Zegarki Rolex Inkrustowany Kamień Ostrygowy Stały Ruch Tydzień Kalendarz 36 Zegarek.

Rolex zaprezentował najnowsze arcydzieło zegarków wspaniałe zawodowe umiejętności zegarmistrzowskie. Wśród nich cotygodniowy kalendarz 36 (dzień 36) i Lady-Datejust wprowadzili nowy model inkrustowanego diamentu.

Diamenty symbolizują czasy starożytne, a Ziemia przeszła miliardy lat. Po starannym rzeźbieniu może pokazać swój naturalny urok i sprawić, że będzie jasny. Gem Scholars współpracują z rzemieślnikami mozaikowymi, aby świecić z diamentami. Uczeni GEM starannie wybierają klejnoty, a następnie osadzają je indywidualnie w tarczy, pierścień zewnętrzny, obudowę lub pasek przez inkrustowanych rzemieślników. Precyzyjny poziom działania jest niewyobrażalny. Po pewnym czasie ma doskonałe dziedzictwo. Cotygodniowy kalendarz 36 i klejnot ubrania damskiej to setki delikatnych operacji.

Nowa stała ostrygowa na tydzień 36 (ostrygi wieczyste dzień 36) wybrał znak zegarowy dopasowywania kolorów i skórzany pasek krokodyli. 18CT Gold Modele z koralowym kolorem, 18 -calowe białe złote modele z turkusowym niebieskim i 18 -calowe Eternal Rose Gold Modele z winem czerwieni. Diamond Decoration daje klasyczny cotygodniowy kalendarz 36 zegarków pokazujących nowy wygląd tego samego oka.

Środkowy obudowa, pierścień zewnętrzny, tarcza i szef stanu paska nowej damskiej kłody tkaniny typu ostrygowego (ostrygi Lady-Datejust) obserwują z jasnym połyskiem do smukłych nadgarstków.

Szlachetny i elegancki

Nowo wprowadzony na rynek trzypaskiwany w stylu ostryg zegarki rolex w stylu Oyster Constant Dynamic Cotygodniowy kalendarz 36 (ostrygi Perpetual Day-Date 36) jest kolorowe i piękne. Trzy zegarki to Modele 18CT złota, modele z białego złota 18ct i 18 -calowe style wieczne różowego złota, wszystkie inkrustowane diamenty z wykwintnymi skórzanymi paskami.

Po obu stronach uszu i przypadków nowej obudowy ostrygi znajduje się 254 okrągłe diamenty, a ramiona koronne są olśniewające. Pięćdziesiąt dwa okrągłe diamenty inkrustowane w zewnętrznym pierścieniu, lśniące, lśniące. Tila jest inkrustowana 450 diamentów, zegarów szkliwa oraz rzymskiego cyfrowego VI i IX. 18CT Gold Model z koralowymi tagami zegara szkliwa, 18 -krotne modele białego złota z turkusowym niebieskim zegarami szkliwa i 18 -calowe wieczne różowe złoto ze znakami zegara z czerwonego wina. Kolor eleganckiego znaku zegara uzupełnia kolor skórzanego paska krokodyla dopasowanego do zegarka.

Kalendarz New Week 36 jest wyposażony w technologię zegarmistrzostwa, prowadząc 3255 ruchów.

Podobnie jak wszystkie zegarki Rolex, cotygodniowy cotygodniowy kalendarz 36 Oyster uzyskał doskonałą obserwację precyzyjnego certyfikatu zegymu, zapewniając, że oko może doskonale działać podczas noszenia.

Unikalny projekt Rolex

Cotygodniowy typ kalendarza wprowadzony w 1956 roku stworzył precedens, pierwszy na świecie, który skonfigurował zakrzywiony wyświetlacz systemu Windows w południe.

Zegarki kalendarzowe w pełnym wymiarze godzin napisane w tym tygodniu mogą być znaczącym osiągnięciem technicznym roku. Do wyboru jest 26 języków. Cotygodniowe zegarki z serii kalendarzowych są rzucane tylko na 18 -calowe złoto, 18 -calowe białe złoto, 18 -calowe wieczne różowe złoto lub 950 platyny i inne metale szlachetne.
Wielu polityków, prezydentów i ludzi z całego świata nosiło cotygodniowy typ kalendarza. Ten zegarek jest bardzo znany, zwłaszcza jego głowa -Prestiżowy pasek, który pokazuje prosty styl oka. Nazwa pasa przypomina noszenie jego wybitnych postaci, dzięki czemu kalendarz jest prawdziwym „głową” bez prawa.

Przypadek Oyster

Cotygodniowa obudowa typu Oyster 36 mm jest solidnym i eleganckim modelem. Środkowy obudowa jest odlewana z solidnym 18 -krotnym złotem, 18 -krotnym białym złotem lub 18 -calowym wiecznym różowym złotem. Rolex Watchakers zaostrzają drobne doły do dołów za pomocą specjalnych narzędzi marki do uszczelnienia skrzynki, więc tylko zegarmistrzowie Rolex mogą dotrzeć do ruchu. Korona łańcucha podwójnego zamka ma podwójny wodoodporny system mocno zaostrzony do obudowy. Powierzchnia lustra wykonana jest z niebieskiego kryształu, który nie jest łatwy do zeskrobania. Wodoodporna obudowa Oyster zegarka ma najlepszą ochronę ruchu.

Stała motywacja typu 3255

Kalendarz nowego tygodnia 36 jest wyposażony w ruch 3255. Ta nowa generacja ruchu została uruchomiona w 2015 roku. To wszystko jest badaniami i rozwojem i produkcją Rolex. Został wyposażony w tę serię zegarków w 2019 roku. Automatyczny ruch łańcucha uzyskał kilka patentów, kompleksowo odzwierciedlając innowacyjną i najlepszą technologię zegarmistrzowską Rolex. Pod względem dokładności i niezawodności, rezerwy dynamiczne, sejsmiczne antymagnetyczne i wygodne zastosowanie, zostało to dodatkowo ulepszone, aby osiągnąć dobre.

3255 ruchów jest wyposażonych w opatentowany system ucieczki Chronergy Rolex, który jest wydajny i niezawodny. Ten system uciekinierów jest wykonany z fosforu niklu i nie jest zakłócany przez pola magnetyczne. Ruch jest wyposażony w opatentowane przez Rolexa Blue Parachrom Shots, wykonane z unikalnego stopu kosmetycznego rzuconego przez Rolex. Jego zajęcie jest dziesięć razy wyższe niż tradycyjne szaliki. Śledzenie jest również wyposażone w koło handlowe Rolex, aby upewnić się, że ruch może być nadal regularnie obsługiwany w dowolnym miejscu. Kierunek ruchu akcji jest wyposażony w konstrukcję Rolex i opatentowane wysokowydajne urządzenie amortyzujące parafletyczne w celu poprawy siły sejsmicznej kampanii.

3255 ruchów jest wyposażonych w stały automatyczny komponent wejścia na pokład, a ruch jest używany jako ruch. Doskonała wydajność struktury i systemu ucieczki skrzynki zegarowej zwiększa rezerwę mocy 3255 ruchów do około 70 godzin.

Znakomity skórzany pasek

Nowy tydzień kalendarza 36 ma wykwintny skórzany pasek krokodyli i 18 -krotną złotą klapę z 61 okrągłymi diamentami. Wszystkie trzy zegarki są sparowane z diamentową tarczą, model 18CT Gold z paskiem koralowym, model 18CT White Gold z turkusowym niebieskim paskiem, 18 -cit wieczne różowe złoto z czerwonym paskiem do wina, kolor paska i zegar zegara zegara z rzymską liczbą VI i kolory IX.

Certyfikacja Pixel Super Observatory Precision

Podobnie jak wszystkie zegarki Rolex, cotygodniowy kalendarz typu Oyster 36 uzyskał również doskonałą obserwację obserwatorium złożonego przez Rolex w 2015 r. Ten unikalny tytuł dowodzi, że każde oko z powodzeniem przeszło serię testów w laboratoriach Rolex. Zegarek jest montowany, a ruch jest instalowany w przypadku, aby upewnić się, że gdy wygląd jest noszony, może wykonywać wyjątkowo w różnych aspektach, takich jak precyzyjne, dynamiczne rezerwy, wodoodporność i automatyczny łańcuch.

Średni błąd doskonałego czasopiszka Rolex Precision Precision jest w odległości dwóch sekund dziennie. Dokładność pościgu Rolexa jest znacznie wyższa niż precyzyjne standard zegara (COSC) dla precyzji certyfikacji (COSC) Szwajcarskie oficjalne obserwatorium.

Zielona pieczęć symbolizuje precyzyjny zegarek Obserwatorium Overbacco. Każdy zegarek Rolex jest przymocowany do tej pieczęci, a pięcioletnia gwarancja jest dołączona na całym świecie.