Co Sprawia, Że Zegarek Replika Rolex Jest Taki Dokładny?

[Przewodnik] Jak mówi powiedzenie, dobry zegarek jest nierozłączny z doskonałym ruchem. Ruch jest sercem zegarka. Dokładność czasu podróży Rolex wynika z doskonałej idei ruchu. Struktura mechanizmu regulacji prędkości jest rozsądna. Kilka drobnych szczegółów sprawiło, że replika Rolex osiągnął certyfikat superobserwatorium. Codzienny błąd sekund w sekundach K2/+2 jest dość trudny. Dobry zegarek nie jest dokładny przez chwilę, ale ważny do kontynuacji; Myślę, że powody, dla których Rolex jest tak precyzyjny i stabilny, są następujące aspekty: śruba przycinająca, brak koła równowagi zacisku, ruch częstotliwości 4hz, sprężyna włosów Baoji, płyta cykloidalna typu straddle i specjalnie wykonany olej Rolex. Te szczegóły decydują o aktualności. Oto kilka istotnych punktów do analizy.

1) Doskonały mechanizm regulacji prędkości replika Rolex

Dwie pary dopuszczalnych wag regulacyjnych

Najważniejszą rzeczą, aby zegarek poruszał się dokładnie i stabilnie, jest mechanizm regulacji prędkości, który obejmuje zespół ewakuacyjny i oscylator, który pokazuje prędkość pracy zegarka, znany również jako „strażnik czasu”. Rolex jest świadomy, że wszelkie małe części we wszystkich ruchach są niezależnie badane, opracowywane i produkowane przez grupę. W tej dziedzinie zaprojektowane są dwie pary złotych ciężarów bez sprężyny cardo. Te cztery ciężary drobnego dostrajania mogą regulować prędkość koła wahadłowego, aby uzyskać większą dokładność. Powszechnie stosowany ruch ma postać pokrętła śrubowego.

Niebieska sprężyna parachromowa


Unikalna niebieska silikonowa sprężyna włosów Rolex jest jednym z silnych symboli replika Rolex. Takie sprężyny znacznie zwiększają diamagnetyzm zegarka i utrzymują dokładny czas podróży w różnych temperaturach.

2) Koncepcja ruchu replika Rolex

Założenie dużego mostu ochronnego

Tradycyjną ideą ruchu jest to, że koło wahadłowe jest mocno pod szyną, a następnie mocno po jednej stronie. Rolex wykorzystuje jedynie koncepcję przekroczenia dużego mostu ochronnego, co znacznie zwiększa stabilność mechanizmu regulacji prędkości. Kiedy świat zewnętrzny wpływa na niego, nadal utrzymuje stabilny czas podróży, co jest również jednym z patentów replika Rolex.

Urządzenie amortyzujące

Firma replika Rolex zawsze przyjęła koncepcję amortyzacji KIF. Dopiero do 2005-tego Rolex posiadał cały zespół amortyzacyjny Paraflex, który został niezależnie opracowany i uzyskał patent. Na pierwszy rzut oka możemy znaleźć dziwne cechy tego systemu. Ile powodów zastosowano, aby mocno owinąć rubin w nim, jak sprężyna, a efekt absorbowania uderzeń wewnętrznych poprawił się o 50%?

3) Częstotliwość standardowa 4 Hz

Obserwatorzy, którzy mogą naprawić zegarki wiedzą, że w testowaniu wydajności ruchu występuje częstotliwość drgania. Im stabilniejsza częstotliwość wibracji, tym bardziej stabilny i dokładny czas podróży. Im wyższe pozostałe częstotliwości drgań, tym bardziej precyzyjny czas podróży. Jednak im większe zużycie, tym krótszy czas ochrony i pielęgnacji. replika Rolex znalazł najbardziej odpowiednią markę częstotliwości 4hz poprzez testy, a stabilne połączenie tej częstotliwości opóźniło dokładny cykl pielęgnacji zegarka do pięciu lat.

4) Replika Rolex’s Secret Recepte Smooth Oil

Pan Baoji wzdychał: „Daj mi idealny gładki olej na świecie, a ja mogę zrobić idealny zegarek.” Gładki olej jest istotną częścią małych detali. Jest to naturalne i dokładne, gdy wychodzisz z dobrą odpornością na olej i małym tarciem. Dlatego zalecam, aby Twoi znajomi zegarków wysłali go z powrotem do centrum posprzedażnego Rolex w celu mycia oleju podczas regeneracji. Dziwny gładki olej, który Rolex złożył o patent, sprawia, że zegarek jest bardziej dokładny i odporny na ścieranie; W ostatnich latach replika Rolex poprawi okres ochrony zegarków od pięciu lat do dziesięciu lat. Myślę, że jest to również ściśle związane z olejem gładkim (tylko zgaduję).

Porady Podsumowanie: dokładny czas podróży zegarka i kompleksowe pneumatyczne gęste składniki nie są dokładne do mitu replika Rolex. Wybór zegarka musi być zbadany na wiele sposobów, a naturalny jest tylko jednym z nich. Bardziej zdrowy rozsądek zegarek może nadal zwracać uwagę na Xiaobian. Podziel się swoimi mocnymi i słabymi stronami w komentarzach.