Kolorowa Miłość Rozświetla Wakacyjny Romans I Tradycje, Repliki Zegarków

Chroniąc romantyczną tradycję od ponad 20 lat, mistrzowie zegarmistrzostwa Blancpain poświęcili się tworzeniu ekskluzywnych świątecznych zegarków na Walentynki 2024. Blancpain zainspirował się damską serią Ladybird Diamond Ball, rodziną kolorowych zegarków, i stworzył nową limitowaną edycję walentynkową oglądać. Rubinowa czerwień symbolizuje namiętną miłość, a klasyczny i ponadczasowy wzór w kształcie serca oraz błyszczące diamenty uzupełniają się, tworząc ten ekskluzywny zegarek walentynkowy, który gromadzi romantyczne i słodkie, ponadczasowe czasy.

Zegarek damski Blancpain Ladybird z diamentowej kuli walentynkowej edycji limitowanej 3660C

Rodzina kolorowych repliki zegarków damskich Blancpain Ladybird z diamentową kulą ma nowe dzieła jedna po drugiej i cieszy się powszechnym uznaniem. Każdy wykwintny produkt jest pełen blasku, mobilizuje różne zmysły noszącego i odurza człowieka, podobnie jak nazwa „kolorowy”.

Aby dopasować się do słodkiej atmosfery walentynek, nowy walentynkowy kolorowy zegarek damski Blancpain Ladybird z serii Diamond Ball w limitowanej edycji zakwitnie namiętnymi, odważnymi i szczerymi odcieniami czerwieni. Tarcza wykorzystuje unikalną masę perłową, aby stworzyć kolorowy efekt mory i jest ozdobiona czerwonymi rzymskimi znacznikami godzin. Pięć niezależnych procesów kolorowania nadaje znacznikom godzin bogatszą wizualną głębię. Pozycja godziny 6 na tarczy każdego zegarka z diamentową kulą dla kobiet z serii Ladybird jest ozdobiona delikatnym złotym pierścieniem przypominającym diamentową ścieżkę, służącą do ręcznego osadzania cennych diamentów o różnej wielkości. W zegarku z limitowanej edycji walentynkowej 2024 ten pierścionek z brylantem zmienił się w elegancki kształt serca, ukazując świąteczną pomysłowość. Ponadto zegarek ma również duży, używany design w kształcie strzały Kupidyna, w połączeniu z wykwintnymi czerwonymi sercami i piórami strzał, emanującymi głęboką miłością do Walentynek.

Nowy zegarek wyposażony jest w mechanizm z naciągiem automatycznym 1153, niezależnie zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę Blancpain, o częstotliwości wibracji 3 Hz. Mechanizm ma podwójną lufę i rezerwę chodu do czterech dni. Wirnik uzwojenia w kształcie serca z białego złota, wykonany metodą pustego rzemiosła, widać przez kopertę ze szkła szafirowego z tyłu zegarka.

Zegarek wyposażony jest w kopertę o średnicy 34,9 mm wykonaną z białego złota, a ramkę i uszy zdobią ręcznie osadzane diamenty. Diamenty inkrustowane na lunecie, występach, tarczy i sprzączce ważą ponad 2 karaty i przekazują cenne uczucia między kochankami.

Ekskluzywny zegarek damski Blancpain Ladybird z serii Diamond Ball 2024 na Walentynki jest limitowany do 99 sztuk na całym świecie.

Seria odzieży damskiej Blancpain Ladybird

Słowo „Biedronka” głęboko łączy się z Blancpainem, którego narodziny sięgają prawie 70 lat. W tym czasie pani Betty Fiechter, ówczesna dyrektor generalna Blancpain, wykorzystała swoją romantyczną wyobraźnię do stworzenia damskiego zegarka z okrągłym mechanizmem mechanicznym o mniejszej średnicy i nazwała go „Lady Bird”. Ten kamień milowy można porównać do biżuteryjnego zegarka koktajlowego Blancpain, który pokochała niezrównana aktorka Marilyn Monroe i wspólnie ugruntowali wiodącą pozycję Blancpain w branży zegarków damskich.