Nowy Dobre Repliki Zegarek Baumatic Z Serii Clifton

Baume & Mercier weźmie udział w trzeciej wystawie luksusowych zegarków „Watches and Miracles” w Szanghaju. Na wystawie „Watches and Miracles” w Szanghaju Haute Horlogerie firma Baume & Mercier skupi się na 50. rocznicy serii Riviera, prezentując nowo wprowadzone na rynek zegarki z wiecznym kalendarzem z serii Riviera oraz rocznicowe zegarki z edycji specjalnej, zegarki Baumatic z serii Clifton; Czekam na Twoją uwagę!

Wtedy serce uderza Levię. Ogólny projekt hali wystawienniczej inspirowany jest wybrzeżem południowej Falivelli, wprowadzając takie elementy, jak klasyczny dwunastobok z serii Rivera, błękit symbolizujący morze oraz dekoracja cząsteczkowa symbolizująca białą piaszczystą plażę, pozwalającą zwiedzającym stanąć Na pokładzie statku wycieczkowego, ciesz się komfortowymi wrażeniami wizualnymi, jakbyś był na wybrzeżu Riwiery.

Do serii Baume & Mercier Clifton dodano dwa nowe eleganckie zegarki Baumatic. Po genialnym i innowacyjnym projekcie, dwa nowe dobre repliki zegarki odzwierciedlają podstawowe koncepcje Baume & Mercier: proste i powściągliwe piękno, dyskretne, a jednocześnie luksusowe, wykwintne wzornictwo oraz trwałość oryginalnych, opływowych kształtów od początku do końca, a wszystko to z błogosławieństwem firmy Wielowiekowe umiejętności zegarmistrzowskie Baume & Mercier. , łącząc w sobie niezawodność, trwałość i doskonałą wydajność, co czyni go idealnym wyborem na każdą okazję.

Doświadczenie w rzemiośle i kunszcie: seria Mercier Clifton łączy w sobie wyrafinowany design i wyrafinowane wykończenia.

Niezależnie od tego, czy jest to swobodny i swobodny, czy elegancki i luksusowy, Baume & Mercier zawsze potrafił z łatwością bawić się różnymi stylami. Seria Clifton w pełni demonstruje koncepcję i styl marki dzięki nieograniczonej kreatywności i wyjątkowym umiejętnościom zegarmistrzowskim. Nowe luksusowe zegarki Baumatic Clifton z datownikiem i fazami księżyca M0A10736 oraz Baume & Mercier Clifton z serii Baumatic „Chocolate” M0A10713 mają odpowiednio polerowane i satynowane koperty z 18-karatowego różowego złota oraz polerowaną i satynowaną stal nierdzewną. Koperta ze stali nierdzewnej z 18-karatowego różowego złota, pozłacane grawerunki i wskazówki uzupełniają wykwintne wykończenie. W oparciu o istniejącą kopertę o średnicy 42 mm, oficjalnie wprowadzany jest nowy 39-milimetrowy zegarek Baumatic Clifton z serii Baumatic z datownikiem i fazami księżyca M0A10736, który swoim nowym rozmiarem zapewnia użytkownikowi zaskakujące wrażenia.

Obydwa zegarki wyposażone są w autorski mechanizm Baumatic. Mostki ozdobione są okrągłymi wzorami, piaskowana płyta główna ozdobiona jest wzorami ślimaków, a wydrążony, pozłacany ciężarek oscylacyjny ozdobiony jest Côtes de Genève i wzorami ślimaków. Tarcza zegarka Baume & Mercier Clifton Series Baumatic „Chocolate” M0A10713 jest pełna elegancji i uroku. Czekoladowy odcień zawiera subtelny styl gradientu i warstw, od początku do końca demonstrując staranne rzemiosło marki i kontrolę nad kolorami oraz efektami światła i cienia. Dążenie Baume & Mercier do elegancji i skrupulatności można także poczuć, przyglądając się bliżej paskom: zegarek Baume & Mercier Clifton z serii Baumatic z datownikiem i fazami księżyca M0A10736 wykorzystuje brązowy pasek ze skóry krokodyla, podczas gdy seria Baume & Mercier Clifton Baumatic „ Zegarek „czekoladowy” M0A10713 jest wyposażony w postarzany brązowy pasek ze skóry cielęcej. Technicznie rzecz biorąc, zegarek Baumatic z datownikiem i fazami księżyca M0A10736 z serii Baume & Mercier Clifton jest wyposażony w poetycką komplikację zegarmistrzowską: wskaźnik faz księżyca.

Luksus w dyskretnym stylu, osiągający doskonałość

Zegarki Baumatic z serii Baume & Mercier Clifton charakteryzują się doskonałymi umiejętnościami profesjonalnego zegarmistrzostwa i nadają się do różnych stylów i okazji. Podziw Baume & Mercier dla tradycyjnego rzemiosła wysokiej klasy zegarmistrzostwa był głęboko zakorzeniony w genach marki od jej powstania. Projektanci i zegarmistrzowie Baume & Mercier preferują dzieła ponadczasowe i eleganckie. Starają się zaczynać od drobnych szczegółów, starannie dobierając jakość materiału i osiągając bogatą prezentację oraz estetykę faktury i koloru poprzez koordynację i dywersyfikację kształtów, materiałów i tonów. Efekt. Zegarki i zegary produkowane w warsztacie zegarmistrzowskim Baume & Mercier Les Brenets będą wykorzystywać najlepsze komponenty, poddawać się starannej modyfikacji powierzchni i ostatecznie są starannie montowane w każdym zegarku. Począwszy od zegarmistrza Williama Baume’a i estety Paula Merciera, ten dialog między rygorem a wolnością trwa już prawie 200 lat. Mistrzostwo i zrozumienie piękna i stylu Baume & Mercier są niezbędne. W świecie celebrytów czas płynie w przestrzeni szlachetnej i prostej, opływowej koperty zegarka, którą każdy może docenić.

Markowy mechanizm Baumatic, obietnica trwałości

Zgodnie z misją wysokiej jakości i niezawodności, oba nowe zegarki są wyposażone w autorski mechanizm Baumatic, zapewniający użytkownikom niezawodność, wysoką wydajność i komfort. Podczas procesu opracowywania ruch Baumatic przeszedł rygorystyczne testy firmy Baume & Mercier, potwierdzając jego zdolność antymagnetyczną na poziomie co najmniej 1500 Gaussów i trwałość, a także doskonałą dokładność czasu ruchu wynoszącą -4/+6 sekund dziennie (wyposażony w zegarek certyfikowany przez Obserwatorium COSC). ruch) i częstotliwość wibracji 4 Hz (28 800 wibracji/godz.), a także rezerwa chodu do 5 dni (120 godzin), aby zapewnić doskonałą autonomię. Jego wodoszczelność sięga 5 ATM (około 50 metrów), co dodatkowo zwiększa zalety techniczne mechanizmu.

Podobnie jak wszystkie modele wyposażone w mechanizmy Baumatic, oprócz 2-letniej standardowej międzynarodowej gwarancji, obejmuje on również dodatkową 6-letnią gwarancję rozszerzoną. Właściciel zegarka musi jedynie zarejestrować się na stronie internetowej Baume & Mercier w ciągu 60 dni od zakupu zegarka, aby szybko aktywować i cieszyć się kompleksową obsługą gwarancyjną.

Zegarek Baume & Mercier Clifton Series Baumatic z datownikiem i fazami księżyca M0A10736

Ten zegarek jest wyposażony w polerowaną i satynowaną okrągłą obudowę z 18-karatowego różowego złota o średnicy 39 mm i grubości 12,6 mm oraz koronkę z 18-karatowego różowego złota. Szafirowe szkiełko na dekielku jest mocowane czterema śrubami i na życzenie może zostać wygrawerowane.

Godziny/minuty/sekundy, data i cykle faz księżyca są elegancko wyświetlane na białawej tarczy z drobnym ziarnem, dzięki połączeniu nitowanych, pozłacanych, smukłych skal trapezowych, pozłacanych wskazówek Alpha i wskazówek pomocniczych. Kalendarz i wyświetlacze astronomiczne tego modelu zostały przeprojektowane: daty są rozmieszczone na pozłacanym pierścieniu ozdobionym wykwintnym szlifowaniem i polerowaniem za pomocą ślimaka i diamentu, nawiązując do kultowego okrągłego kształtu serii i eksponując ten sam pozłacany Księżyc dysk z wyświetlaczem fazowym – jego wypolerowana czarna powierzchnia lakierowana jest usiana jasnymi gwiazdami.

Autorski mechanizm automatyczny Baumatic BM14-1975 AC1 tchnął życie w ten elegancki zegarek. Ten pasek z mechanizmem szybkiego uwalniania jest wyposażony w wysoce niezawodny i trwały system zakrzywionej dźwigni ze sworzniem, który można szybko wymienić bez użycia narzędzi. Klamra typu pin wykonana jest z polerowanego i satynowanego 18-karatowego różowego złota.

Zegarek Baume & Mercier Clifton Series Baumatic „Czekoladowy” M0A10713

Składa się z polerowanej i satynowanej stali nierdzewnej oraz kopert z różowego złota powlekanych stalą. Koronkę wykonano ze stali nierdzewnej pokrytej złotem 5N metodą PVD. Kontrast materiałów nadaje zegarkowi wyjątkową osobowość i warstwowy efekt. Odporny na zarysowania, zakrzywiony szafirowy kryształ z powłoką antyrefleksyjną po obu stronach chroni tarczę. Szafirowe szkiełko na dekielku jest zabezpieczone czterema śrubami i można na nim wykonać indywidualny grawer.

Tarcza z gradientowego lakieru czekoladowego z białymi krzyżykami pośrodku nadaje temu zegarkowi elegancji i subtelności. Wielopołyskowy gradientowy odcień (stopniowo pogłębiający się od środka do krawędzi) ukazuje precyzyjną kontrolę marki nad efektami kolorystycznymi – umiejętność, w której Baume & Mercier zawsze był mistrzem.

Godziny/minuty/sekundy, data i chronometr certyfikowany przez Obserwatorium COSC są harmonijnie wyświetlane na tarczy, opowiedziane za pomocą nitowanych, pozłacanych, smukłych skal trapezowych, pozłacanych wskazówek Alpha i powiększonego datownika na godzinie trzeciej – historia czasu.

Markowy mechanizm automatyczny Baumatic BM13-1975A COSC zapewnia zegarkowi niezawodność i dokładność. Ten szybko odpinany pasek ze szczotkowanej skóry cielęcej w kolorze brązowym Patina jest wyposażony w bardzo niezawodny system zakrzywionej dźwigni zatrzaskowej, który można zdjąć i zamontować bez użycia jakichkolwiek narzędzi; jego potrójne składane zapięcie wykonane jest ze stali nierdzewnej i posiada przycisk zabezpieczający.

Dwa nowe zegarki Baumatic z serii Clifton po raz kolejny demonstrują wielowiekową estetykę zegarmistrzowską firmy Baume & Mercier i nieustanne dążenie do doskonałej jakości. Prosty i luksusowy design potwierdza elegancki i wyrafinowany charakter Baume & Mercier, odzwierciedlony w równoważeniu stylu i praktyczności, czystości i prostoty oraz doskonałych umiejętności zegarmistrzowskich.