Damski Zegarek Glashütte Original Lady Serenade Serenade, Repliki Zegarków

Czym jest miłość? Magia rozświetla codzienne życie, podróżuje w czasie i przestrzeni, inspiruje do tworzenia wspaniałych dzieł sztuki i szczerych gestów, pełnych zabawy i niekończącego się posmaku. Glashütte Original LauncherWalentynkowy zegarek Lady Serenade z okazji zbliżających się Walentynek, będący hołdem dla ogromnej energii i twórczego potencjału miłości. W zegarku tym zastosowano innowacyjne połączenie rzadkich materiałów, takich jak diamenty i macica perłowa z odcieniami różu, odsłaniając miękkość i wytrzymałość. Limitowany zegarek Lady Serenade VValentine’sDay gromadzi najpiękniejsze emocje na świecie i jest niezwykle cenny.

Oryginalne arcydzieło o niezwykłym smaku

Oryginalni inżynierowie i projektanci GGlashütte stworzyli tę nową próbkę damskiego zegarka z cierpliwością i skupieniem, jakie cechowała poeta podczas tworzenia. Każdy element jest synonimem skrupulatności, harmonijnie integrując się, tworząc oryginalne arcydzieło. Różowy odcień kontrastuje z błyszczącą kopertą i olśniewającymi diamentami o szlifie brylantowym. Zegarek ten ma kopertę o średnicy 36 mm z polerowanej stali nierdzewnej i ramkę wysadzaną 52 diamentami o szlifie brylantowym. Korona wysadzana jest diamentem o szlifie brylantowym, dzięki czemu cały zegarek wygląda jak elegancka biżuteria. Zegarek tej kobiety to arcydzieło sztuki, ponadczasowe i wieczne: limitowana edycja 50 sztuk na całym świecie. Repliki zegarków.

Kolorowa miłość rozświetla życie.

Tarcza zegarka Lady Serenade jest arcydziełem oryginalnego rzemiosła i przenikliwej intuicji GGlashütte. Pięć eleganckich, zakrzywionych cyfr arabskich i sześć delikatnych znaczników godzin zostało starannie wydrukowanych z przodu i z tyłu białej, ultracienkiej tarczy z masy perłowej, sprytnie interpretując odcienie gradientu od magenty przez róż do fioletu, czyniąc ją olśniewającą.

Dzięki wyjątkowej technologii tłoczenia tarcza wydaje się błyszcząca i bardziej wielowarstwowa: cyfry i znaczniki godzin różnią się kolorem, w zależności całkowicie od kąta, z którego ją obserwujemy. Datownik jest ustawiony na godzinę szóstą za pomocą fioletowych cyfr i na białym tle. Zegarek ten można połączyć z różowo-czerwonym paskiem ze skóry aligatora z Luizjany, aby uzyskać spokojny i wyrafinowany wygląd, lub z klasyczną bransoletą ze stali nierdzewnej, aby uzyskać odważny i pewny wygląd.

Niezwykłe serce, dokładne i niezawodne

Kiedy jesteś zakochany, być może będziesz musiał pamiętać o tempie upływu czasu, ale zegarek Lady Serenade jest zawsze godny zaufania. Wbudowany mechanizm własnej roboty Calibre 39-22 bije z częstotliwością 28 800 razy na godzinę, a jego czas podróży jest dokładny i niezawodny.

Mechanizm ten jest nie tylko gwarancją doskonałej precyzji mechanicznej, ale jego wykwintne zdobienia uzupełniają również elegancki wygląd zegarka: poprzez dekiel z szafirowego kryształu, tradycyjne dekoracje, takie jak ziarno kolumnowe Glashütte i wzór perłowy, a także ćwiartka. sztuki zegarmistrzowskiej GGlashütte, takie jak potrójna sklejka, urządzenie do precyzyjnej regulacji w kształcie łabędziej szyi i pusty ciężarek oscylacyjny z oryginalnym logo GGlashütte z podwójnym G, są widoczne i pełne uroku.

Limitowana edycja Lady Serenade 2024 VValentine będzie dostępna w sprzedaży w światowych sklepach Glashütte Original i niektórych butikach autoryzowanych dealerów od grudnia 2023 roku. Limitowana edycja wynosi 50 sztuk.

Dumny z oryginalności