Longines 520 Heartbeat Selection, Repliki Zegarków

Miłość to moment, w którym bije serce, ale także moment, w którym zostaje ono uruchomione. W górach, nad morzem i w mieście historie miłosne dzieją się cały czas. nadchodzi 520; wyrażaj swoją miłość już teraz. Longines wybrało różnorodne zegarki dla par, które chcą słuchać rozmów kochanków i być świadkami momentów akcji w imię miłości.

Zielone pola są obfite, roślinność rozprzestrzenia się, a miłość kwitnie jak świeża zieleń, tryskając nieskończoną energią i witalnością. Zegarek Yuedong z serii Longines Concas ze słoneczną zieloną tarczą interpretuje jasność i swobodę miłośników „gór”. Dotyk uzdrawiającej zieleni uwalnia na nadgarstku świeżą witalność, niczym miłość, która trwa wiecznie. Posrebrzane wskazówki są świeże i jasne, uzupełniają bransoletę ze stali nierdzewnej, udowadniając, że kochankowie mają ciche zrozumienie i rezonują na tej samej częstotliwości. Ten zegarek to nie tylko zegarek; symbolizuje twoje połączenie emocjonalne i przypomnienie o twojej miłości, która trwa wiecznie.

Spaceruj ramię w ramię ze swoim kochankiem po plaży, poczuj przypływ i odpływ przypływu i słuchaj fal. Opowiadając swoje uczucia przed czystym i rozległym morzem, dwa serca są nieskończenie blisko. Niebieska tarcza zegarka Yuedong z serii Concas jest jak głęboki ocean, w którym kryje się wieczna miłość miłośników „morza”. Diamentowe znaczniki godzin są olśniewające, niczym kryształowe, pływające światło migające na błyszczącym morzu, odzwierciedlające czułe myśli.

Płynące morze świateł miasta przeplata piękne uczucia miłośników „miasta”. Pracują ramię w ramię w tętniącym życiem mieście, niezależni i symbiotyczni. Precyzyjne i zwinne wskazówki z niebieskiej stali podkreślają jej elegancję i mądrość. Zegarek czasu Zulu z serii Pioneer, wyposażony w ekskluzywny mechanizm z naciągiem automatycznym i obsługujący wyświetlacz z wieloma strefami czasowymi, jest świadectwem wszechstronności naszych repliki zegarków. Pozwól miłości przekroczyć czas i przestrzeń i połączyć serca, mając jednocześnie praktyczny i stylowy zegarek na nadgarstku.