Zegarki Rolex 2019 Basel pokazują sześć nowych odkryć

Wystawa w Bazylei w 2019 roku dobiegła końca. Nie ma wątpliwości, że najbardziej zaniepokojony jest Rolex. Jednak Rolex nie miał w tym roku takiej sugestii jak Tudor, więc główne media i niektórzy przyjaciele mają własne domysły i udostępniają je tutaj.

jeden: nowy Milgauss

W ostatnich latach większość profesjonalnych stalowych zegarków Rolex została przeprojektowana, ale popularny styl nie był aktualizowany przez długi czas, to zegarki repliki Rolex Milgauss. Być może odnosząc się do nowego morza, spekulowali, że Milgauss będzie ulepszeniem od wewnątrz. Jak pokazano powyżej, tarcza jest głównie czarna, ozdobiona czerwonym, stylowym, prostym i klimatycznym. Ruch można zaktualizować do nowej generacji 32 ruchów. Istnieje duża możliwość, że działanie antymagnetyczne zostanie poprawione. Ten pogląd opiera się głównie na staraniach i osiągnięciach konkurenta Rolex Omega w dziedzinie antymagnetycznej w tych latach.

2: Zatapialny zegarek repliki 36

W związku z rosnącą uwagą, jaką w ostatnich latach zwracają uwagę główne marki zegarków dla kobiet, wprowadzane są nowe zegarki, które przyciągają obecne kobiety. Biorąc pod uwagę zmianę koloru, zmianę tarczy z masy perłowej lub po prostu zmniejszenie rozmiaru męskiego zegarka, a następnie ustawienie diamentu, jest praktyką większości profesjonalnych marek zegarków, takich jak zegarki damskie, które nie mogą zadowolić kobiet. Lubią także zegarki do nurkowania, zegarki sportowe i zegarki duże. Dlatego spekulują, że Rolex prawdopodobnie wypuści w tym roku zegarek Submersible 36. 36 to klasyczny rozmiar Rolexa, a teraz jest to również bardzo neutralny rozmiar, nie tylko dla kobiet, ale także dla tych, którzy mają cienki nadgarstek lub mały zegarek.

3: Ponownie uruchom czerwony i czarny okrąg cola GMT

Wielu fanów lubi Laurel, aby przesunąć czerwony i czarny zegarek Coke GMT. Chociaż wiadomo, że możliwość jest niewielka, prognoza jest również sposobem na spełnienie marzenia. Oczywiście nie jest to powód bez powodu. W zeszłym roku Rolex wprowadził czerwono-niebieski okrąg Pepsi GMT, w połączeniu z plotkami, że niebiesko-czarne koło GMT prawdopodobnie zatrzyma produkcję. więc nie jest to niemożliwe. Ich premiera jest taka sama, jak w ubiegłym roku czerwono-niebieskie kółko cola GMT, z łańcuchem z pięcioma koralikami, kalibrem 3285 nowej generacji i kultowym kółkiem coli. Jeśli chodzi o materiał, każdy zdecydowanie chce być modelem stalowym, ale zgodnie z wcześniejszą praktyką Rolex, Platinum lub Platinum nie jest niemożliwe.

4: Submariner aktualizuje ruch

Wraz z aktualizacją Rolex, ruchem na coraz większej liczbie modeli, spekulacje, że duch wody będzie nosił kaliber 3235 nowej generacji, stały się popularne. Obecnie seria zatapialna wykorzystuje kalibry 3135. Jako najbardziej popularna seria Rolex, jej ulepszenie ruchu może być bardzo przyciągające wzrok. Może nie aktualizujesz co roku, zgadujesz co roku, a aktualizacja nastąpi za rok.

5: Ulepszenie ruchu Czarnego GMT II

Te spekulacje mają duże szanse powodzenia, ponieważ po wprowadzeniu w zeszłym roku trzech modeli GMT II jest wysoce prawdopodobne, że tegoroczny klasyczny czarny model nadejdzie. Zegarek zostanie zastąpiony kalibrem 3285 nowej generacji, nr modelu 126710LN.

6: Rolex White Disk Explorer

Biały dysk Explorer I to niezwykle rzadki styl Rolex. W 2013 roku Christie sprzedała na aukcji niezwykle rzadki biały dysk Rolex 6610, który sprzedał się za ponad milion. Jeśli w tym roku Rolex będzie naprawdę eksploratorem twarzy o białej twarzy, to z pewnością wywoła wielkie wrażenie. biała płyta Rolex nie jest tak popularna, ponieważ będzie homofonicznym „białym porodem” i „białym detektywem”. Jednak moim zdaniem bardzo mało prawdopodobne jest, aby Rolex miał biały dysk.