Damski Zegarek Replica Tank Cartier Szczegółowa Recenzja

Kiedy większość ludzi wspomina zegarki Cartier, najpierw myślą o Ballon Bleu De Cartier. Unikalny projekt Ballon Bleu De Cartier jest szczególnie popularny wśród par. W rzeczywistości, chociaż Tank Cartier nie jest tak sławny jak Ballon Bleu, prostokątny projekt zegarków Tank Cartier jest również bardzo rozpoznawalny. W połączeniu z większą liczbą stylów wejścia cena publiczna jest tańsza niż Ballon Bleu De Cartier i zyskała wielu fanów zegarków Favourite, która ma dużą popularność. Więc oczywiście jest też wiele najlepszych opinii na temat repliki Tank Cartier w szwajcarskim przemyśle replik zegarków.

Jeśli chodzi o replikę zegarka damskiego Tank Cartier, który sprzedajemy, a co z jakością, pozwól, że przedstawię Ci szczegółowo. Przede wszystkim wszyscy wiemy, że Tank Cartier jest kwadratową głową. Podczas replikacji należy zaokrąglać rogi i rogi, co jest dość trudne. Obudowa ze stali nierdzewnej 316L ma polerowaną teksturę i jest bardzo teksturowana. Nie ma różnicy z oryginałem.

Zegarek repliki Tank Cartier ma biały kolor, zewnętrzna skala pierścienia używa cyfr arabskich z nadrukiem olejnym i ma nieznacznie wypukłość, gdy patrzy się ukośnie. Wewnętrzny okrąg skali jest kwadratowym torem, który może być specyficzny dla wskazówki minutowej. Styl dużego dwupinowego projektu jest bardzo prosty. Pieczony niebieski wskaźnik w kształcie miecza ma czysty kolor; długość i grubość wskaźnika są zaprojektowane zgodnie z oryginalnym projektem – szafirowe lustro, czyste i przezroczyste.

Grubość boku repliki Tank Cartier jest bardzo cienka, tylko 5,5 mm. Oczywiście dzieje się tak również dlatego, że jest to zegarek kwarcowy. Bycie cieńszym niż zwykłe zegarki mechaniczne jest normalne. Ta replika Cartiera jest bardzo dopracowana z boku. Po lewej i prawej stronie obudowy znajdują się dwie śruby z płaskim łbem ze stali nierdzewnej. Śruby repliki Cartier są tego samego rozmiaru co oryginalne. Głowica licznika ma konstrukcję push-pull. Kolorowy spinel typu bullet daje głębokie uczucie. W przeciwieństwie do niektórych sprzedawców błękit jest niewystarczający i wygląda na tani.

Nieprzepuszczalna konstrukcja dna, dolna pokrywa ze stali nierdzewnej, ślady rysowania są delikatne i oczywiste. Dolna pokrywa jest przymocowana za pomocą czterech śrub z rowkiem, rozmieszczonych na czterech rogach. Jest ściśle zintegrowany z etui, aby spełnić zwykłą wodoodporność. Nasz zegarek repliki Tank Cartier ma ten sam szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda, który jest stabilny i trwały.

Używamy przyziemnej postawy i zorientowania na badania, aby nasze produkty były prawie idealne, aby stworzyć najlepsze repliki zegarków na świecie. Nasze wysiłki mają również nadzieję na uznanie klientów. Jeśli lubisz Cartiera, ale nie chcesz być zbyt publiczny, ten zegarek repliki Tank Cartier jest dla Ciebie odpowiedni!