Nowy Zegarek Mechaniczny True Square „colorful Gems”, Repliki Zegarków

Kwadratowe, zaawansowane technologicznie zegarki ceramiczne Rado są od dawna dobrze znane, a ich przedstawicielem jest seria True Square: wydrążona tarcza, ostre linie, jednoczęściowa, zaawansowana technologicznie koperta ceramiczna wykonana metodą wtrysku, lekka i trudna w noszeniu oraz bardzo wygodne w noszeniu. Wraz z nadejściem lata, mechaniczny zegarek True Square „Colorful Gems” miał olśniewający debiut, który konkretyzuje kolorowe elementy. Kontynuuje klasyczną istotę serii i wprowadza odważne innowacje i przełomy w szczegółach, dodając nowej żywotności całej serii.

Światło gwiazd na nadgarstku

W rozległym wszechświecie świat jest kolorowy jak paleta i nie będzie przesadą określenie nowego zegarka mechanicznego True Square „Colorful Gems” jako „grupy świecących gwiazd”. Dwanaście błyszczących kolorowych kamieni szlachetnych jest rozmieszczonych na polerowanej białej, zaawansowanej technologicznie ceramicznej kopercie niczym gwiazdy i stopniowo rozpoczyna się uczta kolorów, symbolizująca filozofię uwalniania się od ograniczeń i bycia naprawdę wolnym. Delikatnie obróć nadgarstek, a diamenty zabłysną oślepiającym światłem pod pieszczotą światła, przynosząc witalność i szczęście noszącemu, jakby cały świat był rozświetlony.

Wyjątkowe osiągnięcia Jin Chena, rzecznika marki Rado Swiss Rado, tchnęły nową żywotność w zegarek mechaniczny „Colorful Gems” z serii True Square. Kolorowe kamienie szlachetne przepływają między jej nadgarstkami, kwitnąc letnią witalnością. Klejnoty w różnych kolorach reprezentują także różnorodne aspekty życia i tworzą niesamowity rezonans z duchem „prawdziwego ja” Jin Chena, pełnym ciągłych eksperymentów, samoprzełamywania i odmowy bycia definiowanym przez lata.

Kolorowa estetyka

Tarcza mechanicznego zegarka True Square „Colorful Gems” ma białą, pionową, szczotkowaną konstrukcję z rodowanymi fazami, a kolorowe znaczniki godzin z kamieni szlachetnych stanowią wykończenie, dodając witalności temu zegarkowi. Każdy kamień szlachetny został starannie wypolerowany, aby uzyskać wykwintne kolory i lśniący połysk, co doskonale nawiązuje do centralnych wskazówek godzinowych i minutowych w kolorze rodu z pomarańczową powłoką świetlną Super-LumiNova, ukazując wyjątkowe spojrzenie Rado na estetykę kolorów. Niezależnie od tego, czy jest to przyjęcie z gwiazdami, czy wystawa sztuki kreatywnej, może stać się jasnym punktem nadgarstka i po cichu przyciągnąć uwagę wszystkich. Repliki zegarków.

Wbudowany doskonały automatyczny mechanizm mechaniczny Rado Swiss Rado R734 zapewnia użytkownikowi aż 80 godzin rezerwy chodu. Wyposażony w antymagnetyczną sprężynę włosową Nivachron i przechodzący testy w 5 pozycjach, może zapewnić dokładny czas podróży w każdych warunkach. Mechanizm ozdobiony jest uroczą fakturą okrągłego ziarna ryżu, a wspornik mechanizmu ozdobiony paskami genewskimi dodatkowo dodaje mu piękna.

Dzięki lekkiej i swobodnej formie oraz kolorowej estetyce wizualnej pojawienie się „Kolorowych skarbów” wnosi nową żywotność do serii True Square. Będzie kontynuować spójną koncepcję serii True Square, nadal chronić każdą niezależną duszę i przekazywać wiarę w prawdziwą wolność i nieskrępowanie każdemu bliżej nieokreślonemu życiu.