Roger Dubuis 520 Wybór Niezwykłych, Ukochanych Dobre Repliki Zegarków

Miłość to towarzystwo słońca, księżyca i gwiazd; idź dalej do przodu.

Miłość to moment zakochania się od pierwszego wejrzenia; goń go odważnie.

Z okazji 520 Roger Dubuis, niezwykły mistrz zegarmistrzostwa genewskiego, dziedziczy znakomite tradycyjne szwajcarskie umiejętności zegarmistrzowskie, integruje pionierskie nowoczesne trójwymiarowe wzornictwo i zawsze trzyma się zegarmistrzowskiej koncepcji polegającej na odważnych innowacjach i obalaniu konwencji, aby wybrać faworytów nadgarstek. Prezent zamraża moment miłości i interpretuje prawdziwe znaczenie miłości.

Miłość nie jest obciążona, ale chroni wytrwałością.

Miłość to lekkie towarzystwo, które nie wymaga dźwigania i jest wytrwałym oczekiwaniem na lata. Obydwa dobre repliki zegarki wykonane są z tytanu klasy 5. Są smukłe, wygodne w noszeniu i wszechstronne. Ten kosmiczny metal jest o 33% lżejszy od stali nierdzewnej i słynie z niezwykłego stosunku wytrzymałości do masy. Jest naturalnie miękki i hipoalergiczny, zachowuje wysoką odporność na korozję i właściwości antymagnetyczne. Charakterystyczny dla marki element pięcioramiennej gwiazdy unosi się swobodnie nad lufą. Klasyczna pusta konstrukcja pogłębia poczucie perspektywy i głębi, tworząc trójwymiarowe piękno architektoniczne. Pojedynczy zegarek ze stopu tytanu z tourbillonem z serii King jest wyposażony w ręczny mechanizm naciągu RD512SQ, składający się ze 194 części. Pojedynczy latający tourbillon znajduje się na godzinie 7; Zegarek międzygwiazdowy z serii King z wydrążoną bransoletą ze stopu tytanu jest wyposażony w automatyczną maszynę do nawijania RD720SQ. Rdzeń składa się ze 178 części i posiada wbudowany mikrooscylacyjny ciężarek.

Miłość to olśniewający blask miłości od pierwszego wejrzenia.

Miłość, jak światło przy pierwszym spotkaniu, natychmiast rozświetla świat drugiej osoby. Zegarek King Series Single Flying Tourbillon ma ręczny mechanizm naciągu RD505SQ, składający się ze 179 części. Obydwa zegarki składają się ze 179 części, a kultowy, pojedynczy tourbillon zapewnia doskonałe działanie zegarka. Model z czarnym paskiem ze skóry aligatora jest wysadzany 384 diamentami o szlifie brylantowym (około 4,2 karata); model z białym paskiem ze skóry aligatora jest wysadzany 589 diamentami o szlifie brylantowym (około 5,2 karata). Kolory czarno-biały nawiązują do siebie i są dopasowane do białego złota. Koperta zegarka błyszczy i posuwa się do przodu w milczącym zrozumieniu.

Miłość to wspólne oglądanie gwiazd i wschodu słońca.

Miłość jest światłem poranka i nocnym niebem, za którym gonię z tobą. Każda chwila jest pełna nadziei i marzeń. Zegarek King Series Meteor Single Flying Tourbillon jest wyposażony w mechanizm RD510SQ składający się ze 179 części. Na kopercie z różowego złota 60 okrągłych diamentów błyszczy jasno, w połączeniu z czerwonym paskiem ze skóry krokodyla, jak namiętny płomień miłości skaczący między nadgarstkami. Zegarek Rising Sun Oriental z podwójnym tourbillonem z serii King jest wyposażony w mechanizm RD108SQ złożony z 319 części. Wyposażony jest w dwa latające tourbillony połączone mechanizmem różnicowym, które mogą zapewnić 72-godzinną rezerwę chodu. Zegarek jest inkrustowany 108 klejnotami, z których każdy został wycięty w sposób wydłużony, schodkowy, z bardzo dużą precyzją i rozmieszczony wokół zegarka w gradientowym kolorze porannego blasku, lśniącego kolorowymi kolorami.

Wraz z pojawieniem się modelu 520 niezwykły zegarmistrz Roger Dubuis jest świadkiem swojej namiętnej miłości do niezwykłego mistrza tourbillonu, uwalniając olśniewający moment na nadgarstku!