Longines Wprowadza Na Rynek Nowy Dobre Repliki Zegarek Forerunner Zulu Time

Wprowadzając na rynek w 2022 roku zegarek Pioneer Series Zulu Time Watch, Longines kontynuuje zapisywanie nowych rozdziałów w swojej długiej historii, wśród których dodanie funkcji wielu stref czasowych nawiązuje i kontynuuje legendarną historię Longines towarzyszącą pionierom w tworzeniu rekordów. Od momentu wprowadzenia na rynek zegarki Zulu z serii Forerunner cieszą się uznaniem miłośników zegarków, chwaląc ducha eksploracji, któremu marka zawsze towarzyszyła, i przypominając o pionierskiej pozycji Longines w dziedzinie badań i rozwoju zegarków z wieloma strefami czasowymi. W tym roku Longines wprowadził na rynek nowy prekursor serii zegarków Zulu o średnicy 39 mm, który nadal tworzy współczesne legendy dzięki bardziej ergonomicznej konstrukcji.

Longines wprowadził na rynek nową prekursorską serię, zegarek czasu Zulu, dodając nowe modele do tej serii, która powstała w 2022 roku. Nowy model wykorzystuje kopertę ze stali nierdzewnej o średnicy 39 mm, która jest bardziej kompaktowa niż poprzedni model. Mniejszy rozmiar dodatkowo zwiększa wygodę użytkownika: odległość od uszu do korpusu to 21 mm, a grubość koperty to tylko 13,50 mm. Nowy dobre repliki zegarek Zulu Time z serii Forerunner jest dostępny z tarczami w kolorze matowej czerni, piaskowanej szarości antracytu lub niebieskimi tarczami ze wzorem słońca, z datownikiem na godzinie 6, a ramka jest wykonana z kolorowych materiałów ceramicznych, emanujących subtelną i elegancką fakturą.

Charakterystyczny obrotowy bezel i korona z 18-karatowego złota podkreślają zegarek. Ceramiczna luneta w kolorze czekoladowego brązu z pozłacanym pierścieniem ze skalą GMT łączy estetyczny styl z wyjątkową wydajnością. Bogaty w szczegóły projekt wprowadza delikatną teksturę do tego klasycznego zegarka. Na antracytowo-szarej, piaskowanej tarczy okienko daty wyświetla przyjemne beżowe cyfry, a wskazówki i cyfry arabskie pokryte są świetlistą powłoką „antycznego radu”, która podkreśla jego teksturę w stylu retro.

Nowy zegarek jest wyposażony w wymienną bransoletę ze stali szlachetnej, alternatywny brązowy pasek NATO (zaprojektowany specjalnie dla tego modelu) lub alternatywny brązowy skórzany pasek z kremowymi przeszyciami, wyposażony w nowy system mikroregulacji zapewniający dokładne i wygodne noszenie.

Podobnie jak zegarek wprowadzony na rynek w 2022 roku, nowy zegarek Forerunner Zulu Time demonstruje stuletnie dziedzictwo Longines w zegarmistrzostwie z wieloma strefami czasowymi. Jego pochodzenie i nazwa wywodzą się od zegarka Longines z dwiema strefami czasowymi, który powstał w 1925 roku. Prototypową tarczę zdobi logo Zulusów, a Z oznacza czas Zulusów (Zulu), powszechnie używany w lotnictwie i wojsku. Następnie modele GMT były wprowadzane jeden po drugim, skierowane głównie do branży lotniczej, i nadal wzmacniały pionierską pozycję Longines w tej dziedzinie.

Dziś zegarek Longines Forerunner Zulu Time o średnicy 39 mm jest znakomitym przykładem połączenia tradycji zegarmistrzowskiej i innowacyjnego rzemiosła. Zegarek wykorzystuje ekskluzywny mechanizm mechaniczny Longines, wbudowaną silikonową sprężynę włosową i obsługuje wyświetlanie wielu stref czasowych. Jednocześnie Longines zaktualizował dwie części, które są wykonane z materiałów antymagnetycznych, takich jak silikonowa sprężyna włosowa. Oznacza to, że ten zegarek przeszedł certyfikację antymagnetyczną zgodnie z normą ISO764. Ponieważ jest odporny na pola magnetyczne o natężeniu do 600 do 800 Gaussów, zapewnia ponadto, że na działanie zegarka nie będą miały wpływu rosnące pola magnetyczne w codziennym życiu.

Dzięki zaawansowanej technologii zegarmistrzowskiej Longines wskazówkę godzinową nowego zegarka można regulować niezależnie od funkcji GMT. Czas w innych strefach czasowych można odczytać za pomocą 24-godzinnej podziałki i dwukierunkowego obrotowego lunety ze wskazaniem 24-godzinnym. Rezerwa chodu mechanizmu może sięgać około 72 godzin, co potwierdza Szwajcarskie Oficjalne Obserwatorium (COSC). Pięciogwiazdkowe logo na tarczy było kiedyś symbolem ruchu Longines na najwyższym poziomie w historii.

Longines towarzyszy legendarnym pionierom w ich niesamowitych przygodach od prawie wieku. Gotowi pójść w ich ślady? Całkowicie nowa seria pionierskich zegarków fortepianowych Zulu będzie Ci towarzyszyć w podróży.

【Opis zegarka】

Numer referencyjny zegarka Longines Forerunner Zulu: L3.802.5.53.6

Zegarek Longines Forerunner Series Zulu Time wprowadził na rynek nowy model, wyposażony w ekskluzywny mechanizm z automatycznym naciągiem, obsługujący wyświetlanie w wielu strefach czasowych i wbudowaną silikonową sprężynę włosową, certyfikowany przez Szwajcarskie Oficjalne Obserwatorium (COSC); dzięki zaawansowanej technologii zegarmistrzowskiej wskazówka godzinowa może być niezależna od funkcji GMT, aby uzyskać niezależną regulację. Średnica tarczy wynosi 39 mm, co jest bardziej zgodne z ergonomiczną konstrukcją. Ceramiczna luneta w kolorze czekoladowego brązu jest dopasowana do pozłacanego pierścienia ze skalą GMT, a okno wyświetlania daty jest ustawione na godzinie 6, co zapewnia zarówno wyjątkową wydajność, jak i estetyczny styl. Dzięki wymiennej bransolecie ze stali nierdzewnej składane zapięcie ma nowy system precyzyjnej regulacji, zapewniający wygodne i wygodne noszenie.

Numer referencyjny zegarka Longines Forerunner Zulu: L3.802.5.53.2

Zegarek Longines Forerunner Series Zulu Time wprowadził na rynek nowy model, wyposażony w ekskluzywny mechanizm z automatycznym naciągiem, obsługujący wyświetlanie w wielu strefach czasowych i wbudowaną silikonową sprężynę włosową, certyfikowany przez Szwajcarskie Oficjalne Obserwatorium (COSC); dzięki zaawansowanej technologii zegarmistrzowskiej wskazówka godzinowa może być niezależna od funkcji GMT, aby uzyskać niezależną regulację. Średnica tarczy wynosi 39 mm, co jest bardziej zgodne z ergonomiczną konstrukcją. Ceramiczna luneta w kolorze czekoladowego brązu jest dopasowana do pozłacanego pierścienia ze skalą GMT, a okno wyświetlania daty jest ustawione na godzinie 6, co zapewnia zarówno wyjątkową wydajność, jak i estetyczny styl. Z wymiennym brązowym skórzanym paskiem, składane zapięcie ma nowy system precyzyjnej regulacji, zapewniający dokładne i wygodne noszenie.

Numer referencyjny zegarka Longines Forerunner Zulu: L3.802.5.53.9

Zegarek Longines Forerunner Series Zulu Time wprowadził na rynek nowy model, wyposażony w ekskluzywny mechanizm z automatycznym naciągiem, obsługujący wyświetlanie w wielu strefach czasowych i wbudowaną silikonową sprężynę włosową, certyfikowany przez Szwajcarskie Oficjalne Obserwatorium (COSC); dzięki zaawansowanej technologii zegarmistrzowskiej wskazówka godzinowa może być niezależna od funkcji GMT, aby uzyskać niezależną regulację. Średnica tarczy wynosi 39 mm, co jest bardziej zgodne z ergonomiczną konstrukcją. Ceramiczna luneta w kolorze czekoladowego brązu jest dopasowana do pozłacanego pierścienia ze skalą GMT, a okno wyświetlania daty jest ustawione na godzinie 6, co zapewnia zarówno wyjątkową wydajność, jak i estetyczny styl. Składane zapięcie z wymiennym brązowym paskiem NATO ma nowy system precyzyjnej regulacji, zapewniający dokładne i wygodne noszenie.