Nowo Wydany Repliki Zegarków De Bethune Dbd Digitale „season 2”

Niedawno De Bethune ogłosił, że współpracuje ze słynnym artystą i producentem muzycznym Swizzem Beatzem, aby uruchomić zegarek DBD „Season 2”. To kolejna współpraca między nimi. Wygląd jest ograniczony do 13 sztuk na całym świecie, a 19 marca De Bethune i Swizz Beatz świętowali premierę DBD „Sezon 2” na imprezie brunch w sklepie Watchbox West Hollywood. Uczestniczące gwiazdy obejmują także Alicia Keys i LL Cool J.

W 2021 r. De Bethune i Swizz Beatz po raz pierwszy osiągnęli współpracę, aby wspólnie stworzyć Watch Dream5 „Sezon 1”, zegarek Tourbillon. Przez Sapphire Crystal ten program pokazuje prawie wszystkie tajemnice w środku, zupełnie odmienne od stylu estetycznego całej serii. W dzisiejszych czasach DBD „Sezon 2” uruchomiony przez Debethune reprezentuje również, że są lojalni wobec swojej esencji i nieustannej pogoni za pięknem i technologią. Niska estetyka tego repliki zegarków implikuje złożony mechanizm.

Zegarek DBD, wyposażony w manualny ruch łańcucha, został po raz pierwszy uruchomiony w 2006 roku, skonfigurowany z wskaźnikami kalendarza okien i funkcji cyfrowych. Istnieją dwie wersje tego zegarka, a 39 Ros Gold i Platinum są wydawane, co jest kamieniem milowym, ustanowionym przez De Bethune jako cały przemysł zegarmistrzowski. DBD „Sezon 2” zaprojektowany z Swizzem Beatzem wykorzystuje szarą obudowę obudowy, umieszcza koronę w południe i używa uszu typu torpedowego. Rozbona winem jest ozdobiona wzorem linii genewskiej, pokazując subtelne światło i cień doskonałej koordynacji z aktywnością noszącego nadgarstka. Ten odważny i nowoczesny DBD „Sezon 2” w pełni odzwierciedla dążenie do estetyki wielowymiarowych artystów.

Od czasu ustanowienia marki De Bethune zainspirował tradycyjne zegarki XVIII wieku. W celu dążenia do złożonej inżynierii mechanicznej założyciel marki Denis Flageolet również stara się prowadzić sztukę zegarmistrzowską. „Sezon 2” DBD jest wyposażony w pięć płyt w środku, a pozycja w południe jest wyświetlana w tygodniu, dacie i miesiącu przez okno boczne, a następujące minuty i godziny pokonania. Oprócz niezwykłego ruchu najważniejszą innowacją DBD jest dekorowanie linii genewskich na tarczy. Ze względu na podwójne leczenie Sapphire kryształu, można zobaczyć doskonałe rzemiosło przyniesione przez najnowszą technologię De Bethune z tyłu. Ten zegarek jest wyposażony w Calibre2044, ręczny ruch mechaniczny 28800 razy na godzinę, i jest wyposażony w najnowsze szczepy tytanu i potrójne układy absorpcji szoku spadochronowego.

DBD „Sezon2” to zegarek z ograniczoną edycją dostępny tylko w 13 sztukach, każdy z inną liczbą wygrawerowaną z tyłu, czerwonym paskiem do tkaniny, który pasuje do pokrętła, oraz wymienny super miękki, super miękki skórzany pasek krokodyla. Ten zegarek jest hołdem dla kreatywności, innowacji i sztuki zegarmistrzowskiej. Znakomite umiejętności de Bethune i wyjątkowa jakość pod względem zegarmistrzostwa po raz kolejny zderzyły się z unikalną fazą estetyczną Swinz Beatza, tworząc imponującą pracę. Istota