Zegarki Repliki Mechaniczny Dlaczego Potrzebuje Codziennej Konserwacji?

Ludzie, którzy kochają stół, muszą również mieć wątpliwości co do tego, dlaczego zegarki mechaniczne wymagają codziennej konserwacji; Niektórzy twierdzą, że zegarki repliki mechaniczne nie wymagają konserwacji; większość mechanicznych zegarków ma być naprawiana; w rzeczywistości muszą one wyjaśnić pojęcie konserwacji i gwarancji; zegarki mechaniczne wymagają konserwacji. Xiaobian dziś porozmawia z tobą o tym, dlaczego mechaniczna konserwacja zegarków.

Wodoodporny gumowy pierścień zegarki repliki mechanicznego się starzeje

Dla wartości zegarka mechanicznego niezbędna jest hydroizolacja. Większość zegarków jest wodoodporna, takich jak 30 m i 50 m, 100 m i tak dalej, ale niektóre nie są wodoodporne. W przypadku wodoodpornego zegarka, najpierw, aby poprawnie zrozumieć znaczenie wodoodpornej głębokości, takiej jak 30-metry i 50-metry wodoodporna, to po prostu żywotność wodoodporna, to znaczy, że myjesz twarz, a inna rozpryskająca woda nie jest problemem. Istnieją niektóre, takie jak zegarki do nurkowania, wodoodporne, wysokie zegarki, które potrafią pływać i nurkować, ale również zwrócić uwagę: Istnieją niektóre wodoodporne zegarki, takie jak zegarki repliki do nurkowania, potrafią pływać, nurkować itp., ale również zwrócić uwagę na niektóre wysoko wodoodporne zegarki, takie jak zegarki repliki do nurkowania mogą pływać, nurkowanie itp., ale również należy pamiętać: nie noszenie sauny i gorącej kąpieli, ponieważ klej maty po zimnie, Gorące powietrze do worka uszczelniającego, nie może wyjść, ponieważ mgła nie jest obsługiwana na czas, spowodowana korozją i rdzą. Z biegiem czasu może to być problematyczne, nawet jeśli jest OK raz lub dwa razy.

Zegarek jest wodoodporny głównie przez kilka małych gumowych pierścieni, długi gumowy pierścień się starzeje, a po utracie elastyczności występuje pęknięcie, które może prowadzić do wody i wlotu powietrza, więc być okresowo wymieniane; Uszczelnienie gumowego pierścienia może zapewnić, że zegarek jest wodoodporny. To dlatego niektórzy ludzie po prostu kupili zegarek wodoodporny jest bardzo dobry, ale nagle pewnego dnia, powód wody. Dlaczego musimy je regularnie zmieniać? Regularne wymiany mają bardziej odgrywać rolę zapobiegawczą; Czekanie do starzenia się gumowego pierścienia zegarka nie jest dobre, ale jak ocenić starzenie się jest problemem; Można czekać tylko po zmianie wody zegarka.

Olej wyschnie

Podobnie jak przyrząd mechaniczny używany przez długi czas nie będzie elastyczny, tak samo zegarek, ponieważ zegarek automatyczny może być postrzegany jako mały instrument mechaniczny. Tradycyjne zegarki repliki mechaniczne składają się głównie z czterech części; Pierwsza część jest oryginalnym układem, prosty punkt jest rozumiany, jak często mówimy część sprężynową, druga część to skrzynia biegów, główny bieg, zgodnie z określonym stosunkiem, jest używany do pomiaru czasu, trzecia część to system regulacji prędkości osłony, jest to serce zegarków, koła równowagi i sprężyny włosów, wideła osłonowego, te części koła osłonowego są bardzo kluczowe, zależy głównie od dokładności zegarka. Czwarta część to wskaźnik wskazujący system. Jeśli powyższa część jest częścią mobilną, ta część jest podłączona do zegarka, a ludzie muszą używać tej części do wiatru lub regulacji czasu.

Funkcjonowanie całego zegarka konieczność współpracy wszystkich systemów; Jak zrobić je gładkie? Tutaj jest zapotrzebowanie na olej smarowy, ale przez długi czas ilość oleju zostanie zmniejszona lub sucha degradacja; W tej chwili, daj zegarek nowy olej. A jeśli nie dostarczysz oleju do zegarka na czas, gdy olej jest suchy, system zasilania jest w suchym zużyciu, a kilka lat w dół, żywotność stołu jest również. Należy zauważyć, że zegarki repliki mechaniczne w oleju lepiej wybrać regularne centrum konserwacji, ponieważ rzeczywiste miejsce, w którym formalność będzie ściśle zgodna z potrzebą zegarka w oleju.

Wygląd konserwacji zegarki repliki

Jak wszyscy wiemy, na rynku używanym niezbędna jest jakość produktu. A nawet jeśli nie na rynku używanym, należy zająć się wyglądem konserwacji, zwłaszcza niektóre zegarki repliki wykorzystujące złoto K, platynę K, zaawansowane materiały skóry zwierzęcej i inne materiały. A nawet jeśli nie jest on na rynku używanym, należy zająć się konserwacją wyglądu, zwłaszcza w niektórych zegarkach ze złotem K, platyną K, zaawansowaną skórą zwierzęcą i innymi materiałami. Powinien być doskonały do zrozumienia, zwłaszcza, że niektóre piękne kobiety powinny być mniej lub bardziej złote pierścionki lub kolczyki i dodatkowe czyszczenie biżuterii; Zegarek to ta sama prawda.

Skórzany pasek zegarkowy, nie wspominając już o korozji potu, sprawi, że pas przedwczesnie utwardzi i pęknie; Regularna konserwacja powinna uniknąć pocenia się i deszczowego okresu noszenia stołu pasowego. Jeśli zegarek jest wykonany ze stalowego pasa skorupowego, często polerowanego remontu, więcej może odzwierciedlać jego wartość. Ponieważ słynny zegarek mechaniczny marki jest wart dużo pieniędzy, należy do kosztowności, nie może ponieważ nie jest dobrze wyglądający stary nie chce. Nawet jeśli to nie ma dla ciebie znaczenia, słabo wyglądający zegarek nigdy nie będzie dobrze na tobie wyglądać. Niektórzy ludzie mogą czuć się jak w domu czyszczenie zegarka jest OK, ale najlepiej jest przeprowadzić specjalną konserwację wyglądu w określonym czasie.

Mechaniczna konserwacja stołu głównie wydłuża jego żywotność i terminowe wykrywanie problemów, a my czujemy się podobnie jak to samo coroczne badanie fizyczne. Krótko mówiąc, powinniśmy zwrócić uwagę na zegarek mechaniczny, jeśli jeszcze nie został utrzymany; Pewnego dnia, to będzie złe, to jest pewne.