Super Replika Franck Muller 8880 Wersja Zegarków

Jeśli chcesz kupić fałszywy Rolex, nie możesz się pomylić, wybierając 10 najlepszych witryn do oglądania replik. Ale oprócz podróbki Rolex, na naszym forum zegarków repliki znajdziesz wiele innych marek zegarków odpowiednich dla Ciebie, takich jak Blancpain Fifty Fathoms lub replika Breitling Navitimer, istnieje wiele modeli, a każdy zegarek to butik, znakomite kunszt. W tym wydaniu chcę przedstawić inny klasyk, naszą replikę Franck Muller 8880 i zobaczyć, jak ta replika Franck Muller wypada w porównaniu z autentycznym wykonaniem?

Pierwszą rzeczą, o której należy wspomnieć, jest nasza replika koperty Franck Muller, która jest wykonana ze stali nierdzewnej 316L. Biała tarcza, faktura tarczy jest bardzo piękna. Pokrętło emaliowane służy do obróbki tekstur, która wymaga kilkunastu procesów. Polerowana szafirowa powierzchnia ma doskonałą przepuszczalność! Wzór białego zegara jest bardzo delikatny, a hartowane niebieskie stalowe wskazówki są równie atrakcyjne jak oryginał.

Grubość liczbowa tej repliki skali Franck Muller 8880 jest zgodna z oryginałem. Z boku zegarka repliki Francka Mullera widać, że obudowa jest jak most łukowy, a szafirowe szkło ma ogromny łuk. Powłoka całej repliki Francka Mullera jest taka sama jak oryginał. Na szybie całej repliki Franck Muller 8880 nie widać śladów kleju. Klej termoprzewodzący jest zintegrowany ze szkłem i skorupą w piecu o wysokiej temperaturze 300 stopni. Po upieczeniu nie oznacza to, że praca jest zakończona. Musimy również nałożyć klej UV na zewnątrz, aby wypełnić lukę, aby zapobiec przedostawaniu się kurzu do szczeliny podczas przyszłego procesu noszenia i nie wpływając na piękno.

Linie na tarczy repliki Francka Mullera są niezauważone, więc wielu sprzedawców nie stworzyło tej linii. Nadal zwracamy uwagę na każdy szczegół i bardzo delikatnie polerujemy łuski ryb na replice tarczy Franck Muller 8880. Ten szczegół ma dobre intencje; Wierzę, że każdy może to poczuć.

Replika Franck Muller 8880 wykorzystuje ruch 2824, który nieco różni się od oryginału. Powodem są względy stabilności, ponieważ samozasilany 2892 czasami ma zablokowane zjawisko. Jeśli replika Franck Muller używa 2824, można zapewnić stabilność.

Ponieważ Franck Muller nie jest tak znany jak podróbka Rolex, a unikalny projekt zwiększa koszty, forum obserwatorów replik rzadko korzysta z marki Franck Muller, co zawsze szkoda dla fanów zegarków Franck Muller. Replika Franck Muller 8880, którą starannie wykonaliśmy tym razem, jest wyjątkowa, odziedzicząc najlepsze w branży kunszt, a konstrukcja w kształcie lufy jest elegancka i niekonwencjonalna. Dla tych, którzy lubią Francka, zegarki Muller mają właściwy wybór.