Szwajcarski Zegarek Szkieletowy Z Serii Mido Helmsman, Repliki Zegarków

Swiss Mido Watch wprowadził na rynek nowy szkieletowy zegarek z serii sternik, który prezentuje doskonale działający, w pełni automatyczny mechanizm mechaniczny poprzez delikatną wydrążoną płytę główną, w pełni ukazując mechaniczną estetykę przekładni zębatej i czyniąc ją niezapomnianą. Ciemnoniebieska tarcza mieni się metalicznym połyskiem i uzupełnia obudowę z merceryzowanej stali nierdzewnej. Nowy zegarek łączy w sobie sprawność techniczną ze sportowym stylem. Konstrukcja tarczy łączy w sobie pomysłowość i wyróżnia się wyjątkowym i olśniewającym wyglądem.

Nowy zegarek szkieletowy z serii sternika jest zanurzony w ciemnoniebieskim kolorze z wyjątkowym kunsztem, odsłaniając precyzyjnie działający system transmisji, odważnie demonstrując jego potężne funkcje i niezwykły temperament. Elementy konstrukcyjne tego nowego zegarka nawiązują do czterech najlepiej sprzedających się modeli, które po raz pierwszy od czasu narodzin serii Helmsman w 1934 roku miały wygląd wydrążonej tarczy, zapewniając niezwykły efekt wizualny – pionowy pasek genewski rozciąga się od tarczy do płyta główna. Pośród rosnących zmarszczek ruch jest wyłaniający się i fascynujący. Repliki zegarków.

Niezwykła estetyka wykonania

Odważny i stanowczy, ale zachowujący czarujący i tajemniczy klimat. Nowy szkieletowy zegarek z serii sternika łączy w sobie pomysłowość z estetycznym wyglądem. Pionowe zmarszczki Côtes de Genève rozciągają się na tarczy aż do antracytowej szarej tarczy głównej mechanizmu, tworząc niezwykłe piękno wizualne. Oznaczenia godzin pokryte białą powłoką świetlną Super-LumiNova błyszczą na tle niebieskiej tarczy i uzupełniają antracytową skalę minut.

Nowy zegarek jest wykonany ze stali nierdzewnej, ma spiralny dekiel i koronkę oraz jest połączony z paskiem z merceryzowanej stali nierdzewnej i składanym zapięciem. Jest dynamiczny i przełamuje ograniczenia.

Silny pęd i pionowe linie

Niezależnie od tego, czy patrzysz z przodu, czy z tyłu, możesz odkryć niepowtarzalny urok estetyczny nowego zegarka szkieletowego z serii Helmsman. Jego drobno rzeźbiony ruch można obserwować przez przezroczysty tył z szafirowego szkła. Automatyczny ciężarek oscylacyjny ma wygrawerowane logo MIDO i ozdobiony marszczeniami genewskimi, nawiązującymi do wzoru tarczy. Nowy zegarek wyposażony jest w w pełni automatyczny mechanizm mechaniczny Calibre 80.

Nowy szkieletowy zegarek z serii Helmsman z niezwykłą precyzją inspiruje adrenalinę i wykorzystuje estetykę mechaniczną, aby rozładować energię w nadgarstku.