znajduje się w Avignon replika hublot zegarmistrza ponownie

2016, Hublot uruchomiła swój pierwszy Big Bang Unico szafir zegarek wyruszył rewolucję w szafir, sapphire materiału z twardego i odpornego na zużycie całkowicie przejrzysty charakter stosowania w przypadku produkcji, ostatnie wyniki pokazują marki w tym samym czasie Dzięki przezroczystemu kształtowi użytkownik przyniesie świeże uczucie na nadgarstku, co jest niezapomniane. W tym roku, po prostu mniej niż rok, znajduje się w Avignon replika hublot zegarmistrza ponownie, aby utworzyć nowy cud kartę w oku Bazylei oglądać i biżuterii Pokaż wprowadziła dwa nowe Big Bang Unico kolor szafirowy zegarek , the, nowe produkty będą doskonałe połączenie z szafirem i metalu, dodać jasny niebieski, czerwony kolor element jest przezroczyste sapphire przypadek kryształ stal, to po raz pierwszy cały przemysł zegarek do tworzenia kolorów szafirowe szkiełko zegarka,replika hublot i utworzyć tabelaryczne cud . Poniżej przykład niebieskiej sekcji, spójrzmy razem.
Już w 1902 roku, technologia koloru syntetyczny szafir jest już ur, ale ponieważ materiał Proces krystalizacji jest bardzo niestabilna, proces produkcji jest podatne na pęcherzyki i pęknięć i ograniczeniem rozmiaru materiału, lecz także prowadzi świat nie przyniosły ponad 2 kg Kolorowe szafiry. Na szczęście, replika hublot uporała te wiele przeszkód, nadal przełamać granice inżynierii i chemii, a także tworzyć nowe niezwykle skomplikowaną i kosztowną technologię, Hublot udało się opracować duży rozmiar, krystalicznie czyste, jednolity kolor kolorowe szkło szafirowe.replika hublot

Ten replika hublot przebicia w surowcach tlenku glinu (AI2O3), a metal przejściowy chrom (Cr) razem ogrzewano w temperaturze 2000-2050 ° Celsjusza, a surowiec bardziej doskonałym kolorze kryształu szafiru, aby zachować wysoką twardość i odporność na zużycie super podanie Jednocześnie nadaje szafirowym kolorowym elementom bardziej dekoracyjny wygląd. Ta technologia stworzyła kolorowy kolor szafirowego materiału – pierwszego niebieskiego szafirowego zegarka w historii zegarmistrzostwa, to jest replika heuer’a.
Tym razem wybrać do korzystania z nowego 45 mm sprawę niebieski szafir, poprzez staranne polerowanie po płynne linie, pełne tekstury, pierwszą rzeczą, aby przynieść wyjątkową przepuszczalność. W tym momencie musi być przyjaciel, który pyta, czy taki przezroczysty materiał będzie tak rześki i niezadowalający jak szkło? W rzeczywistości materiał twardość 9 twardości Mohsa, co ustępuje tylko właściwości diamentu (10 twardości w skali Mohsa), jest wystarczające, aby sprostać bardzo dziennej trzeć, ozdobnych i praktyczne.
Ponadto nowy produkt zachowuje doskonale rozpoznawalną powłokę replika patek philippe i śrubę H na ramce. Przycisk oglądać materiał satyna szczotkowanego tytanu na koronie także wygrawerowany w imieniu Hublot typu „H” logo i śrub na przedniej ściance na tle siebie.
Pokrętło jest zaprojektowane z wycięciem żywicy i dopasowane do obudowy. Niebieskie cyfry arabskie i znak minutowy na wewnętrznej stronie ramki pasują do środkowego wskaźnika, dzięki czemu wskazanie czasu jest wyraźniejsze i bardziej intuicyjne. Wszystkie są pokryte niebieską powłoką fluorescencyjną, a czas można wyraźnie zaobserwować w ciemniejszym otoczeniu. 09:00 Mark drugiej małej płytce, na 3:00 znak dla okna licznika minut i wyświetlacz daty, chociaż dla pustego projektu, ale funkcjonalnie naczynie elementami koloru Yi Yi dekoracyjnych przystrojenie, tak, że pokazuje na pierwszy rzut oka.
Tylna pokrywa replika omega została zaprojektowana z tyłu, przez tylną pokrywę z szafirowego szkła, mechaniczny jest wyraźnie widoczny, nie ma mechanicznego uroku. Przyjęcie samopowrotnego mechanizmu chronografu Hublot HUB1242 UNICO, częstotliwość wibracji 28800 razy / godzinę, moc do 72 godzin. Podobnie jak czerwony model, zegarek ten jest ograniczony do 250 sztuk.
Niebieski, przezroczysty, grawerowany pasek, kolor przypomina obudowę, prezentując ogólny wygląd zegarka. Wyposażony w teksturowane zapięcie składane tytanu, jest stylowy i klasyczny, dzięki czemu można go łatwo wybrać.
Jako pierwszy zegarek w historii zegarków z kolorowym szafirem, zegarek ten ma specjalne znaczenie. Ponadto, w ramach bardziej przejrzysty wygląd piękny, nowy produkt re-interpretacji również pojęcia integracji Hublot, integracja z elementami koloru, czyli postrzegania czasu tak przełożonego. Obserwatorzy, którzy lubią ten zegarek, mogą chcieć wejść do sklepu firmowego, aby doświadczyć stylu przynoszonego przez rzeczywistość.
Zastosowanie modnych elementów odzieży do zegarka to nowa próba innowacji w projektowaniu zegarków w ostatnich latach, głównie w fuzji z materiałem paska. Jednak szwajcarska marka luksusowych zegarek Hublot nie zatrzymują się tam, w 2014 roku, Hublot uruchomił wielki huk zegarek z kowbojskim stylu, wykorzystywane nie tylko projektowanie pasek denim i unikalną technologię w represjach tkaniny denim Na tarczy ogólna moda zegarka staje się coraz silniejsza, pozostawiając głębokie wrażenie. W każdym kolejnym roku marka będzie stosować różne materiały modowe do projektu zegarka, dzięki czemu ta seria zegarków może zachować świeże wyczucie czasu i designu. W 2017 roku na targach branża zegarków i biżuterii w Bazylei firma Hublot uruchomiła ponownie cztery klasyczne zegarki zegarków „Independent Italy”. Na uwagę zasługuje zastosowanie retro i eleganckiego wzoru w kratę przy tworzeniu zegarków, zgodnie z dzisiejszym mottem klasycznej mody.