Szwajcarski Zegarek Huaying Z Serii Mido Huaxi, Repliki Zegarkow

W ciągu dnia na tarczy z masy perłowej otoczonej wspaniałymi diamentami zegarka Huaying z serii Huaxi pełen wdzięku kwiat lotosu otwiera swoje miękkie płatki, jakby unosił się na falach wody; Halo emituje nieprzewidywalne i urocze fioletowe światło.

Swiss Mido wprowadził na rynek nową serię zegarków Huaxi Huaying, dodając do serii Huaxi wspaniały zegarek o miękkiej fakturze i dowcipnym uroku. Muzeum ArtScience zainspirowało serię Huaxi w Singapurze. Zainspirowany swoim wyjątkowym wyglądem, jak kwiat lotosu w pełnym rozkwicie, Mido stworzył wykwintny projekt serii damskich zegarków Huaxi. Hibiskus w wodzie rozkwita na tarczy z masy perłowej, odbijając delikatny blask, a olśniewające światło diamentów otacza jego odbicie. W ciemnym otoczeniu miękka i ruchoma tarcza emituje fioletowy blask pod błogosławieństwem świetlistej powłoki, a czysty lotos kwitnie w dzień iw nocy, pokazując pomysłowość przepływu światła i cienia. Nowy zegarek Huaying ma automatyczny mechanizm mechaniczny Calibre80, zapewniający do 80 godzin magazynowania energii kinetycznej. Elegancki styl złotej różanej koperty i wygoda lawendowego skórzanego paska uzupełniają się nawzajem, tworząc to oszałamiające arcydzieło, które razem prezentuje najbardziej atrakcyjną kobiecość. Repliki zegarkow.

Qingying zaprasza jak marzenie.

W ciągu dnia kultowy kwiat lotosu z serii Huaxi rozkwita płatkami na tarczy z masy perłowej, a jego pełen wdzięku kształt odbija się w opalizujących falach, podkreślając ponadczasową i elegancką tarczę zegarków z serii Huaxi. Znaczniki godzin są wysadzane 11 drogocennymi diamentami i ozdobione metalowymi pierścieniami w kolorze różowego złota. Gdy zapada noc, płatki są traktowane Super-LumiNova, wydrążonymi wskazówkami godzin i minut. Proste i dyskretne okienko daty znajduje się na godzinie 6 na tarczy. Lustro wykonane jest z półkulistego, dwustronnie pokrytego powłoką przeciwodblaskową szkła szafirowego, które chroni wyrafinowany wygląd wskazówki godzinowej.

Młodzieńczy i elegancki, doskonały i doskonały

Nowy zegarek Huaying z serii Huaxi ma kopertę ze złotej róży, a boczne krawędzie na przemian wykorzystują polerowane i piaskowane powierzchnie, podobnie jak płatki czystego lotosu skierowane w stronę błękitnego nieba. Skórzany pasek w kolorze lawendy ze składaną klamrą zapewnia wygodę noszenia i zapobiega zsuwaniu się zegarka z nadgarstka, dodając odrobinę miękkości prostym i zwięzłym liniom zegarka Huaying.

Zegarek Huaying z serii Huaxi jest wyposażony w automatyczny mechanizm mechaniczny Mido Calibre80, który zapewnia do 80 godzin magazynowania energii kinetycznej. Znakomicie rzeźbioną aktywność można obserwować przez przezroczysty tył. Na automatycznym oscylującym obciążniku wygrawerowany jest ekskluzywny wzór lotosu z serii Huaxi, przypominający krzyżujące się belki i kolumny w centrum Singapore ArtScience Museum. Ponownie oddaj hołd Źródłu inspiracji dla kolekcji.

Swiss Mido wykorzystuje zmiany światła i cienia, aby obudzić poruszający zapach i stworzyć najbardziej elegancki i elegancki zegarek Huaying z nowej serii Huaxi.