Nowa Replika Zegarka IWC Portugieser Z Okazji 150. Rocznicy

IWC-Portugieser zawsze był najlepiej sprzedającym się zegarkiem marki IWC, a także zegarka, na którym skupia się IWC. Uruchomiliśmy specjalną edycję 150. rocznicy serii IWC-Portugieser. Ten replikowany zegarek repliki oparty jest na starym IWC-Portugieser, podążając za klasycznym designem IWC-Portugieser, jest także innowacyjny, zmieniając stary nieprzepuszczalny projekt w przezroczyste dno, podziwiając piękno mechanicznej przekładni, co czyni dużą Liczba fanów ogląda to.

Replika zegarka IWC-Portugieser wykorzystuje obudowę ze stali nierdzewnej 41 mm, która jest o 0,1 mm większa niż poprzedni miernik portugalski. Zegarek ma białą lakierowaną tarczę, co jest największą różnicą w tym konkretnym modelu. To jest bardzo piękne. Żadne szczegóły nie zostały zmienione oprócz tarczy. Zegarek jest wyposażony w mechanizm 69355 produkowany przez IWC. Ponieważ jest to ruch wyprodukowany przez siebie, ten zegarek ma również jeden do drugiego. Szafirowe lustro z dwustronną niebieską folią jest bardzo przezroczyste. Natomiast pod różnymi kątami jest bardzo pięknie w świetle słonecznym.

Replika zegarka IWC to biała tarcza. Malowany jest warstwami doskonałej technologii lakieru. Wiemy, że jeśli płyta malarska nie będzie dobrze obsługiwana, z łatwością pojawią się bąbelki. Malowaliśmy wiele warstw; każda warstwa farby jest bardzo cienka. Układ tarczy nie zmienił się i nadal używa niebieskich cyfr arabskich i 60-minutowego koła do transferu peryferyjnego. Pozycja godziny trzeciej to 60-sekundowe ustawienie godziny, a pozycja godziny 12 to 30-minutowe ustawienie czasu. Oba używają wskaźników niebieskiego liścia wierzby, wykwintne i eleganckie.

Grubość koperty zegarka repliki IWC wzrosła do 13,1 mm, co stanowi wzrost o 0,5 mm, co powinno być przyczyną zastąpienia mechanizmu własnej produkcji. Ta zwiększona grubość ma niewielki wpływ na wrażenia podczas noszenia. W przypadku modeli wkręcanych znajdują się przyciski uruchamiania i zatrzymywania pomiaru czasu u góry korony oraz przyciski zerowania na dole.

Ten nowy zegarek repliki IWC-Portugieser ma tylną konstrukcję, która uzależnia ludzi. Zegarek wykorzystuje mechanizm własnej produkcji 69535 oparty na 69000. Ten ruch wykorzystuje najbardziej kultowe uzwojenie Dzięcioła Billertona, ale dzięcioł tego ruchu nie używa części ceramicznych, ale wykorzystuje poprzednie żółte części miedzi. Ponadto ruch jest również dopracowany w Genewie wsady i łuski ryb, zapewniając rezerwę mocy na 46 godzin.

Ten replikowany zegarek IWC ma miękki i wygodny górny pasek ze skóry cielęcej z nadrukiem krokodyla. Ze składanym zapięciem ze stali nierdzewnej. Nie różnią się niczym od zwykłych zegarków IWC-Portugieser. Nasz zegarek repliki IWC jest idealny zarówno pod względem wyglądu, jak i szczegółów wykonania i prawie niemożliwe jest rozróżnienie między prawdą a fałszem. Jeśli jesteś zainteresowany tym nowym zegarkiem repliki IWC, możesz kupić te repliki zegarków.