Bell & Ross Wprowadza Na Rynek Limitowaną Edycję Zegarka Rok Smoka, Repliki Zegarków

W roku 2024, Roku Smoka, ludzie ze znakiem smoka będą aktywni, wytrwali, pewni siebie i przedsiębiorczy. Aby powitać nadejście Nowego Roku, firma Bell & Ross specjalnie wprowadziła na rynek limitowaną edycję zegarka BR 05 Artline Dragon Year of the Dragon. Unikalny grawerowany laserowo wzór ma urok tradycyjnych tatuaży, co oznacza, że smok jest silny, tygrys jest silny i smok rządzi.

Artline: Wyrzeźbij niepowtarzalny styl

Na przestrzeni lat firma Bell & Ross stworzyła wiele profesjonalnych, funkcjonalnych zegarków dla profesjonalistów, ugruntowując autorytatywną pozycję na rynku profesjonalnych zegarków. Marka jest jednak zdeterminowana także do wprowadzania innowacji. Na przykład BR 05 Artline wywodzi się z serii BR05. Projekt jest pełen artystycznego sensu i zwraca uwagę na wspaniałą dekorację, w tym delikatną okrągłą rzeźbę. Dyrektor kreatywny Bell&Ross, Bruno Belamich, wyjaśnił: „Chcieliśmy stworzyć zegarek ze wspaniałymi dekoracjami i wykwintnymi dekoracjami. Bardzo dobrze jest zacząć od serii BR 05, ponieważ w kopercie jest wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić dekoracyjne detale”.

Bell & Ross angażuje się w poszerzanie granic technologii zegarmistrzowskiej. Innowacyjność BR 05 Artline Dragon polega na zintegrowaniu kultury rzemiosła tatuażu. Grube lub delikatne tekstury graweru odbijają światło i cień, a wzory graficzne przekształcają się w grawerowane wzory tatuaży na metalowej powierzchni.

Jiachen Rok Smoka: Odwrócenie sytuacji

Według kalendarza księżycowego 10 lutego 2024 r. to pierwszy dzień Księżycowego Nowego Roku w Roku Smoka. W tradycyjnej chińskiej kulturze smoki są nie tylko zwierzętami przynoszącymi pomyślność, ale legendy mówią również, że smoki zapewniają dobrą pogodę i dobre zbiory na całym świecie. Kiedy firma Bell & Ross projektowała BR 05 Artline Dragon, wykorzystała elementy symbolizujące naturę, takie jak słońce, księżyc, jaskółki, zwierzęta i rośliny, aby wyrazić głębokie kulturowe i duchowe konotacje smoka.

Ci, którzy podpisują smoka, mają siłę, odwagę i moc. Smok symbolizuje dobroć, dobrobyt i szczęście oraz jest dobrym omenem.

Dla artystów smoki są niewyczerpanym źródłem inspiracji, inspirując niezliczone symboliczne lub wyrafinowane obrazy. Wizerunek smoka to połączenie ciała węża, rogów, pazurów orła, rybich łusek i oczu królika. Graficy firmy Bell & Ross ściśle współpracowali z zegarmistrzami, aby opracować harmonijne i jednolite motywy oraz grawerunki pokrywające całą powierzchnię zegarka.

BR 05 Artline Dragon zachowuje konstrukcję zaokrąglonej ramki z serii BR 05 i czterech śrub osadzonych w obudowie, co pozwala na precyzyjne wyświetlanie czasu bez uszczerbku dla spójności całego projektu.

Proces grawerowania

Chińskie rzemiosło rzeźbiarskie ma długą historię. Tarcza i bransoleta BR 05 Artline Dragon są bardzo delikatne i przyciągają wzrok.

Tradycyjne kręgi zegarmistrzowskie uważają grawer za pierwszą dekorację nie pełniącą funkcji zegarka. Produkcja BR 05 Artline Dragon przez firmę Bell & Ross jest hołdem dla chińskiej kultury i technologii grawerowania oraz wynosi technologię zegarmistrzowską na wyższy poziom. W produkcji koperty i bransolety zegarka Roku Smoka zastosowano najnowocześniejszą technologię grawerowania laserowego. Każde ogniwo bransoletki jest wytrawione, a następnie zmontowane. Technologia jest dokładna, a wzór nie może być zdeformowany. W każdym skrupulatnym procesie nie ma miejsca na błędy. Każde ogniwo wykonane jest z precyzją, tak aby całość była spójna.

BR 05: Eleganckie wyczucie czasu

Seria BR05, wprowadzona na rynek w 2019 roku, to arcydzieło firmy Bell & Ross w eksploracji rynku repliki zegarków mody miejskiej. Każdy styl emanuje silnym poczuciem elegancji i współczesnego stylu.

Wszystkie zegarki opracowane przez Bell & Ross kierują się zasadą doskonałości technicznej, a BR 05 Artline Dragon nie jest wyjątkiem. To nowe dzieło z limitowanej edycji jest wyposażone w mechanizm samonakręcający BR-CAL.321 z rezerwą chodu wynoszącą 54 godziny, zapewniający dokładny i stabilny czas podróży i szczególnie nadaje się do aktywnego trybu życia przystojnych miejskich mężczyzn. Skala godzinowa jest umieszczona na ściętej krawędzi tarczy i nie zakłóca integralności wzoru graweru kranu na tarczy.

Zegarki premium

Gdy zbliża się Rok Smoka, BR 05 Artline Dragon żywo przedstawia zachowanie smoka i jego symboliczne znaczenie. Artyzm jest wyrafinowany i złożony, a koncepcja i projekt są rzadkie.