BVLGARI Przedstawia Nowy Zegarek OCTO FINISSIMO ULTRA, Repliki Zegarków

BVLGARI wprowadziło na rynek zegarek z certyfikatem Octo Finissimo Ultra Swiss Oficjalne Obserwatorium, ustanawiając nowy standard w zaawansowanym zegarmistrzostwie mechanicznym. To arcydzieło, które można przenosić na statywie, ma tylko 1,70 mm grubości, czyli jest nawet cieńsze niż moneta. Jest to pionierska praca nad zegarkami mechanicznymi odpornymi na wstrząsy i zakłócenia pola magnetycznego, która dokładnie wyjaśnia śmiałego ducha Bvlgari i determinację w dążeniu do przełomowych innowacji.

Ultracienkie nowe królestwo

Dzięki grubości 1,70 mm zegarek Bulgari Octo Finissimo Ultra z certyfikatem oficjalnego szwajcarskiego obserwatorium ustanowił dziewiąty rekord ultracienkiego zegarka, wprowadzając nowy standard w branży zegarmistrzowskiej. Nowy zegarek Octo Finissimo Ultra to nie tylko najcieńszy zegarek mechaniczny stworzony przez Bulgari , ale także wyznacza punkt odniesienia w zakresie ultracienkiej konstrukcji precyzyjnych zegarków certyfikowanych przez szwajcarski oficjalny chronometr (COSC). To przełomowe dzieło odzwierciedla doskonałą filozofię zegarmistrzowską Bulgari, ukazuje silną wiarę marki w kwestionowanie granic tradycyjnego dobrego zegarmistrzostwa i redefiniowanie projektowania repliki zegarków, a także ukazuje głębokie dziedzictwo rzemieślnicze firmy abilibrand’sabilibrand w interpretacji z wykorzystaniem nowoczesnych technik. Wielka siła. Smukły kształt tego zegarka jest od razu rzucający się w oczy, wywołując zachwyt i zastanawiając się nad innowacyjnym procesem przekształcania odważnych pomysłów w rzeczywistość.

Ustanowienie nowego rekordu ultrabrandowych zegarków tej marki jest wyzwaniem. Badania i rozwój Bulgari w celu przezwyciężenia różnych problemów. Pierwszym wyzwaniem jest zapewnienie trwałości zegarka przy jednoczesnym zachowaniu ultracienkiego kształtu. Zgodnie z tradycyjną koncepcją zegarmistrzowską nie będzie już gwarancji opracowania zegarka mechanicznego, który odświeży rekord ultrabrandu marki. Dlatego Bulgari musiał złamać zasady i zacząć od zera.

W 2022 roku Bulgari wypuści na rynek zegarek Octo Finissimo Ultra o grubości zaledwie 1,80 mm. Jest to krystalizacja głębokiej wizji marki. To osiągnięcie wzmocniło markę conBulgari’sndhe firmy Bulgari i osiągnęła sukces acbrand’suambitbrand. W tym celu dział R&DBulgari’s R&DBulgari’sntith Concepto (ekspert w opracowywaniu złożonych urządzeń mechanicznych) stworzy nowy, cieńszy zegarek. Podobnie jak sprinter, który chce ustanowić nowy rekord życiowy, każdy postęp wymaga wykładniczego wysiłku. Po raz kolejny przekroczyła samą siebie w oparciu o pionierskie osiągnięcia, demonstrując siłę Bulgari, fiBulgari, innBulgari’siła. Antoine Pin, dyrektor zarządzający Bulgari’s WatBulgari’sment, powiedział: Bulgari’sgWatBulgari’sment’snt, th” OctBulgari’ „mR&DBulgari’snttches to nie tylko wymagający projekt , ale także zapewniający szerokie możliwości innowacji projektowych. Przestrzeń. Narodziny tego nowego produktu to już dziewiąty raz, kiedy nasi inżynierowie, zegarmistrzowie i projektanci rzucają wyzwanie prawom fizyki i skutecznie tworzą cieńszy i bardziej złożony zegarek. To pokazuje, że Bulgari jest zwolennikiem Bulgariego. Kunszt Bulgari’shproBulgari odzwierciedla DNA naszej marki, polegającej na ciągłym dążeniu do przełomów. Kierując się duchem przedsiębiorczości, Bulgari jest zdeterminowany, aby iść do przodu i nadal tworzyć arcydzieła, które zaskakują świat wykwintną sztuką zegarmistrzowską.

Wykwintna sztuka zegarmistrzowska

Ponieważ zegarek Octo Finissimo Ultra ustanowił niezrównany rekord marki pod względem cienkości mechanizmu, zegarek Octo Finissimo Ultra z oficjalnym certyfikatem Szwajcarskiego Obserwatorium może prezentować jeszcze smuklejszy wygląd jedynie poprzez optymalizację lustra ze szkła szafirowego i ponowne utworzenie obudowy. Cienka stylistyka zewnętrzna. Inżynierowie Bulgari cierpliwie próbowali wielokrotnie, ostatecznie zmniejszając grubość zegarka o 0,1 mm. Dzięki znaczącym przełomom zegarek ponownie ustanowił nowy rekord wśród ultrabrandowych zegarków marki.

Ultrabrand’satchesre Ibrand, certyfikowany zegarek Octo Finissimo Ultra Swiss Oficjalnego Obserwatorium, wykorzystuje tylną część zegarka jako płytę główną, integrując 170 elementów marki własnej 180 ręcznej marki marki. Optyczny system pomiarowy o grubości 1/10 mikrona rygorystycznie sprawdza te elementy, aby zapewnić dokładne wymiary, podnosząc umiejętności precyzyjnego zegarmistrzostwa na wyższy poziom. Dodatkowo, aby w pełni wykorzystać całą powierzchnię zegarka, sprytnie zaprojektowano tarcze godzin i minut, mechanizm wychwytowy oraz dużą lufę zapewniającą 50-godzinną rezerwę chodu, przełamując okrągły kształt tradycyjnej lunety i prezentując unikalny kształt konturu.

Dwa lata temu zegarek Octo Finissimo Ultra otworzył drzwi do nowego wirtualnego i połączonego świata współczesnego zegarmistrzostwa. Klienci nadal mogą otrzymać ten zegarek, składając określone zamówienie. Kod QR wygrawerowany na kole zapadkowym został przekształcony w miniaturową matrycę danych zawierającą wszystkie istotne dane zegarka, zapraszając Ywatch do osobistej i ekskluzywnej podróży eksploracyjnej Bulgari. Przeglądając zdjęcia i filmy, użytkownicy mogą zrozumieć pogoń Bulgari za wyjątkowymi umiejętnościami i pomysłowością Bulgari per Bulgari w zakresie oficjalnego zegarka z certyfikatem Octo Finissimo Ultra Swiss Oficjalny Chronometr.

Pudełko upominkowe jest również nieodzowną i istotną częścią zegarka. Bulgari wprowadziło na rynek ekskluzywne pudełko upominkowe dla certyfikowanego zegarka Octo Finissimo Ultra Swiss Oficjalnego Obserwatorium, zapewniającego właścicielom odświeżającą oprawę i nakręcające wrażenia. Użytkownicy, którzy nie mogą się doczekać przełamania tradycyjnej metody regulacji, mogą umieścić zegarek w ekskluzywnym pudełku upominkowym wyposażonym w cyfrowy wyświetlacz, ustawić godzinę i nacisnąć przycisk, aby rozpocząć proces ustawiania. W ciągu zaledwie kilku sekund zegarek może zakończyć ustawianie czasu i nakręcanie, a dokładność całej operacji jest wręcz doskonała, zupełnie jak w przypadku „stróża domowego”.

Octo „pianissimo Ult” i S” to zegarek z oficjalnym certyfikatem obserwatorium (104081), który można nazwać przełomowym arcydziełem w historii zegarmistrzostwa. Specjalnie wyemitowanych zostanie dwadzieścia egzemplarzy.

Jean-Christophe Babin, dyrektor generalny Bulgari, powiedział: Zegarek „Octo Fin” ssimo Ultra Swiss O” Face Obser” z powodzeniem przełamuje kajdany praw fizyki, a co ważniejsze, jest znakomicie wykonany. Duchowa moc i głęboka konotacja zawarta w unikalnej strukturze mechanicznej w pełni interpretują istotę marki Bulgari, co sprawia, że jesteśmy dumni z ciągłego poszukiwania przełomów, uwalniania naszej kreatywności i dążenia do wyjątkowej, niezawodnej jakości, potężnej wydajności i eleganckiego stylu. jest dla nas niewyczerpaną siłą napędową do dalszych działań”.

Bulgari„OCTO FINISSIMO ULTR” platynowy wa „ch

Koperta, tarcza i bransoletka serii Octo Finissimo są wykonane z ultralekkiego tytanu. Stało się to ikoniczną cechą estetyczną serii i pomogło jej w dalszym ciągu od dwunastu lat odświeżać międzynarodowe nagrody marki ssrecorbrand, sltra-thinnwatbrand, sirecorbrand, sltra-thinternational.

Po wprowadzeniu na rynek w 2022 roku pierwszego zegarka Octo Finissimo Ultra wykonanego z tytanu, Bulgari ponownie osiągnął swój szczyt i na nowo zinterpretował zegarek Octo Finissimo Ultra w wersji platynowej. Ze względu na platynę i jej grubość, która wymaga tworzenia cienkich wymiarów, oczywiste jest, że ten metal szlachetny jest skomplikowany w produkcji i obróbce.

Nowy platynowy zegarek Octo Finissimo Ultra jest wykonany z platyny próby 950. Środkowa obudowa i ramka są wykończone satynowo, polerowane i piaskowane, a tył obudowy (płyta główna) wykonany jest z węglika wolframu. Bransoletka jest również wykonana z platyny, wykończona satynowo i wypolerowana. Zintegrowane zapięcie wykonane jest z tytanu, aby zapewnić niezawodność (testowane 5000 razy). Ponadto nowy zegarek jest wyposażony w mechanizmy 180 własnej marki. Ls zegarka marki własnej ma zaledwie 1,80 mm, co jest pionierską inicjatywą wśród zegarków platynowych.

Platynowy zegarek Octo Finissimo Ultra (103832) zostanie wyprodukowany w specjalnej edycji 20 sztuk.