Wybór Na Szwajcarskim Festiwalu Zegarków Radarowych, Repliki Zegarków

Zbliża się koniec roku, a świąteczna i noworoczna atmosfera wypełnia zimowe powietrze. Gdy opadają płatki śniegu, w ciepłej atmosferze świecących gwiazd i migoczącego blasku świec, następuje wymiana starannie przygotowanych prezentów, rozświetlających piękne chwile festiwalu. Rado wybrało trzy zegarki premium, łączące najnowocześniejsze wzornictwo z innowacyjnymi materiałami, aby w każdej minucie zamieniać miłość w towarzystwo i zapewniać ciepło zimą. Repliki zegarków.

Na festiwalu błyszczy czysta „ekstrakcja” ciekłego kryształu.

Niech zegarek z serii Rado Centrix rozpocznie wspaniałe preludium karnawału bożonarodzeniowego i noworocznego w tym romantycznym okresie. Kiedy atrakcyjne złocenie spotyka się z wykwintnym „złotym brązem”, mała tarcza o średnicy 30,5 mm odzwierciedla prosty, wyjątkowy, zmysłowy i czarujący temperament. Promieniowy wzór słońca na tarczy jest wytłoczony i pomalowany tak, aby uzyskać gładką płaszczyznę, nadając jej wciągające wrażenie estetyczne w ciepłym świetle słonecznym. Jest również inkrustowany szlachetnymi diamentami i wykwintnym grawerem „Jubilé”, co czyni go jeszcze bardziej wspaniałym. Środkowe ogniwo paska wykonane jest z odpornego na zużycie i przyjaznego dla skóry, zaawansowanego technologicznie materiału ceramicznego, dzięki czemu noszony zimą natychmiast dopasowuje się do temperatury skóry, nie powodując uczucia zimna. Noszenie „Złotego Brązu” na nadgarstku upiększa namiętne chwile, niczym łyk łagodnego grzanego wina, rozgrzewając serce i tworząc ciepłe i niezapomniane noworoczne wspomnienia.

Ciepłe pochwały „Ognia” i cieszenie się „płomieniem”

W mroźny zimowy dzień otoczony zimnym wiatrem potrzebujesz „płonącego fajerwerku”. Rado Swiss radar obserwuje, jak seria „Fire Cook” Kapitana Cooka rozpala Twoją witalność. „Blazing Cook” prezentowany jest w wyjątkowym, modnym i swobodnym stylu. Uwalnia swoją wyjątkową osobowość i sprawia, że ludzie chcą wyjść za drzwi, wejść na śnieg i rozpocząć darmową i łatwą noworoczną przygodę. Obudowa wykonana jest z wyjątkowej technologii ceramiki plazmowej high-tech firmy Rado, ukazującej tajemniczą i głęboką dymno-szarą matową teksturę. Ciepłe i jasne indeksy godzin w kolorze różowego złota uzupełniają przydymiony odcień tarczy i sportowej obrotowej ramki, ukazując kontrastującą modną fakturę. Oprócz stylowego i wyjątkowego wyglądu, „Blazing Cook” jest wyposażony w nowy, pusty mechanizm automatyczny Rado R808. Przez lustro ze szkła szafirowego możesz delektować się pięknem otwartego mechanizmu w trakcie działania, pokazując w każdym calu pomysłowość mechanicznego rzemiosła. Rytm ruchu rejestruje miłe chwile spędzone z rodziną i przyjaciółmi i przekazywany jest z nadgarstka.

Kolorowa uprzejmość „Fang” pokazuje rzeczywisty charakter.

Przełamując nudną zimę jasnymi kolorami, ultracienki zegarek Rado True Square Thinline „Cream White” inspirowany jest kolorystyką dopaminy, aby rozświetlić witalność świąt Bożego Narodzenia. Odrywając się od konwencjonalnej świątecznej rutyny, szlachetna i urocza „kremowa biel” ukazuje luksusowy i elegancki styl starych pieniędzy. To tak, jakby brytyjski dżentelmen opierał się o kominek, popijał herbatę i czytał w śnieżną zimę, otoczony aromatem drewna sosnowego i cieszył się spokojem tego zimowego dnia przy dźwiękach drewna opałowego. Jako pierwszy ultracienki, kwadratowy, jednoczęściowy, zaawansowany technologicznie zegarek ceramiczny marki, „Cream White” jest wykonany z lekkiego i odpornego na zużycie, zaawansowanego technologicznie materiału ceramicznego. Unikalny kwadratowy i zaokrąglony narożnik prezentuje racjonalną i romantyczną fakturę, a minimalistyczny styl ułatwia radzenie sobie z różnymi scenami ubierania się. Ultracienka koperta o grubości zaledwie 5 mm wyposażona jest w potrójne zapięcie z tytanu pokrytego powłoką PVD, które jest łatwe w noszeniu, rejestruje każdą chwilę spotkań z rodziną i przyjaciółmi oraz rozświetla radość i ciepło każdej chwili.

W tym okresie prezentów na Boże Narodzenie i Nowy Rok zegarek Rado Swiss Radar wstrzyknie Ci nieskończone ciepło dzięki swoim wyjątkowym i pomysłowym zegarkom i ciesz się wspaniałym i radosnym czasem spędzonym razem.