie na całym świecie mogą je kupować za pośrednictwem swoich oficjalnych sprzedawców detalicznych, starając się zapewnić miłośnikom marki Oris lepsze wrażenia.

Zegarki z limitowanej edycji Holstein mają tradycję opowiadania historii firmy Oris. Są to na przykład jedyne kreacje przedstawiające misia Orisa. Można powiedzieć, że edycja Holstein jest najbardziej przystępna dla serca prawdziwego Orisa, mimo że wyprodukowano tylko 250 egzemplarzy.

„Oris poważnie traktuje branżę zegarmistrzowską. Szwajcarskie zegarki mechaniczne mogą być również odprężającą i radosną rzeczą, która inspiruje każdego”.

Nazwij to konceptem: ale tegoroczna edycja limitowana Holstein to Aquis ze stalowym paskiem, który bardziej przypomina zwykłą operację. I to jest przemyślana decyzja!

Pierwsze trzy generacje wersji Hölstein to zasłużone modele koncepcyjne, zwłaszcza zegarek wykonany w całości ze stali, który w zeszłym roku powrócił do 1990 roku. Przypominając sobie konkretny rozdział w historii, ten zegarek ożywia kultową kolekcję Full Steel, odwołując się do esencji lat 90. i przełomowych 690 mechanizmów mechanicznych. W przeciwieństwie do tego, wersja Holstein 2023 wygląda bardziej spartańsko, ale koncepcja tego zegarka w całości wynika ze szczerego apelu fanów Orisa.

Oris ma szczęście, że ma bardzo aktywną globalną społeczność. Widać to w interakcjach w sieciach społecznościowych, takich jak kwitnąca rodzina zegarków Oris. Oris ma ponad 30 oddziałów na całym świecie, z których każdy jest prowadzony przez lokalnego fana Oris. Rozmawiają z markami i dzielą się swoimi przemyśleniami na temat zegarków i współpracy marek. Zadają też świetne pytania. Dlaczego Oris nie robi Aquis bez daty? Kiedy pojawi się zegar z fioletową tarczą? To zainspirowało wydanie Holsteina z 2023 roku; Purpurowe powietrze nadejdzie ze wschodu, gdy to zadziała.

Modele koncepcyjne lub unikalne projekty często wskazują przyszłe kierunki. Limitowana edycja Holstein nie wskazuje na przyszłe ruchy marki, chociaż nasz wewnętrzny mechanizm Oris 403 zadebiutował w edycji 2021. Ale to przede wszystkim święto, które ma przynieść radość, wywołać uśmiech na twarzy i odwzajemnić się fanom Oris. A co do Aquisa bez kalendarza? W tej chwili nie ma takiego pomysłu. Tak jak Oris nie wypuścił regularnej serii zegarków w całości ze stali Full Steel.

Oris jest zaangażowany w tworzenie relaksu, ponieważ na świecie jest już zbyt wiele ciężkich tematów i ma nadzieję, że zapewni ludziom chwilę szczęścia w pracowitym dniu. Szwajcarski zegarek mechaniczny może być również relaksującą i przyjemną sprawą. Zegarki z serii Holstein są również pozytywnym symbolem inkluzywności. Zamiast tworzyć negatywne emocje, takie jak zazdrość, buduj pozytywne emocje, skup się na tym, co mamy i dziel się dobrymi chwilami z innymi, zamiast zachowywać kamienną twarz przez cały czas. Oris poważnie traktuje zegarmistrzostwo, jest dumny z tworzenia wspaniałych rzeczy, które ludzie kochają, podróżuje z lekkim bagażem, ale inspiruje, dobrze się bawi i cieszy życiem; to Oris, Holstoy Ze względu na edycję 2023.

Szczegóły Produktu

sprawa

Koperta ze stali nierdzewnej z jednokierunkowo obracającą się szarą ceramiczną lunetą.

Średnica

41,50 mm

Wybierz

Fioletowy świecący materiał Ręce i łuski pokryte jasnym materiałem Super-LumiNova

lustro

Kopułkowaty szafir po obu stronach, powłoka przeciwodblaskowa od wewnątrz

Spód

Zakręcany dekiel ze stali nierdzewnej z wygrawerowanym numerem limitowanej edycji i misiem Howard

struktura strojenia

Zakręcana koronka zabezpieczająca ze stali nierdzewnej

wodoodporny

300 metrów

ruch

Model

Mechanizm manufakturowy Oris 400

Funkcjonować

Centralne godziny, minuty, sekundy, kalendarz chwilowy, stop sekundy.

precyzja

-3/+5 sekund dziennie (w ramach tolerancji COSC)

Inne funkcje

Doskonałe właściwości antymagnetyczne

Metoda nawijania

automatyczny

rezerwa mocy

120 godzin

Zobowiązanie gwarancyjne

Wejdź na stronę oris.ch, aby zostać członkiem MyOris i zarejestrować swój zegarek, aby otrzymać 10-letnią gwarancję, która dotyczy również mechanizmu. Konserwacja jest zalecana co dziesięć lat.

edycja limitowana

250 sztuk, zapakowane w specjalne drewniane pudełko na zegarek

Sugerowana cena detaliczna

29 800 juanów

Czas na rynek

czerwiec 2023 r