Replika Omega Seamaster 300 M 210.32.42.20.06.001 Gumowy Pasek

Zegarki z serii Omega Seamaster Replica są reprezentantem repliki zegarków Omega i istnieje tendencja do konkurowania z repliką Rolex Submariner. Seria zegarków Omega Seamaster zawsze była kochana przez wielu fanów zegarków ze względu na różnorodność stylów, klasykę i wysoką wydajność. Jest to również jeden z obowiązkowych zegarków dla wielu kupujących, którzy grają w zegarki repliki.

Przez długi czas fałszywy okręt podwodny Rolex zajmuje połowę branży zegarków replik. Jednak wraz z wprowadzeniem zintegrowanego mechanizmu Omega Seamaster 8500 replika Omega Seamaster stała się nowym ulubieńcem zegarków repliki. A co powiesz na dzisiejsze zegarki repliki Omega Seamaster?

Dziś zabiorę Cię do zrozumienia repliki Omega Seamaster 300 M 210.32.42.20.06.001. Całkowita średnica zegarka wynosi 42 mm. Stal nierdzewna 316 jest kuta integralnie, a obudowa jest traktowana kombinacją rysowania i polerowania, co sprawia, że ​​wygląd repliki Omega jest jeszcze bardziej lukrowy na torcie. Skala i czcionka na ceramicznym pierścieniu są wykonane z „białej emalii”, która nie jest łatwa do żółtego, trwała i bardzo błyszcząca.

Tarcza repliki Omega Seamaster ma wodoodporną konstrukcję, która wygląda bardziej sportowo. Okrągła skala czasu w kształcie gwoździa jest inkrustowana na tarczy, a powiększone, wydrążone wskazówki w kształcie miecza zwiększają wygodę czytania. Na skali i wskaźniku świeci się, a aplikacja jest równa. Szafirowe lustro, niebieska powłoka po obu stronach, doskonałe pod światło. Okno przyjmuje proces cięcia fazowanego, a szerokość zewnętrzna jest wąska, a warstwa wewnętrzna jest wyjątkowo mocna. Kalendarz jest zgodny z ruchem wskazówek zegara, a dźwięk jest wyraźny.

Ta replika Omega Seamaster 300 M jest przezroczystą dolną pokrywą, wkręcaną wkręcaną, zewnętrzne okapy dolnej pokrywy ze stali nierdzewnej przyjmują okrągły wzór fali, a fale wody na tarczy są wzajemnie drukowane. Dolna pokrywa może być doskonale widoczna w ruchu. W przeciwieństwie do poprzedniej repliki Omega Seamaster 150 M, ta replika Omega Seamaster 300 M nie jest ruchem zintegrowanym. Jest to prawdziwy ruch 8800 zmodyfikowany przez ruch Seagull 2836. Oczywiście proces ten zasługuje na uznanie. Amortyzator i pokrętło balansu czerni są takie same jak oryginalne.

Jest to zegarek repliki Omega z gumową taśmą. Replika zegarka Omega Seamaster 300 M 210.32.42.20.06.001 wykorzystuje najbardziej miękki pasek z naturalnej gumy. Jest bardzo wygodny w noszeniu. Polerowana klamra ze stali nierdzewnej ma wygrawerowane logo Omega. I może osiągnąć klamrę paska i prawdziwą wymianę.

Ogólny materiał naszego repliki zegarka Omega jest taki sam jak oryginał, taki sam jak autentyczna tarcza pełnoceramiczna, stal nierdzewna 316L, lustro szafirowe o wysokiej twardości. Łuski i znaki na niebieskim ceramicznym pierścieniu wykorzystują tę samą technologię „białej emalii” co oryginał, która nie jest łatwa do żółknięcia i połysku, co po długim czasie eliminuje ryzyko czarnych czcionek. Szczegółowy druk czcionek na zegarku i polerowanie obudowy są bardzo teksturowane, zastosowano ruch 8800, wysokie podobieństwo do autentycznej, stabilnej jakości, a od wewnątrz na zewnątrz, aby klienci byli zadowoleni. Dla tych, którzy lubią tę replikę zegarka Omega Seamaster, ale nie chcą kupować autentycznych, jesteśmy najlepszym wyborem.