Seria Panerai Luminor Quaranta Bitempo Luminor To Zegarek Dwuetapowy, Zegarki Repliki

Seria zegarków Luminor Quaranta prezentuje wyjątkowe piękno serii dzięki jej wyjątkowym rozmiarom, delikatnie równoważąc dziedzictwo historyczne i nowoczesne innowacje. Nowa seria zegarków z podwójnym czasem Luminor Quaranta BiTempo kontynuuje swoje cechy i jest wyposażona w komplikacje z podwójnym czasem.

W nowym dziele zastosowano kopertę ze stali nierdzewnej o średnicy 40 mm z mechanizmem automatycznym P.900/GMT i 3-dniową rezerwą chodu. Szwajcarską technologię zegarmistrzowską Panerai i znakomite rzemiosło widać już na pierwszy rzut oka przez dekiel z szafirowego szkła.

Funkcja wyświetlania drugiej strefy czasowej umożliwia użytkownikowi wygodny odczyt czasu jednocześnie w dwóch różnych strefach czasowych, co jest funkcją niezbędną i istotną dla współczesnych podróżników. Końcówka wskazówki drugiej strefy czasowej jest ozdobiona kolorem niebieskim, a znaczniki godzin świecą na zielono. Nawet przy niewystarczającym oświetleniu czas odczytu jest precyzyjny i podnosi walory estetyczne zegarka.

Nowe dzieło wyposażono w bardziej rzucający się w oczy datownik, poprawiający czytelność zegarka. Kontynuując tradycję zegarmistrzowską Panerai, nowy zegarek ma małą tarczę sekundową na godzinie 9, unikalne świecące znaczniki godzin oraz kultowe elementy serii Luminor – kopertę w kształcie poduszki i osłonę korony. Urządzenie swoim wyglądem przypomina klasyczne zegarki repliki z lat 2000-tych.

Nowy zegarek jest dostępny z czarno-białą tarczą oraz paskami ze skóry krokodyla i ozdobiony szwami w tym samym kolorze. Klamra z matowej stali ostro kontrastuje z ramką z polerowanej stali nierdzewnej, która jest prosta i wyjątkowo dynamiczna. Aby zadowolić entuzjastów zegarków, którzy dążą do dywersyfikacji i personalizacji, każdy zegarek jest wyposażony w system szybkiego odpinania paska Panerai i jest wyposażony w dodatkowy gumowy pasek, który użytkownik może z łatwością wymienić według własnego uznania. PAM01365 ma matową czarną tarczę z białą Super-LumiNova i czarnym gumowym paskiem; PAM01367 ma matową białą tarczę z szarą powłoką Super-LumiNova i niebieskim gumowym paskiem.

Wygrawerowany na tarczy napis „BiTempo” oznacza po włosku „Dwa razy”, podkreślając głębokie dziedzictwo historyczne Panerai i tradycję estetyki włoskiego wzornictwa. Panerai wykorzystuje zaawansowane technologicznie materiały, niezawodne działanie i innowacyjny projekt jako swoje podstawowe filary, aby odziedziczyć długotrwałe, wzorowe doświadczenie marki w zakresie zegarmistrzostwa.