Hublot Wypuszcza Nowe Dobre Repliki Zegarki

Szwajcarska marka luksusowych zegarków HUBLOT oficjalnie wypuściła na rynek najnowsze arcydzieło wysokiej klasy serii zegarków jubilerskich tej marki – wysokiej klasy zegarek jubilerski z serii Classic Fusion (42 mm). Nowy zegarek jest wykonany z białego złota i wysadzany brylantami o prostokątnym szlifie. Dołącza do serii Big Bang, Big Bang Soul i Square Bang Unico, wysokiej klasy dobre repliki zegarków biżuteryjnych wykonanych z białego złota i ozdobionych diamentami, a nawet kolorowymi kamieniami szlachetnymi. , stając się ikonicznym dziełem wysokiej klasy serii zegarków jubilerskich Hublot. Nowy, wysokiej klasy zegarek jubilerski z serii Classic Fusion (42 mm) w sprytny sposób łączy klasyczny design tej serii z doskonałą technologią osadzania klejnotów. Linie zegarka są wycięte i obrysowane diamentami oraz połączone z białym złotem, co dodatkowo poprawia ogólną estetykę projektu i czyni go dokładnym modelem Hublota. Ta pochwała jest niewątpliwie najwyższym wyróżnieniem dla tego zegarka o ponadczasowym uroku.

Prostota to najwyższy poziom wyrafinowania i złożoności, dlatego Hublot powrócił do swoich korzeni, na nowo interpretując kultowy kształt zegarka, kiedy marka została założona w 1980 roku. Z sukcesem stworzył ten cieszący się dużym uznaniem, wysokiej klasy zegarek jubilerski, żywo demonstrujący klasyczny wygląd. Ponadczasowe, czyste piękno kolekcji Fusion. To fantastyczny zegarek! Mistrzowie oprawy klejnotów z firmy Hublot wykorzystali swoje doskonałe umiejętności, aby perfekcyjnie osadzić co najmniej 431 diamentów o szlifie bagietkowym i wadze około 14,6 karata w nowym, wysokiej klasy zegarku jubilerskim z serii Classic Fusion na rok 2023. Te błyszczące diamenty są wyłożone na kopercie, ramce, tarczy i klamrze zegarka, zapewniając oszałamiającą wizualną ucztę. Sama tarcza jest wysadzana 241 diamentami o szlifie bagietkowym. Skrupulatna oprawa zajęła 120 godzin, co stanowi prawie równowartość trzech tygodni pracy rzemieślników na pełen etat! Ponadto wokół ramki zegarka umieszczono łącznie 60 olśniewających diamentów.

Kopertę nowego zegarka o średnicy 42 mm wysadza się 94 diamentami o szlifie bagietkowym i wyposażono w mechanizm HUB1710. Przez szafirowy dekiel już na pierwszy rzut oka widać rytmiczne piękno mechanizmu.

Tak doskonałe zegarmistrzostwo wymaga doskonałości w każdym szczególe: składane zapięcie czarnego paska ze skóry aligatora (czarna gumowa wyściółka) jest również ozdobione 36 diamentami o szlifie bagietkowym.

Nowy, wysokiej klasy zegarek jubilerski z serii Classic Fusion (42 mm) wysadzany jest 431 diamentami. Cały proces osadzania trwał ponad 200 godzin, osiągając znakomite połączenie doskonałej technologii zegarmistrzowskiej i niezwykłej estetyki biżuterii.