Goddess Exclusive: Replika Zegarka Jaeger-LeCoultre Rendez-Vous

Nowy produkt, który zostanie wprowadzony dzisiaj – podróbki zegarków Jaeger-LeCoultre z serii Rendez-Vous korygują wszystkie braki dowolnej wersji na rynku. Replika zegarka Jaeger-LeCoultre to prosta dama, która pokazuje romantyczne uczucia. Ten repliki zegarka Jaeger-LeCoultre ma kopię repliki w wielu fabrykach, teraz spójrz na naszą wersję podróbki serii Jaeger-LeCoultre Rendez-Vous.

Replika zegarka Jaeger-LeCoultre Rendez-Vous 3448421 to najpiękniejszy zegarek w „klasie bogini”! Srebrna okrągła tarcza jest znakomicie wykonana, a rzeźbiony wzór giloszowy można zobaczyć na powierzchni tarczy. Dzięki szafirowemu lustrzanemu stołowi ze szkła kryształowego urocza faktura jest jeszcze bardziej „kucająca”. 60 diamentów ze stali nierdzewnej na obudowie jest tak proste i łatwe do założenia na powierzchni tarczy, która jest niezwykle błyszcząca. Wyświetlacz w dzień i w nocy, powiększone cyfry arabskie i niebieskie dłonie w kształcie miecza doskonale się uzupełniają.

Ta biała giloszowa replika Jaeger-LeCoultre i tekstura przypominająca światło słoneczne są bardzo teksturowane, a także mogą zmniejszać załamanie światła. Cyfry arabskie z czarnym nadrukiem z przesunięciem są wyraźne na pierwszy rzut oka, a czcionka jest szlachetna i elegancka. Dwie niebieskie stalowe wskazówki w kształcie niebieskiego miecza powoli obracają tarczę, przedstawiając upływ czasu, linie dłoni są wykwintne i delikatne, a szczegóły pokazują siłę statku! Pozycja na godzinie 6 jest wyposażona w okno wyświetlacza dziennego i nocnego. Słońce i księżyc zmienią się dzień i noc. Niebieskie stalowe gwiazdy słońca i księżyca wprowadzają bajkowy nastrój i super romantyczny nastrój do tego repliki zegarka Jaeger-LeCoultre.

Replika zegarka Jaeger-LeCoultre ma wymiary 34 mm x 8,8 mm, a prosta i wyrafinowana obudowa jest starannie dopracowana. Oryginalna wersja skorupy grawerowanej jeden na jednego. Upewnij się, że proces mielenia jest spójny, a faktura jest autentyczna. Ramka składa się z 60 najlepszych diamentów Swarovskiego o wadze 0,69 karata. Inkrustacja jest rygorystyczna, a najpiękniejszy styl zostaje przywrócony.

Replika zegarka Jaeger-LeCoultre Rendez-Vous 3448420 ma szafirowe lustro, które jest odporne na zarysowania i ścieranie oraz bardzo przezroczyste. Replika koperty zegarka wykonana jest ze stali nierdzewnej, koperta jest dokładnie wypolerowana, a połysk po polerowaniu jest pełny. Korpus samego zegarka jest bardzo cienki, a końcówki są bardzo małe. Dzięki tarczy 34 mm ogólny wygląd wygląda bardzo delikatnie. Z boku okrągły kształt sprawia, że ​​bok łuku jest bardziej warstwowy i kanciasty. Okrąg jasnych diamentów na ramce ujawnia odrobinę luksusu, nie jest już cichy, lśniący w miarę obracania się nadgarstka.

Tył tego repliki zegarka Jaeger-LeCoultre ma szafirowy tył. Przez szafirowe szkło kryształowe można zobaczyć tarczę równoważącą i wyjątkowe detale. Wykorzystując własny ruch CAL.898A / 1 Gaijera 9015, oryginalna funkcja konwersji dnia i nocy jest doskonale zrealizowana. Ruch jest stabilny, jakość jest silna, szczotkowany oscylujący ciężar jest znakomicie wykonany, a ozdoby niebieskich śrub są szczególnie piękne.

Replika zegarka z serii Rendez-Vous Jaeger-LeCoultre wygląda szlachetnie i klimatycznie, a cyfry arabskie są łatwe do odczytania podczas czytania. Niebieskie wskazówki dodatkowo wyjaśniają elegancję tego zegarka. Wyświetlacz dnia i nocy o szóstej jest również nadgarstkiem. Ważną cechą zegarka, wyposażonego w automatyczny mechanizm mechaniczny Jaeger-LeCoultre, może zapewnić 42 godziny rezerwy energii kinetycznej.