Ateński Zegarek Uruchomił Pusty Model Tourbillon Repliki Zegarkow Blue Gold.

Zgodnie z esencją współczesnej estetyki designu współczesnego designu w XXI wieku jest dokładnie tym, co wyzwa Seria Ulysse Nardin Athens Blast. Nowo wystrzelone Blast Hollow Rurular Watches of the Atens Watch Watch Blue Gold Model są szokujące i innowacyjne. Po raz pierwszy Flame Rose Gold i klasyczne niebieskie dopasowanie koloru symbolu marki DNA.

13 lutego 2023 r. Seria Watch Lelock Atens Watch Blast przebiła się przez zasady i wyruszyła z wyprzedzeniem, zastępując wysokiej klasy zegarmistrz nowym stylem estetycznym. Nowe zegarki Flow Wheel Blast Hollow Tusso to niebieskie złote modele z krawędziami i rogami, które łączą podwójne elementy identyfikacyjne „X”, które reprezentują eksplorację i otwierają drzwi, które symbolizują przyszły przemysł zegarmistrzowski.

Współczesny obudowa ma pusty ruch latający jajowodem i mechanizm ucieczki krzemu. Unikalny wygląd zegarku jest inspirowany projektem linii The Stealth Fighter. Znakomite kunszt zegarku Ateny jest w pełni wyświetlane przez połączenie różnych materiałów pojednania kolorów i montażu ścisłych elementów szwów. Jako źródło mocy oka, ruch wielokrotnie zaprojektowany i opracowywany przez zegarmistrzów na poziomie mistrza w Atenach jest doskonale zintegrowany z dwupiętrową obudową, z twardą strukturą i niezwykłym komfortem noszenia.

Znakomicie zaprezentowany ruch UN-172 z przezroczystą konstrukcją i poziomem mechanicznym jest wyposażony w automatyczne kółko krzemowe krzemowe, częstotliwość 2,5 Hz i wyposażona w 3-dniowe magazynowanie zasilania. Światło może wniknąć w pustą skrzynkę i przejść prosto do zegarka, co intuicyjnie docenia niezwykły poziom techniczny reprezentowany przez tę precyzyjną pracę czasową. Ponadto nowy wygląd utrzymuje unikalne elementy projektu osobowości indywidualnie w serii BLAST:
Prostokątna granica
Kultowe trzyetapowe ucho
Kolor dekoracyjny ramka
Pionowa konstrukcja ruchu prostokątnych ramek
Pionowa konstrukcja
W południe Flying Tourbillon znajduje się o szóstej.

Średnica obudowy wynosi 45 mm i jest zbudowana z różowego złota i niebieskiego tytanu powlekania PVD. Jest wypolerowany, satyny -skrętu, a wodoodporna głębokość wynosi 50 metrów. Zegarek jest wyposażony w niebieski aksamitny gumowy pasek, który jest złożony z składanej powierzchni wykonanej z tytanu powłoki Różowej i niebieskiej PVD.

Nowy Blast Hollow Tourbillon Repliki Zegarkow, model Blue Gold, w pełni podkreśla innowacyjną siłę Watch Ateny. Jako niezależna marka zegarmistrzowska, która odważy się przełamać wiodącą technologię zegarmistrzowską i odkrywać nieznaną ścieżkę, Ateny stale promowały rozwój technologii zegarmistrzowskiej i otworzyła nową przyszłość zegarów.