Najbardziej Kolekcjonerski Zegarek Rolex Zegarki

Rolex zegarki to nie tylko znana na całym świecie marka zegarków, ale także jedna z marek zegarków o najwyższej wartości zachowania i wartości kolekcji. Wielu kolekcjonerów Rolex jest niemal uzależnionych od swojej kolekcji zegarków, co widać na przykładzie kilku klasycznych zegarków Rolex sprzedawanych na słynnych aukcjach zegarków na całym świecie w ostatnich latach. Dlaczego więc wartość kolekcji zegarków Rolex jest tak wysoka? Niech redaktor powie ci, co następuje.

1.Powód, dla którego Rolex zegarki utrzymuje swoją wartość

Stal nierdzewna Rolex jest bardziej skomplikowana niż zwykła stal nierdzewna 316L. Posiada przykręcaną dolną pokrywę i wielowarstwowy wodoodporny pierścień na kranie, dzięki czemu zegarek jest bardziej odporny na zarysowania i wilgoć. Zegarek jest nowy, więc jego zachowanie wartości jest stosunkowo wysokie.

2.Drugi powód, dla którego Rolex utrzymuje swoją wartość

Rolex zegarki niewiele się zmienił, jest tylko kilka klasycznych projektów, a każda seria cech i podziały cenowe są bardzo oczywiste, a oficjalna cena każdego modelu niewiele się zmieni i nie cofnie się ze względu na wiek. Popularność to drugi powód.

3.Trzy powody, dla których Rolex zegarki utrzymuje swoją wartość

Rolex bardzo lubi szlachetne 18-karatowe złoto. Białe złoto, różowe złoto i tak dalej, w połączeniu z projektem stołu, jest prostym, niezbyt skomplikowanym projektem, więc równa cenie pieniądze to materiał, ten sam materiał wysokiego stołu, co projekt ciężki i złożony, więc badania projektowe i rozwój i sztuczne koszty zostaną dodane, a względny Rolex, ponieważ jest czysty, jest niegrzecznym stołem do kart, dlatego ludzie kochają, to tak, jakbyś szedł do lombardu, żeby sprzedać pierścionek z brylantem, On nie oszacuje twojej powierzchni cięcia ani pracy, tylko według karatów da ci dwa funty wagi do sprzedania.

4.Cztery powody, dla których Rolex utrzymuje swoją wartość

Łyszczec wyglądają nastrojowo, diamenty BLISKO, mienią się i urzekają, a wykonane są z naturalnego złota. Oczywiście, zachowanie wartości będzie lepsze, więc ludzie często mówią, że Rolex zegarki to gotówka, ale gotówka będzie się amortyzować, a praca zachowa swoją wartość. , ale czy to złoto, czy diamenty same w sobie są pewnego rodzaju przyszłością, więc kupno Rolexa musi mieć zysk i stratę.

5.Pięć powodów, dla których Rolex zegarki utrzymuje swoją wartość

Ruch jest dobry; większość z nich jest własnoręcznie zrobiona. Oczywiście niektórzy miłośnicy, którzy wolą własnoręcznie wykonane mechanizmy, mają swój urok, ale jego mechanizm chronografu Daytona jest zmodyfikowany w kierunku EIPrimero firmy ZENITH, co jest bezdyskusyjne. Jednak ten mechanizm ma wysoką częstotliwość wibracji 36 000 razy i jest uznawany za doskonały, ponieważ ZENITH produkuje również zegarki; jest też rywalem, więc kierunek Dittona jest taki, że nie jest dostępny. Własna produkcja lub przejście do innych fabryk zawsze było tematem i jest to również jeden z czynników spekulacji, ale nie można zaprzeczyć, że ruch jest dobry. Większość zegarków Rolex zegarki jest certyfikowana przez Obserwatorium, więc cena jest rozsądna i praktyczna. Na pewno lepiej.

6.Sześć powodów, dla których Rolex utrzymuje swoją wartość

Nie myśl, że Rolex zegarki jest ceną tych złotych zegarków; prawdziwi ludzie pod okularami to duch wody i zegarek sportowy ze stali nierdzewnej. Zegarek ze stali nierdzewnej ma wskaźnik błyskawicy, zielone szkło, ceramiczny pierścień, zielonego ducha wody, głębokie morze i tak dalej, wiele funkcji niż DATEDATEJUST; nie można zabrać złotego zegarka na sport czy pływanie, zadrapanie będzie bolało, więc praktyczność zegarka ze stali i dużo wyższa. Dlatego cena jest również najtrudniejszym do opanowania Rolexem.

7.Siedem powodów, dla których Rolex zegarki utrzymuje swoją wartość

Konserwacja i serwis Rolex zegarki są ogólnie uznawane za dobre, a cena jest rozsądna. Również części zamienne nie są łatwe do przeoczenia, ponieważ jest kilka zmian. Jest to doskonały czynnik trwałej konserwacji zegarka. Marka jest rozbudowana i znacząca. Nie bój się upaść; w przeciwieństwie do mojego zabytkowego zegarka, niektóre części są trudne do naprawienia, gdy ich brakuje.

8.Osiem powodów, dla których Rolex utrzymuje swoją wartość

Oczywiście wadą jest to, że cena rośnie, a koszt nowego zegarka jest porażający. Oczywiście, jeśli model będzie nadal spadał, czy nadal go kupisz?


Nie ma wątpliwości, że Rolex zegarki zawsze był dużą marką luksusowych zegarków i jest głęboko kochany przez miłośników zegarków na całym świecie. Obecnie kolekcje zegarków Rolex zegarki mają dużo miejsca na rozwój na rynku międzynarodowym. Niezależnie od tego, czy konsumenci, czy kolekcjonerzy, mogą włożyć zegarki Rolex do kieszeni, a być może następny zegarek Rolex o najwyższej wartości kolekcji jest w Twoich rękach.