Glashütte Original Prezentuje Romans Na Nadgarstku W Postaci Wykwintnych Zegarków Repliki Zegarków.

Dobra sprawa rodzi się dawno temu, a dobra para powstaje w sposób naturalny. W tym momencie czas się zatrzymuje, ekscentryczność jest tylko dla TA, a miłość i przywiązanie są od siebie zależne.

Glashütte Original, wysokiej klasy niemiecka marka zegarmistrzowska, wybiera wysokiej jakości zegarki i prezentuje miłość i romans na nadgarstku.

  • Ekscentryczna piosenka o miłości, naturalna para

Ekscentryczny kalendarz roczny PanoMaticCalendar / damski zegarek Lady Serenade

Ekscentryczny zegarek z kalendarzem rocznym PanoMaticCalendar i damski zegarek Lady Serenade odzwierciedlają w każdym szczególe wyśmienity niemiecki kunszt zegarmistrzowski. Te dwa zegarki są „naturalną parą” dzięki pomysłowym projektom. Ekscentryczny zegarek PanoMatic Calendar z kalendarzem rocznym jest wyposażony w kopertę z czerwonego złota 5N, a srebrno-białą tarczę zdobi czerwone złoto. Unikalny i kreatywny pierścień miesiąca znajduje się w prawym dolnym rogu, który pozwala odróżnić duże i małe miesiące (30 dni i 31 dni). Jednocześnie eksponowany jest z dużym kalendarzem, który jest zarówno piękny, jak i praktyczny i zawsze zwraca uwagę na piękno chwili. Zegarek Lady Serenade ma kopertę z 18-karatowego złota, a lunetę zdobią 52 jasno świecące diamenty o szlifie brylantowym. Biała tarcza z masy perłowej jest błyszcząca i jasna, a wskazówki i inkrustowane znaczniki godzin są wykonane z czerwonego złota, co podkreśla odważny i zdolny temperament.

  • Współczesna epoka ma przedłużone uczucia.

Lata 60. i 70. to hołd złożony minionej epoce nowożytnej. Muzyka, architektura, design — epoka dała ludziom nieskończone źródła inspiracji. Oparte na tym oryginalne wzornictwo repliki zegarków z serii retro Glashütte jest czyste, proste, eleganckie i nowoczesne. Odległy. Zegarek z lat 60. z lat 60. jest wyposażony w lunetę z 18-karatowego różowego złota i delikatną matową, posrebrzaną tarczę. Lekko zakrzywione wskazówki godzinowe i minutowe z czerwonego złota z super świetlistą farbą powoli obracają się wraz z elegancką wskazówką sekundową, aby zapewnić wyświetlanie czasu na zegarku. Nigdy nie przegap najmniejszej różnicy; Będę z tobą dzień i noc. Zegar Seventies Chronograph Panorama Date z dużym kalendarzem z lat 70. odziedziczył uczucia i istotę klasycznego niemieckiego wzornictwa. Jego niezwykła, zaokrąglona kwadratowa koperta, jednostronne podwójne guziki i zakręcana koronka są niezapomniane. Obudowa wykonana ze stali nierdzewnej jest szczotkowana i polerowana, co jest wykwintne. Ciemnoniebieska powlekana galwanicznie tarcza o średnicy 40 mm jest połączona ze świecącymi wskazówkami Super-LumiNova dauphine, kultowym dużym kalendarzem marki, małą tarczą sekundnika, która napędza wyświetlacz do przechowywania, licznikiem 12-godzinnym i licznikiem 30-minutowym są pomysłowo rozmieszczone, aby wyraźnie kontrolować czas. Zawsze bądź ze swoim kochankiem.

Data z chronografem z lat siedemdziesiątych

Zegarek z chronografem Big Date z lat 70./60. Zegarek z lat 60. XX wieku

  • Pionierscy i przedsiębiorczy kochankowie są nieustraszeni.

SeaQ Chronograph SeaQ Chronograph / Diamentowy zegarek SeaQ

Oryginalna, pionierska seria Glashütte, utrzymana w duchu przedsiębiorczości, jest jak niezłomna miłość, bez strachu przed wiatrem i deszczem. Chronograf SeaQ i wysadzany diamentami zegarek SeaQ z ciemnoniebieską tarczą zapewniają wizualną harmonię i jedność, którą można określić jako „naturalne dopasowanie”. Tarcza zegara SeaQ ma średnicę 43,2 mm, a odporny na zarysowania jednokierunkowy obrotowy bezel jest zatopiony w ceramice; ma solidny pomiar czasu flyback i funkcję resetowania sekundnika, demonstrując siłę dziedziny zegarmistrzostwa o wysokiej złożoności. Nieco mniejsza 39,5-milimetrowa tarcza inkrustowanego diamentami zegarka SeaQ jest szczególnie delikatna. Bezel zdobi 47 diamentów o szlifie brylantowym i jeden szafir. Niebieskie plecione paski nylonowe obu zegarków pasują do nadgarstka i są wygodne w noszeniu. Można je swobodnie przełączać przy różnych okazjach, aby w dowolnym momencie odkrywać radość życia i sporty na świeżym powietrzu.

  • Zakochanie się w TA, połączenie stworzone w niebie

PanoMatic Odwrócony ekscentryczny zegarek z dużym kalendarzem / PanoMaticLuna ekscentryczny zegarek na rękę z fazami księżyca.

Ekscentryczny zegarek PanoMaticInverse z dużym odwróconym kalendarzem oraz ekscentryczny damski zegarek PanoMaticLuna z fazami księżyca zostały zaprojektowane z myślą o estetyce złotego podziału, tworząc oryginalną i niepowtarzalną „ekscentryczną estetykę” Glashütte. Eleganckie wizualne piękno tarczy godzinowej i minutowej po lewej stronie tarczy można porównać do „naturalnego dopasowania”. PanoMatic Inverse ekscentryczny mechanizm odwrócony duży zegarek z kalendarzem odwraca mechanizm precyzyjnego dostrajania z podwójną gęsią szyją, początkowo umieszczony z tyłu oka na przód tarczy, dzięki czemu można zobaczyć doskonałe niemieckie rzemiosło zegarmistrzowskie na pierwszy rzut oka. Ekscentryczny damski zegarek PanoMaticLuna z fazami księżyca nadaje wysokiej klasy sztuce zegarmistrzowskiej prawdziwy „magiczny” akcent: na połyskującej białej tarczy z macicy perłowej ślady srebrnego księżyca; 64 diamenty osadzone na ramce, Lśniące jak gwiazdy; tarcza jest inkrustowana 18 diamentami o szlifie brylantowym jako znaczniki godzin, wskazówki z białego 18-karatowego złota i brylantowy diament na koronce, z których wszystkie wyrażają słodki urok wiecznej miłości, ekscentryczny tylko dla TA.

Oryginalna kolekcja zegarków Glashütte, której towarzyszy wzruszająca i szczera miłość na świecie, może pokazać gust bez względu na okazję i odzwierciedlać emocje i milczące zrozumienie między kochankami. Glashütte Original ma nadzieję, że kochankowie umrą razem z uczuciem, a czułość będzie trwać wiecznie.