Zegarki Repliki Mille Miglia Gts Power Control Bamford Special Edition „desert Racer”

Po ogromnym sukcesie pierwszej współpracy między obiema stronami w 2021 roku, Chopard ponownie połączył siły z działem zegarków Bamford w tym roku, aby wspólnie czerpać nieskończoną inspirację, prezentując wyjątkowy spersonalizowany zegarek Mille Miglia GTS Power Control. Nowy zegarek Mille Miglia GTS Power Control Bamford Special Edition „Desert Racer” ma eleganckie schematy w kolorze czarnym, ciemnoszarym i ognistopomarańczowym, ozdobione wyraźnymi, przyciągającymi wzrok cyframi. Gumowy pasek prezentuje elegancki efekt splotu i zapewnia komfort noszenia, demonstrując niezachwianą pasję marki Chopard do sportów motorowych. Ten 50-częściowy zegarek z limitowanej edycji jest wykonany z polerowanego mikrokulkami tytanu, który jest trwały i estetyczny. Jest wyposażony w mechanizm Chopard 01.08-C, którego precyzja działania została potwierdzona przez Szwajcarskie Oficjalne Obserwatorium (COSC). Atestowany.

Ekskluzywna współpraca twórcza

Tym razem współprezes Chopard, Karl-Friedrich Scheufele (Karl-Friedrich Scheufele) i założyciel Bamford Watch Department, George Bamford (George Bamford), wspólnie stworzyli zegarek Mille Miglia GTS Power Control Bamford Special Edition „Desert Racer”, limitowaną edycję 50 egzemplarzy. sztuki. Marka dąży do doskonałości i zawsze stawia na kunszt i jakość, dlatego ten sportowy zegarek jest wyrafinowany i elegancki. George Bamford niedawno skierował wzrok na pustynie północnego Meksyku na finałowy wyścig NCAA, prowadząc pojazd terenowy Meyers Manx. Zegarek Mille Miglia GTS Power Control Bamford Special Edition „Desert Racer” przetrwał ten trudny test ze względu na swoją niezawodność, precyzję i doskonałe działanie w trudnych warunkach. Zegarki repliki.

Narodziny tego zegarka zrodziły się z życzliwego dialogu między tymi dwoma dżentelmenami. Ten zegarek ma unikalny wygląd, pokazuje dynamiczną witalność i nadaje się do noszenia przy różnych okazjach. Koperta o średnicy 43 mm jest wykonana z polerowanego mikrokulkami tytanu, lekkiego, niezwykle wytrzymałego i teksturowanego metalu. Luneta jest wyposażona w czarną aluminiową skalę, uszy są krótkie i ostre, a zintegrowany gumowy pasek sprawia, że jest wygodniejszy i bardziej naturalny. Guma, materiał powszechnie stosowany w sporcie wyczynowym, została użyta do wykonania paska i połączona z eleganckim efektem splotu, co czyni ten zegarek jeszcze bardziej wyrafinowanym. Składane zapięcie łączące pasek jest wykonane ze stali nierdzewnej pokrytej mikrokulkami polerowanego diamentopodobnego węgla (DLC), a zakręcany dekiel jest przymocowany ośmioma czarnymi śrubami pokrytymi metodą PVD, aby zapewnić wodoodporność zegarka. 100 stopni. Ryż. Jasne szkło w tym przypadku jest otoczone pomarańczową uszczelką, która subtelnie odzwierciedla pomarańczowy płomień na tarczy. Własny mechanizm Choparda, charakterystyczna dekoracja i wydrążony wirnik można zobaczyć przez lusterko zegarka.

Mechanizm zegarka o wysokiej precyzji

Nowy zegarek Mille Miglia GTS Power Control Bamford z edycji specjalnej „Desert Racer” jest wyposażony w doskonały mechanizm Chopard 01.08-C. Posiada szwajcarski oficjalny certyfikat chronometru obserwatorium (COSC), ma rezerwę mocy około 60 godzin i jest wyposażony w funkcje wyświetlania godziny, minuty, sekundy i daty. I ma rezerwę mocy około 60 godzin, wyposażony w funkcje wyświetlania godziny, minuty, sekundy i daty.

Pomysłowy i zabawny ostry kontrast, podkreślający styl doskonałości i pewności siebie

Ten wyjątkowy zegarek z limitowanej edycji łączy odcienie szarości, tworząc zabawny kontrast. Studio Bamford Watch Department łączy charakterystyczną dekorację w kolorze płomienistej pomarańczy z matową czarną tarczą, aby ogólny efekt wizualny był wyraźniejszy i rozpoznawalny na pierwszy rzut oka. Duże cyfry arabskie 6 i 12 są pokryte czarną powłoką fluorescencyjną Superluminova, a duże fasetowane wskazówki w kształcie miecza i metalizowane trójwymiarowe inkrustowane znaczniki godzin są również pokryte warstwami fluorescencyjnymi. Dyski są jeszcze bardziej krytyczne. Tak jak kierowcy biorący udział w wyścigu 1000 Miglia muszą pilnować poziomu paliwa podczas 1600-kilometrowego wyścigu, tak posiadacz zegarka Mille Miglia GTS Power Control Bamford z edycji specjalnej „Desert Racer” sprawdza rezerwę mocy zegarka w wskaźnik tzw

Recenzja George’a Bamforda

„Prowadzenie pojazdu terenowego Meyers Manx w Norra 1000 ze specjalną edycją zegarka „Desert Racer” Mille Miglia GTS Power Control Bamford było niesamowitym przeżyciem. Wypróbowałem i przetestowałem ten zegarek na pustyni. Zegarek można powiedzieć być stworzonym do wielkich przygód i przygód. Umowa łączy dwa kolory płomiennej pomarańczy i smolistej czerni, ukazując harmonijny efekt kolorystyczny. Uwielbiam być zaangażowany w proces projektowania i tworzenia zegarków Mille Miglia. Kiedy jesteśmy w Kiedy poczęłem nowy chciałem wprowadzić innowacje i stworzyć zegarek porównywalny z oryginalnym Mille Miglia. Dlatego pomyśleliśmy, że ten zegarek „Desert Racer” będzie bardzo off-roadowy w rodzinie Mille Miglia. nowi członkowie”.

Seria Mille Miglia

Jako wierny fan wyścigów zabytkowych samochodów, Karl-Friedrich Scheufele (Karl-Friedrich Scheufele) zawsze wierzył, że miłośnicy wysokiej klasy samochodów i cennych zegarków podzielają tę samą pasję do niezwykłej elegancji i doskonałych osiągów. Każdy zegarek produkowany przez Chopard ma certyfikowane mechanizmy o wysokiej precyzji i sportowy design. Dzięki tej specjalnej edycji Mille Miglia GTS Power Control Bamford, dział zegarków Bamford nadał wyjątkowy charakter upragnionemu czasomierzowi dżentelmena-kierowcy.