Replika Chopard Mille Miglia Klasyczny chronograf Zagato 100th Anniversary Edition

Szwajcarska luksusowa marka biżuterii Replica Chopard i włoska firma projektowa samochodów Zagato spotkały się z Mile Miglia. Te dwie koncepcje są ze sobą zgodne, wszystkie uwielbiają maszyny, pasjonują się stylem, szanują tradycję i są głęboko zafascynowane konkurencją i precyzją wykonania. Dziś te wspólne punkty to mechaniczne arcydzieła, które Chopard składa hołd 100. rocznicy swoich partnerów wyścigowych i przyjaciół – chronograf Mille Miglia Classic Chronato Zagato 100th Anniversary Edition 100th Anniversary Chronograph, stworzony przez Choparda, limitowana edycja 100 Pie. Nowy zegarek ma charakterystyczną czerwoną tarczę w kształcie litery „Z” Zagato, zakrzywioną 42 mm stalową obudowę oraz skórzany pasek „bund” w stylu fotela samochodowego w stylu Zagato, zapewniający wyścigowy wygląd. Zegarek jest wyposażony w samozwijający się mechanizm z certyfikatem COSC, który łączy wyjątkową estetykę z doskonałą wydajnością techniczną.

Replika Chopard
Replika Chopard

Mille Miglia znana jest jako „La Corsa più Bella del mondo”! Taki nieunikniony wynik nieuchronnie wywoła niezwykły wpływ, a Karl-Friedrich Scheufele i Andrea Zagato znają się nawzajem. Karl-Friedrich Scheufele, współprzewodniczący Replica Chopard, jest czwartą generacją królestwa zegarków i biżuterii Replica Chopard, która została założona w 1860 roku. Jest także wiernym fanem i amatorskim kierowcą zabytkowych samochodów. Przez 31 lat Chopard był w Brescii i Rzymie. Pomiędzy znanymi partnerami Mille Miglia Andrea Zagato jest wnukiem założyciela Zagato, firmy rodzinnej założonej w 1919 roku. Jest to jedyna niezależna marka projektantów samochodów we Włoszech i „Total Design Studio”. Pionier tej koncepcji świadczy usługi dla marek samochodowych, takich jak Porsche, Aston Martin, Lamborghini i Alfa Romeo.

Obaj prowadzili swoje samochody wyścigowe i rywalizowali na włoskim torze wiejskim. W oparciu o wspólny entuzjazm dla precyzyjnych maszyn i estetycznego wzornictwa, obydwoje nawiązali między sobą szczerą przyjaźń. Zegarki repliki Chopard zostały oficjalnym sponsorem zespołu Scuderia Sports Zagato, a Zagato zainspirowało inspirację projektową Choparda do stworzenia limitowanej edycji kolekcji Mille Miglia. Duch wyścigów był świadkiem jeźdźców dżentelmena w zaciętej rywalizacji w ciągu dnia. Po przekroczeniu linii mety chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami. Duch ten został w pełni wykorzystany we współpracy między obiema stronami. Rozsądne jest współczucie dla obu marek. Zegarki mają podobieństwa z samochodami. Jednak tylko wtedy, gdy stymulują rezonans emocjonalny, oba mają prawdziwe znaczenie. Kluczem jest dbałość o szczegóły, dopracowana mechanika, eleganckie linie i harmonijne piękno. Zarówno Chopard, jak i Zagato udoskonalili tę ścieżkę, aby stworzyć arcydzieło doskonałości.

Zegarek o doskonałej wydajności i eleganckim uroku

W 2019 roku Chopard dołożył wszelkich starań, aby złożyć hołd 100. rocznicy założenia Zagato. Główna struktura projektu została szybko wybrana. 100th Anniversary Edition to zegarek Mille Miglia, który zostanie przypisany do serii Classic Chronograph stworzonej w 2017 roku, z cechami dedykowanego czasomierza dla samochodu, odzwierciedlającego tradycyjny samochód pielęgnowany przez obie marki. duch. Dlatego ten 42-milimetrowy zegarek Replica Chopard ze stali nierdzewnej ma charakterystyczny styl retro, a jego krzywa wzorowana jest na tych uroczych klasycznych samochodach. Zegarek ma niezrównaną wydajność mechaniczną i jest COSC, dokładny i niezawodny.

Opierając się na tym wyjątkowym ruchu chronografu, Chopard i Zagato współpracowali, aby stworzyć elegancki zegarek, który jest odpowiedni dla entuzjastów wytrzymałości na asfaltowej drodze. Szczegóły są starannie wykonane, aby zegarek był elegancki. Przede wszystkim lakierowana czerwona tarcza, którą uwielbiali mediolańscy projektanci Zagato i Mille Miglia, została ozdobiona początkowym wzorem „Z” Zagato. O północy istnieją dwie marki logo, które podkreślają linię krwi tego repliki zegarka. Jest on otoczony skalą czasową typu Bartona, wytłoczoną powłoką fluorescencyjną Super-LumiNova®. Wskaźnik jest również pokryty powłoką fluorescencyjną Super-LumiNova®, aby zapewnić wyraźny odczyt w każdym środowisku. Czarna aluminiowa skośna, teksturowana skala tachometru podkreśla sportowy temperament tego chronografu. To niezbędne akcesorium samochodowe może obliczyć średnią prędkość podczas gry. Zagato w pełni wykorzystuje swoje funkcje. W 24 konkursach osiem razy zdobył rekord Mille Miglia Tysiąca Mil!

Ten replikowany zegarek Chopard jest wyposażony w pasek „bund” w stylu samochodowym Zagato z tym samym kolorem, który przypomina stare paski bagażnika, przypominające epokę wyścigów. W tym czasie niektórzy kierowcy uwielbiali ten rodzaj paska, który ułatwił noszenie zegarka na kombinezonie wyścigowym. W nocy pasek „bund” zamienia się w elegancki czarny pasek ze skóry cielęcej, który owija się wokół nadgarstka jeźdźca. Pofałdowany krajobraz harmonogramu wypełnia atmosfera „słodkiego życia”, która sprawia, że ​​są zafascynowani, a drobne szczegóły chronografu klasycznego Mille Miglia Chronograf Zagato odzwierciedlają magiczną moc tego wydarzenia.

Specyfikacja techniczna

Replika Chopard Mille Miglia Klasyczny chronograf Zagato 100th Anniversary Edition

Obudowa: stal nierdzewna
Średnica całkowita: 42,00 mm
Grubość: 12,67 mm
Wodoodporna wydajność; 50 metrów
Korona ze stali nierdzewnej z bieżnikiem: 7,50 mm
Polerowana ramka ze stali nierdzewnej
Szafirowe lustro z antyrefleksyjnym szkłem kryształowym
Przycisk ze stali nierdzewnej
Logo Zagato 100th Anniversary na dole perspektywy
Ruch: automatyczny ruch mechaniczny
Chronograf
Średnica całkowita: 28,60 mm
Grubość; 6,10 mm
Liczba kamieni; 37
Częstotliwość: 28 800 razy / godzinę (4 Hz)
Rezerwa chodu: 42 godziny
Certyfikacja szwajcarskiego oficjalnego obserwatorium precyzji zegarków (COSC)

repliki zegarkó
repliki zegarkó

Tarcza i wskazówki:

Czerwonawą tarczę zdobi początkowy wzór „Z” Zagato.
Pozycja północy z rodowanym logo Zagato i czerwonym logo Mille Miglia
Pozycja na godzinie 6 i godzina na godzinie 9 są odpowiednio wyposażone w galwanizowane czerwone okrągłe polerowane liczniki godzin i minut.
Skala czasu typu Barton pokryta fluorescencyjną powłoką Super-LumiNova®
Fasetowane rodowane wskazówki godzin i minut
Rodowane chronograficzne wskazówki
Rodowane używane z czerwoną końcówką
Funkcja: godzina, minuta, sekunda
Pozycja 3 godziny małe sekundy
9 godzina 30 minut licznik
Licznik godzin 6 pozycji godziny
4:30 okno wyświetlania kalendarza pozycji

Pasek i klamra:

Pasek „bund” z czarnej skóry cielęcej z przeszyciami w tym samym kolorze
Klamra do polerowania ze stali nierdzewnej

Model: stal nierdzewna 168589-3020, z czarnym paskiem „bund” ze skóry cielęcej – edycja limitowana 100 sztuk – ekskluzywna wyprzedaż na replice linkreplicawatches.me sklepy i liczniki Chopard