ZENITH Przedstawia Zegarek DEFY Skeleton Skyline, Zegarki Repliki

W miarę jak dni stają się dłuższe, a temperatury coraz cieplejsze, ZENITH wita nadchodzące lato pierwszym zegarkiem DEFY Skeleton Skyline z białej ceramiki. Niebieski mechanizm szkieletowy i tarcze uzupełniają letnią atmosferę.

Będąc nowoczesnym dziedzictwem pierwszego zegarka z serii ZENITH DEFY z 1969 roku, zegarek Skyline z serii DEFY Peak integruje przeszłość i teraźniejszość, doskonale łącząc odważne i schludne linie z solidną estetyką architektoniczną i doskonałą wytrzymałością. Nowy zegarek DEFY Skyline Skeleton z białej ceramiki w pełni demonstruje symetrię mechanizmu szkieletowego i tarczy oraz sprytnie łączy ją z wyglądem czystej białej ceramiki. To pierwsze tego rodzaju połączenie w zegarku DEFY Skyline. Po nałożeniu naprzemiennie satynowanego i polerowanego wykończenia, powierzchnia białej ceramicznej koperty i dwunastokątnej ramki staje się wyjątkowo odporna na zużycie, dzięki czemu wyjątkowy design zegarka DEFY Skyline idealnie pasuje do różnych scenariuszy użytkowania. Ponadto zegarek DEFY Skyline Skeleton z białej ceramiki jest wodoodporny do głębokości 10 ATM (100 metrów), co z łatwością poradzi sobie z potrzebami różnych letnich zajęć. Zegarki repliki.

Ten nowy zegarek ZENITH DEFY Skyline Skeleton jest połączony z białą ceramiczną obudową, która uzupełnia ciemnoniebieski mechanizm szkieletowy i tarcze. Szkieletowa tarcza zmienia się stale pod wpływem światła, ukazując różne odcienie błękitu, reinterpretując kultowe logo marki z czteroramienną gwiazdą od 1969 roku, które jest w pełni widoczne w serii DEFY. Poniżej szkieletowej tarczy widoczny jest mechanizm automatycznego nakręcania wysokiej częstotliwości El Primero 3620 SK wyposażony w zegarek, również ozdobiony kultowym niebieskim odcieniem marki Zenith, który przypomina ludziom niekończące się nocne niebo. Ten szkieletowy zegarek nieba z serii DEFY z białej ceramiki porzuca tradycyjną tarczę z drugiej ręki i zastępuje ją pierwszą na świecie i jedyną tarczą chronografu z dokładnością do 1/10 sekundy, która pracuje nieprzerwanie ze stałą prędkością i obraca się co 10 sekund, przypominając ludziom o cenieniu zegarka dobre czasy lata w każdej sekundzie.

Zegarek ZENITH Zenith DEFY Peak Series Hollow Sky White Ceramic został zaprojektowany z myślą o wielu funkcjach, ze zintegrowaną białą ceramiczną bransoletą i wyraźnie zaznaczoną wielokątną kopertą, zapewniając satynowe i polerowane wykończenie, które jest bardzo harmonijne. Zegarek ma również jasny biały gumowy pasek ozdobiony wzorem gwiaździstego nieba, który uzupełnia materiał ceramiczny. Użytkownik może w pełni wykorzystać pomysłowy system szybkiego odpinania paska w etui, który można łatwo wymienić bez użycia jakichkolwiek narzędzi.

Zegarek Zenith DEFY Skeleton Skyline z białej ceramiki jest wyposażony w automatyczny mechanizm szkieletowy El Primero 3620 SK o wysokiej częstotliwości. Posiada również wyświetlacz chronografu o czasie trwania 1/10 sekundy napędzany mechanizmem wychwytowym 5 Hz. Zegarek posiada rezerwę chodu wynoszącą około 60 godzin i jest wyposażony w stop-sekundę umożliwiającą precyzyjne ustawienie czasu.

Zegarek Zenith DEFY Skeleton Skyline z białej ceramiki jest dostępny w ograniczonych ilościach w butikach Zenith, butikach internetowych na całym świecie oraz u autoryzowanych sprzedawców detalicznych.