Wystawa „flying Tourbillon” Master Watch Dobre Repliki

Od marca 2023 r. Original Glashütte, niemiecka wysokiej klasy marka zegarmistrzostwa, która powstała w 1845 roku, otworzy wystawę Master Watch „Flying Tourbillon” w nowo otwartym sklepie Chengdu SKP i sukcesywnie organizuje wystawy w Xi’an i Pekinie. Odbywający się w sklepach w Pekinie, Zhengohou, Szanghaju i innych miejscach, wiodący wysokiej klasy koneserów zegarków do doceniania i odkrywania uroku saksońskim zegarmistrzostwo z bliska, złożył hołd doskonałej tradycji zegarmistrzowskiej i promują esencję niemieckiego kunsztu zegarmistrzowskiego.

Tradycyjny zegarek Tourbillon zawsze reprezentował wysoki poziom precyzji i złożoności w procesie produkcji zegarków mechanicznych ze względu na jego wykwintne projekt, skomplikowaną produkcję i estetykę oraz sens artystyczny – ważny symbol statusu technicznego fabryki zegarków. W 1920 r. Alfred Helwig, mistrz zegarmistrz z Glashütte, opracował epokowy „Flying Tourbillon”. W przeciwieństwie do tradycyjnego dwustronnego stałego Tourbillon, Tourbillon zaprojektowany przez Helwiga jest ustawiony tylko na dole, aby Tourbillon wyglądał, jakby „latał” w klatce pełnej elegancji. Przez ponad 100 lat Glashütte Original wprowadził innowacje i wyprodukowało wiele pięknych zegarków na rękę „Flying Tourbillon” opartych na odziedziczeniu tradycji i praktykowaniu koncepcji wartości marki „Proud of Originalty”.

Złóż hołd mistrza, zaoszczędź czas.

Glashütte oryginalny Alfred Helwig Tourbillon 1920 Alfred Helwig 1920 Tourbillon Watch Edition Watch, oparty na klasycznym spojrzeniu wspólnie stworzonym przez Helwig i jego uczniów w szkole stażowej Glashütte w Niemczech. Inspiracje projekt jest klasyczny i elegancki, ograniczony do 25 sztuk na całym świecie.

Zegarek przyjmuje wyrafinowaną zaawansowaną technologię i niezwykłe kunszt. Obudowa jest wykonana z różowego złota, a tarcza wykonana jest z czystego złota, a następnie obróbki matkowatymi srebrnymi platformami. Pierścień w skali orbitalnej, wykwintne dłonie w kształcie pręta różowego i inkrustowani markery godzin nadają zegarkowi elegancki i klasyczny wygląd. Słynny Flying Tourbillon jest ukryty z tyłu ruchu, aby odziedziczyć tradycyjny styl antycznych zegarów epoki Helweig, niski i elegancki. Stały. Najważniejszym wydarzeniem zegarka jest wyświetlacz sekund o godzinie 6, ozdobiony słowami „Tourbillon”.

Odrzucając zegarek, widać, że w otwartej klatce wzór koło równowagi i ucieczka obracają się gładko wokół ich odpowiednich osi, obracając 360 stopni na minutę z precyzją. Dzięki temu projektowi Tourbillon może skutecznie przeciwdziałać negatywnemu wpływowi Gravity na dokładność zegarka.

W tym samym czasie wzór Sunburst na pokrywie lufy, wzór kolumny Glashütte na trzy czwarte sklejki, niebieskie śruby stalowe, złote czatony śrub . Arcydzieło dobre repliki Watch Art jest coraz bardziej urocze i stało się zasłużonym arcydziełem zegarka „Flying Tourbillon”.

Escentryczna faza księżyca rzeźbiła estetykę.

Oryginalny ekscentryczny ekscentryczny faza księżyca Glashütte, Panalunartourbillon Faza Tourbillon łączy doskonałe rzemiosło, precyzyjną technologię i wybitną estetykę. Jest wyjątkowy i jest ograniczony do 25 sztuk na całym świecie.

Galwistyczna srebrna powierzchnia na czystej złotej tarczy i tylnej części ruchu jest ozdobiona wykwintnym ratowaniem ręcznym, latającym Tourbillon, wydrążonymi dłoniami i koroną z napisem, co daje zegarek elegancki, wyrafinowany i elegancki smak i styl jako cały. Misternie urządzona i grawerowana tarcza przyjmuje unikalny ekscentryczny układ, z platynową obudową, godzinami i minutami, oraz „Flying Tourbillon” wyposażonego w mały zestaw z drugiej ręki po lewej stronie tarczy. W tym samym czasie niebieskie nocne niebo znajduje się po prawej stronie – precyzyjny wyświetlacz fazy księżyca jako tło i kultowy duży wyświetlacz kalendarza.

Niezwykłe produkty wykonane z rzadkich materiałów

Jako doskonały przedstawiciel europejskiej porcelany, MEISSEN Porcelarna Factory produkuje białe pokrętła pomalowane na porcelanę od 1998 roku, wyłącznie dla oryginalnych i ekskluzywnych zegarków Glashütte. Wybór zegarka Tourbillon Tourbillon Meissen Tourbillon jest wykonany z czystej białej i jasnej porcelany Mason. Błyszczący połysk wygląda na zrelaksowany z ciepłym różowym złotem i szafirem przeciwblosowym. Szklane lustro i obudowa sprawiają, że cały zegarek wydają się eleganckie i artystyczne. Oryginalne logo Glashütte na pokrętce porcelanowej Mason, cyfr rzymskich i logo „Blue Sword” w południe zostały ręcznie malowane przez Masona Painterów w ciągu 8 godzin. Wykwintny mechanizm „Flying Tourbillon” z małymi sekundami znajduje się o godzinie 6. Okrągły otwór należy wyciąć na kruchej porcelanowej płycie, aby odsłonić wewnętrzną konstrukcję Tourbillon. Proces ten jest przeprowadzany przez najbardziej doświadczonych i wykwalifikowanych mistrzów w fabryce porcelanowej Meissen w celu zachowania unikalnych właściwości porcelany i wspólnie tworzą niezwykłe cechy estetyczne tarczy.

Dziedzicząc długą historię i tradycyjne koncepcje zegarmistrzowskie w Glashütte (Glashütte), oryginał Glashütte zawsze był zaangażowany w prowadzenie tego wykwintnego niemieckiego kunsztu. Dziś Tourbillon stał się wyposażeniem wyświetlania dla najwyższej klasy i możliwości technicznych zaawansowanych marek zegarmistrzowskich. „Flying Tourbillon” mistrza Alfreda Hewiga pokazuje ciągłą eksplorację profesjonalnego zegarmistrzostwa i koncepcję „Proud of Originalty”.