Longines Master Series Wprowadza Na Rynek Nowy Styl Tarczy Z Małą Sekundą, Repliki Zegarków

Nawiązując do spójnego dziedzictwa zegarmistrzowskiego Longines i klasycznego stylu projektowania, seria Master wprowadza na rynek zegarek ze stali nierdzewnej o średnicy 38,5 mm z małą tarczą sekundową, umiarkowanych rozmiarów i niepowtarzalny.

Cyfry arabskie i czarne wskazówki ostro kontrastują z tarczą, tworząc subtelne poczucie harmonii. Mała sekunda ustawiona na godzinie 6 jest najbardziej rzucającym się w oczy elementem zegarka, a wysadzany koralikami wskaźnik minut na kołnierzu dodaje mu elegancji.

Ponadto w tej serii pojawiają się także dwa inne, przyciągające wzrok nowe zegarki. Jedna z nich ma piaskowaną srebrną tarczę z niebieskimi stalowymi wskazówkami i cyframi arabskimi; drugi ma ciemnoszarą teksturowaną tarczę ze wskazówkami i skalami z czerwonego złota 5N.

Zainspirowana pamiątkowym zegarkiem wprowadzonym na rynek przez Longines w 2022 roku z okazji 190. rocznicy powstania, tarcza nowej serii Master wykorzystuje technologię grawerowania pieczęci, nadając zegarkowi czysty i elegancki styl estetyczny. Przez przezroczysty dekiel już na pierwszy rzut oka można zobaczyć znakomite działanie mechanizmu L893. Samonakręcający się mechanizm mechaniczny tego zegarka ma wbudowaną silikonową sprężynę włosową i rezerwę chodu wynoszącą około 72 godziny. Repliki zegarków.

Nowy zegarek z serii Masterpiece jest wyposażony w miękki i piękny szary pasek ze skóry aligatora, potrójnie składaną klamrę zabezpieczającą oraz urządzenie typu push-open, które jest bezpieczne i łatwe w obsłudze. Zegarek jest wodoodporny do głębokości 30 metrów i objęty pięcioletnią gwarancją Longines.

Nowa seria Masterpiece z klasyczną tarczą z małą sekundą ukazuje wiedzę zegarmistrzowską Longines i elegancką estetykę.

[Opis zegarka]

Numer zegarka Longines Master Series: L2.843.4.93.2

Nowy zegarek Longines z serii Masterpiece ma nową małą tarczę sekundową umieszczoną na godzinie 6, co dziedziczy klasyczny, elegancki styl Longines i demonstruje niezwykłą jakość dzięki znakomitemu kunsztowi zegarmistrzowskiemu i wykwintnym detalom. Zegarek ma obudowę ze stali nierdzewnej o średnicy 38,5 mm wyposażoną w samonakręcający się mechanizm mechaniczny L893; unikalna tarcza w kolorze łososiowym wykorzystuje technologię grawerowania pieczęci z cyframi arabskimi i czarnymi wskazówkami, emanując elegancką atmosferą retro. Miękki i wspaniały szary pasek ze skóry aligatora ma potrójnie składaną klamrę zabezpieczającą i urządzenie typu push-to-open, tworząc harmonijną i harmonijną estetykę.

Numer zegarka Longines Master Series: L2.843.4.73.2

Nowy zegarek Longines z serii Masterpiece ma nową małą tarczę sekundową umieszczoną na godzinie 6, co dziedziczy klasyczny, elegancki styl Longines i demonstruje niezwykłą jakość dzięki znakomitemu kunsztowi zegarmistrzowskiemu i wykwintnym detalom. Zegarek ma obudowę ze stali nierdzewnej o średnicy 38,5 mm i jest wyposażony w samonakręcający się mechanizm mechaniczny L893. Piaskowana srebrna tarcza wykorzystuje technologię grawerowania pieczęci, z cyframi arabskimi i niebieskimi wskazówkami ze stali nierdzewnej, co podkreśla prosty i elegancki styl tarczy. Miękki i wspaniały szary pasek ze skóry aligatora ma potrójnie składaną klamrę zabezpieczającą i urządzenie typu push-to-open, tworząc harmonijną i harmonijną estetykę.

Numer zegarka Longines Master Series: L2.843.4.63.2

Nowy zegarek Longines z serii Masterpiece ma nową małą tarczę sekundową umieszczoną na godzinie 6, co dziedziczy klasyczny, elegancki styl Longines i demonstruje niezwykłą jakość dzięki znakomitemu kunsztowi zegarmistrzowskiemu i wykwintnym detalom. Zegarek ma obudowę ze stali nierdzewnej o średnicy 38,5 mm wyposażoną w samonakręcający się mechanizm mechaniczny L893; ciemnoszara tarcza z fakturą wykorzystuje technologię grawerowania pieczęci z cyframi arabskimi i wskazówkami ze stali nierdzewnej z czerwonego złota 5N, emanując elegancką atmosferą retro. Miękki i wspaniały szary pasek ze skóry aligatora ma potrójnie składaną klamrę zabezpieczającą i urządzenie typu push-to-open, tworząc harmonijną i harmonijną estetykę.